Skocz do zawartości

ZE WIEJE NUDĄ. HALNY!


arno

Rekomendowane odpowiedzi

Zamknieto temat, bo słowo było.

Ale temat jest jadnakowoz wazny, albowie dotyka istoty tego forum.

Czy zwróciliscie uwage na jedna z wypowiedzi, ze na posty niektórych w tym WiSa( A FE) odpowiedzi są natychmiast a na innych ( poszkodowanych) nie. I osobnik ów wyrażał żal.

I mam wrazenie, że założył, iz odpowiedzi sie pojawiaja ze wzgledu na przynależność do grupy trzymającej władzę ( tu WiSiek akurat ładnie sie pewnie mógłby wpisac jakby chciał)

jednakowoz jest to założenie błędne. Odpowiedzi pojawiaja się natychmiast na wypowiedzi:

1. Inteligentne

2. Ciekawe

3. Intrugujące

4. Prowokujące

5. Pisane przez osoby lubiane

Nic prostszego niz:

Pisac, inteligentnie itepe, lub dac sie polubic.

Ostatnimi czasy nie miałem najmniejszej ochoty wchodzic na forum a pisac to juz w ogóle.

Dlaczego? Powtarzalność powtarzalność. Jednostajność. Nic ciekawego.

Dziewczyny i chłopaki - pora sie istotnie wziąć za klawiatury, uruchomic te łby i zaczać pisać kreatywnie.

A to wymyslic opowiadanie, a to strzelić niewielka prowokację ( jedna była FANKLUB G - ale Morderca ja zaraz utrącił, a tak sie ciekaweie zapowiadało. )

A to cos z zycia napisac.

Ato pochwalic sie wlasnycm nieszczęściem, zeby inni sie krzywda mogli nakarmić.

I tak dalej i tak dalej.

A nie truc cały czas tych samych kawałków.

SŁOWEM - TWORZYC LUDZIE. TWORZYĆ>

Inaczej koniec z nami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 89
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ten koniec już był.

 

Wszystko już było.

 

Zaraz będzie kolejny temat o hamulcach (który już był) i następny o różnicach między US-Specem a EU (ten też był - nie raz!). Po czym - ktoś pierdnie jakiś OT - to go zaraz albo wywalą, albo podzielą, albo połączą. No i znów wrócimy do nudnego tematu, który już był.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TWORZYC LUDZIE. TWORZYĆ>

 

1. Jesień nie sprzyja.

2. Niektórzy to niech lepiej nie tworzą... takiemu np. Dżugaszwilemu, jakby mu w seminarium nie wpoili ambicji i kreatywności, to może by rola szewca wystarczyła przez resztę życia, jak Pan Bóg przykazał... A tak wziął się konus pryszczaty za tworzenie, i same nieszczęścia z tego wynikły.

 

A serio, to mam wrażenie, że Lucek (może właśnie przez tę jesienną depresję) zapoczątkował kolejny cykl narzekactwa na forum.

Do niczego dobrego to nie doprowadzi.

 

A co, też se ponarzekałem.

 

I co gorsza, pewnie ktoś mi odpowie. Układ działa, jawny dowód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy nie jest tak, że w sposób naturalny starsi użytkownicy zaczynają nudzić się na forum? Czy to nie pewna ewolucja i zapowiedź zmiany warty?

Oni też w swoim czasie ekscytowali się tematami różnic między US a EU spec, spalania, klocków itp. itd. A że wszystkie te zagadnienia wałkowane były już wiele razy, to nie tylko nie zamierzają o nich kolejny raz się wypowiadać, ale są nimi wręcz zirytowani.

Ale nowi są, jak sama nazwa wskazuje, nowi ( ;) ), więc interesuje ich dokładnie to samo, co starszych kiedyś tam. I trudno im się tu dziwić. Zresztą tak samo, jak trudno dziwić się formowym wyjadaczom, że nie chce im się klepać po raz setny tego samego.

Nie udzielam się na innych forach, więc mogę jedynie domniemać, ale przypuszczam że podobne problemy są rzeczą normalną i za bardzo nie ma na nie rozwiązania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie udzielam się na innych forach, więc mogę jedynie domniemać, ale przypuszczam że podobne problemy są rzeczą normalną i za bardzo nie ma na nie rozwiązania.

rozwiązania są dwa: rozbudowany FAQ oraz dobra wyszukiwarka. obie te rzeczy same się nie stworzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieprawdą jest jakobyś Jarmaju się nie udzielał na innych forach ;)

 

To że jestem zarejstrowany na autoklubie i streetracingu, nie znaczy że się tam udzielam, ani że regularnie przeglądam.

W zasadzie na tym pierwszym, gdzie z 70% użytkowników stanowią mniejsze lub większe dzieci, śledzę jedynie wątki z filmami i zdjęciami, a na drugim niektóre tematy techniczne. Ale kompletnie nie wnikam kto tam jest kim, nikogo nie znam osobiście i nie czytam praktycznie niczego poza tym co wymieniłem. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy nie jest tak, że w sposób naturalny starsi użytkownicy zaczynają nudzić się na forum? Czy to nie pewna ewolucja i zapowiedź zmiany warty?

Oni też w swoim czasie ekscytowali się tematami różnic między US a EU spec, spalania, klocków itp. itd. A że wszystkie te zagadnienia (...)

 

W 100% się zgadzam. Jakby nie było nadal jest to forum SIP, więc oprócz tego że narzekcie, to czego oczekujecie? Ma byc:

1) o subaru

2) o innych autach i ogolnie o motoryzacji

3) o różnych sprawach towarzyskich (spoty etc.)

Tak ja to widzę.

 

Jak ktoś ma ochotę jest np. http://forum.o2.pl/ mnogośc działów przeraża :) poziom zresztą czasami też :)

 

Internet jest już prawie jak wszechświat, nieskończony i niezbadany :) Do wyboru do koloru, można poszukac sobie czegoś innego jak kogoś nudzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yyyyy, no faktycznie… Ale Ty jesteś moderatorem pewnie na każdym forum związanym z motoryzacją, więc to się nie liczy! :twisted:

 

O tramwajach nie czytałem, killa Clijówką S1200 na Libero pamiętam. Niektórzy wzięli go nawet na poważnie! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yyyyy, no faktycznie… Ale Ty jesteś moderatorem pewnie na każdym forum związanym z motoryzacją, więc to się nie liczy! :twisted:

 

 

Tylko na trzech.

 

O tramwajach nie czytałem, killa Clijówką S1200 na Libero pamiętam. Niektórzy wzięli go nawet na poważnie! :lol:

 

Powiedziałbym że większość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yyyyy, no faktycznie Ale Ty jesteś moderatorem pewnie na każdym forum związanym z motoryzacją, więc to się nie liczy! :twisted:

 

O tramwajach nie czytałem, killa Clijówką S1200 na Libero pamiętam. Niektórzy wzięli go nawet na poważnie! :lol:

 

Mozna jakiegos linka do tych opisow prosic? Bo brzmia dobrze, a moja rodzina ma dluga i chlubna tradycje walki z pojazdami szynowymi :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten koniec już był.

 

Wszystko już było.

 

Zaraz będzie kolejny temat o hamulcach (który już był) i następny o różnicach między US-Specem a EU (ten też był - nie raz!). Po czym - ktoś pierdnie jakiś OT - to go zaraz albo wywalą, albo podzielą, albo połączą. No i znów wrócimy do nudnego tematu, który już był.

 

Za mądry to Ty nie jesteś, ale tym razem napisałeś coś, pod czym się mogę podpisać :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gal, zdaje sie, że kolega Fido_ wyraźnie nas namawia do odejścia w niebyt forumowy. Mamy sie roztopić jak te niegdysiejsze śniegi!

No coż, bywa. Tempus fugit, ludność sie zmienia. Zmiana warty.

Czyzby istotnie nadeszła pora całkowietgo ustapienia miejsca?

Mhm.....

 

Boszzzz.... Arno, gdzie się podziało Twoje poczucie humoru? A może prowokacje są fajne tylko gdy dotyczą innych? :twisted: Więcej luzu, bo napiszę post o żarówkach w legacy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...