Skocz do zawartości

Pierwsze forumowe zawody w RBR


pablonas

Rekomendowane odpowiedzi

Oki więc teraz ode mnie mały maratonik :)

Prawie 80 km OSowych, będzie co robić. 5 odcinków asfaltowych i 5 szutrowych. Serwisy po każdym odcinku ale uwaga - na zmianę 10 i 60 minut. Zniszczenia realistic :twisted: SR po każdym odcinku. Hasło do rajdu maratonik

http://rbr.onlineracing.cz/index.php?ac ... a30aa57991

Rajdzik stoi do północy w sobotę.

 

Powodzenia :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uznany, smigaj od nowa

 

Dzięki ale na PTD czy jakoś tak, i tak mnie wywaliło, nawet esc. nie zdążyłem wcisnąć :???: Nie wiem co mam źle z tym odcinkiem, pisałem na rbronline... ale bez odp. od tygodnia już... A tak BTW przeglądałem wątek i widziałem setupy do N12, pablonas wrzucał, a do evo9 ktoś ma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Przejadę go jutro, a przynajmniej spróbuję. Jeśli dojadę którykolwiek z czeskich, to będzie moja pierwsza meta na nich :-)

 

Tych niedostępnych w offline nigdy w życiu nie jechałem, a Stryckovy okruh był dla mnie zawsze zbyt hardcore'owy na defaultowy zawias.

 

Siadłem dziś na chwilę, żeby na Czechy jakiś setup zrobić i chyba mam coś, co mnie może nie zabije (w przeciwieństwie do defaulta i tego, co mam od pablonasa - one na wybojach wysyłają mnie gdzieś w kosmos). Ugrzeczniłem nieco tył względem defaulta - dłuższy i nieco twardszy helper, zmniejszone tłumienie szybkiej kompresji i minimalnie zwiększone wybicia. Do tego oczywiście hamulce na przód (75%, przy zachowaniu maksymalnej siły z przodu).

 

Jakoś daje się jechać, choć bardzo ostrożnie. Oczywiście nadal jest to walka o przeżycie, a nie o czas :grin:

 

Z dobrym setupem Stryckovy okruh byłby bardzo fajnym oesem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwszy raz mi się trafiło dziś - jak grzmotnąłem w drzewo to się auto zapaliło :shock:

fajny efekt :mrgreen:

 

kurczę zrobiłem donację i nic :???: :roll: już jakieś 2 tygodnie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwszy raz mi się trafiło dziś - jak grzmotnąłem w drzewo to się auto zapaliło :shock:

Zdarzało mi się na początku jak grałem na klawiszach i wychodziłem z założenia, że albo grubo albo wcale :P

Może dziś pojadę, jak nie to jutro :) Spodobało mi się Bisanne II. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pablonas, dzięki za pomoc ale nadal "Data error" :???:

Pamiętałeś o patchach 1.01 i 1.02?

Ta gra żyje własnym życiem. Część problemów pojawia się sama i sama się rozwiązuje :roll:

 

A co do setupu na stryckovy. Tak jak mówiłem na rallysprincie, od pewnego czasu jeżdżę czeskie OSy na normalnym francuskim zawiasie :twisted: i generalnie jest ok. Jadąc z dużą prędkością nad połową dziur przelatuję i auto jest w miarę stabilne. Niedawno podczas któregoś z forumowych rajdów przeleciałem stryckovy-zadni porci (ten bez łącznika szutrowego) w 3:15 z małym hakiem :cool:

 

Temat z innej beczki. Chyba niedługo ruszą rozgrywki ligowe. Wełniacz i ja oczywiście jedziemy, a co z resztą? Najlepiej na trening robią długaśne rajdy gdzie jedzie się pod presją (a w lidze zdarzały się rajdy gdzie jechało się na raz 18 - 20 OSów :twisted: ) Może się ktoś z RBRowej młodzieży skusi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętałeś o patchach 1.01 i 1.02?

 

zrobiłem jak pisałeś, mówiłeś :cool:

 

Ta gra żyje własnym życiem. Część problemów pojawia się sama i sama się rozwiązuje

 

na to liczę :wink: i jeszcze raz dzięki za pomoc :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może się ktoś z RBRowej młodzieży skusi?

 

ja spróbuję (kilka lat temu jeździłem na klawie s1600 - nawet raz punkt ugrałem :cool: )

podejrzewam, że z podobnymi skutkami (choć kilka nicków, które kojarzę z tamtych czasów z walki ze mną o środek tyłów :razz: teraz mocno śmiga :shock:

 

[ Dodano: Wto Mar 17, 2009 6:27 pm ]

mogę robić turnieje !!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...