Skocz do zawartości

Pierwsze forumowe zawody w RBR


pablonas

Rekomendowane odpowiedzi

czy w rozkładzie na karkonoski jest sosnova?

Slesz to mnie zaskoczyles :shock: Regulamin i rozkład rajdu (po jakich oesach leci) jest podany od wtorku a Ty nawet nie popatrzyles na to ? :roll: No nic ja pojade dopiero w poniedzialek lub wtorek bo zaraz ide na impreze i jutro moge miec spozniony refleks :mrgreen:

Patrze na tych, którzy juz Krakonoski w Nce pojechali i cisną strasznie chlopaki, ciezko bedzie o 4-5 miejsce bo musialbym na kazdym odcinku jechac czasowo pod swoje rekordy :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i stoi n4

http://rbr.onlineracing.cz/index.php?ac ... 4cc0a7533e

i stoi wrc

http://rbr.onlineracing.cz/index.php?ac ... 3980ec0ae6

decydująca, piąta runda :twisted:

 

asfalt/szuter/śnieg - dla każdego coś miłego :wink: troszkę pogoda zaczyna się buntować pod koniec drugiej pętli - uważajcie

 

good luck :cool:

 

[ Dodano: Sro Wrz 02, 2009 10:43 pm ]

hasło - turbo - przypominam

 

napisało mi że nie spełnmiam jakiejś trasy czy co toś tam ? co mam zrobić ? sciagnać ? , pomocy :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba wracam za kółko :roll: :mrgreen:

czas najwyższy ;)

wkurza mnie ta pieprzona gra...aż poszedłem saxofona na żywo przeleciec po ulicach naszej zafajdanej stolicy.

próbowałem dziś montekland przejechać, na obu profilach mnie rozłączyło...iplus sie wali na potęgę. w poniedziałek musze kupić dysk przenośny, zrzucić wszsyystko, przeinstalować...tydzień w pracy wyjęty z życiorysu;/

 

[ Dodano: Sob Wrz 05, 2009 9:49 pm ]

carfit, jedziesz jako carsport?

 

mogę powiedzieć, że znalazłem samochód, który daje mi radochę na szutrach :)

 

proszę sie nie śmiać...Saxo s1600; nie wiem jak z szybkością, ale jest przyjemnie. udało się jakis sensowny set na szuter przygotować, jakoś sie to buja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukończyłem pucharowe WRC, jak na jazde na kacu z oczami nie nadazajacymi za akcja na ekranie to niezle mi poszlo. Spokojnie bez przygód do mety. Jedynie 1 zimowy oes jechalem na 2 biegu 60km/h max bo caly ekran bialy mialem i pauzowalem gre i wtedy trase widzialem i tak co 2 sekundy :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jeśli nie pomoże defrag, muszę zrobić przerwę od Ryśka i PS'a. Niestety agonia coraz szybciej dotyka mojego laptoka. Tnie muli nie tylko w rbr czy w PS'ie ale każdym innym programie :???: Nawet mu się nie dziwie bo naprawdę mnóstwo przeżył. Mógłbym go ratować i naprawiać ale po 1 za dużo mam na dyskach do stracenia a po 2 w październiku będzie nowy i już mi brak sił do walki z tym. Zobaczymy może mu się jeszcze poprawi, na razie skutecznie mnie zniechęca do jakiejkolwiek pracy czy gry :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karkonoski w WRSMP w moim wykonaniu zakończony bez SR póki co na 4 miejscu w Nce :cool: Patrząc na liste startową to może mnie zepchnac jedynie 2 zawodników w tym Pablonas. Takze jest super. Plan na rajd był taki, żeby powoli się rozkrecać bo stres był taki jak jeszcze nigdy... 2x musialem przerywac bo mi sie tak rece i nogi telepaly :mrgreen: Litr wody wypilem podczas rajdu :mrgreen: Teraz analizując na spokojnie to za wolno początek pojechałem, gdyż na starcie do ostatniego odcinka byłem 2 po dzwonie Cebuli. Ale wiedzialem ze on i Szpunar mocno pojechali Osliego a nie chcialem ryzykować punktów, tym bardziej, że na tym odcinku mamy po 1 splicie skok w las na którym pare waznych rajdow zakonczylem i jak wpadlem ze 160 tam dzisiaj to sie modlilem w locie i sie udalo :cool: Strasznie ciezki rajd. Paweł czeka Cie troche roboty bo chlopaki mocno pojechali jak nigdy. Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wełniacz, gratuluje mety :) oby punktów było jak najwięcej do spółki z Pablonasem :)

 

Tym samym spadłem już na 10 pozycję. Ciężkie te nasze krajowe rajdy :roll:

Ale na Zadnim miałem już czas bliski Twojego i na zdaje sie na Hradku 2 niewiele gorszy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale na Zadnim miałem już czas bliski Twojego i na zdaje sie na Hradku 2 niewiele gorszy :)

Ano, coraz wiecej osob wlacza sie do walki w pierwszej 10tce :cool: Co ciekawe caly rajd na asfaltowym ustawieniu jechalem, bo ostatnio czeski zawias cos mi nie pasuje a kiedys bylo to nie do pomyslenia :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Na pierwszą pętlę na pewno wezmę setup francuski. Ale na drugiej gdzie są szutrowe łączniki ten setup to samobójstwo bo na szutrze autko się kompletnie nie słucha. Z kolei Hradek2 na moim czeskim secie to też żadna przyjemność :evil: bo każde hamowanie może się skończyć spinem.

 

Nie nastawiam się na walkę. Raczej nie będę gonił czołówki. Wolę dojechać 5 czy 6 niż gdzieś wypakować po drodze. Mamy drugą połowę sezonu. Trzeba powoli liczyć punkty...

 

Rajdy forumowe już za mną. WRC dojechany i jestem pierwszy ale tylko dzięki temu, że Wełniacz ma problemy ze śniegiem. Przed śnieżnymi OSami traciłem prawie pół minuty :roll: Miałem też przygody na dwóch pierwszych OSach.

Rajdu w N4 nie skończyłem. Na OS 3, 200 metrów przed metą na przed ostatnim nawrocie są reklamy. Za mocno przyciąłem i pociągnęło mnie w drzewa :sad:

Obiektywnie patrząc cały cykl rajdów forumowych kompletnie mi nie wyszedł :???: Starzeję się :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale na drugiej gdzie są szutrowe łączniki ten setup to samobójstwo bo na szutrze autko się kompletnie nie słucha
To chyba jezdzimy na innym asfaltowym setupie, gdyż u mnie stryckowy zawias w ogole nie skreca na szutrze a asfaltowy ladnie mozna nakierowywac gdzie sie chce, jedynie jak sa wyzsze pobocza jak na stryckowym czy koncowka osliego tam to mega hardkor. Kiedys nie moglem stryckowego na asfaltowym setupie przejechac a dzisiaj życiówke zrobilem 4:37:37 i jest z czego zejsc jeszcze sporo :shock:

 

[ Dodano: Pon Wrz 07, 2009 8:17 pm ]

uff jakis Kazubek Lukasz ukonczyl rajd niecale 5 sekund za mna .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...