Skocz do zawartości

Pierwsze forumowe zawody w RBR


pablonas

Rekomendowane odpowiedzi

po dzisiejszych jazdach, stwierdzam, że zasadniczo musze dwa pierwsze rajdy ligowe zobaczyć, czy w A5 wogóle gdzieś się odnajdę w klasie. bo jak będzie mega kaszana, to ide do N4*...przynajmniej mam dobre setupy dla lancera.

 

Harvester, ćwicz, ćwicz bo wsiadłem w WRC po dłuuuuuugim czasie ( nie licząc dzisiejszych jazd u ciebie na dziwnej kierownicy ;) ), wypiłem 4 piwa (czego nigdy przy rbr nie robię) i dołożyłeś mi tylko 1,5sek ;)

 

*samochód można zmieniać w czasie sezonu, jak rozumiem na dowolny, a nie w obrębie klasy i grupy (?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynajmniej mam dobre setupy dla lancera
Podzielisz sie? ja tez mam troche, na szuter mam super, Evo prowadzi sie idealnie. Tylko afaltowe mi jakos nie pasuja choc testuje...

 

[ Dodano: Pią Mar 27, 2009 12:01 pm ]

Zrobiłem jak trza ale boxera nie słychać...nie wiem co z btym blowoff. zrobić i nie mam żadnego pliku audio.dat w paczce z Imprezą. Folder audio mam po instalowałem kiedyś inny sound pack, wszystko w nim jest jak DNL pisze ale nie działa :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oskar, jeszcze raz po kolei.

1)wywal katalog audio- ten stary który masz rozpakowany

2)rozpakuj przez dattool.exe ten swój audio.dat

3) pojawi się nowy katalog audio

4) wchodzisz do audio/.../cars i tam wrzucasz gc8.eng

5)zmieniasz cars.ini w powyższej ścieżce (zależnie od samochodu jaki podmieniłeś- u mnie jest za xsarę) : np tak -->

Car0=gc8

Car0_LowShelfAmp = 2.0

Car0_LowShelfFrequency = 200.0

6) do katalogu audio/.../cars/effects wrzucasz blowoffvalve.wav

7)cały katalog audio pakujesz przez dattool.exe --> nadgrywa audio.dat (więc warto zrobic backup)

8] 8) u mnie wszytko działa (p106 dostało dźwięk saxo kitcar, a Evo dźwięk mitsu ;) )

9)sorry, nie potrafię pisać manuali :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurczę włniacz jakbym wurcem się z tobą ścigał

Nie ma problemu zjem tylko obiad i odpale wurca :mrgreen: :wink: Foka przepalona i nawet niezle pare odcinkow pojechalem ale wole z Nki wykorzystywac 90% (jesli w ogole) niz z WRC 60% :roll: Ale zabawa przednia z prowadzenia wrc gazem :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że też muszę się przestawić na wyższe detale, bo przypadek Wełniacza nie jest odosobniony - też miałem okazję pojechać po znikającej trasie.

 

Było to na tyle wkurzające, że na przejazd po mokrym założyłem szutrowe medie - jechało się zupełnie jak na slicku po lodzie ;-P

 

EDIT: Po zmianie "graphics quality" na high musiałem zejść z rozdzielczości z 1600x1200 na 1024x768 i nadal PTD przycinało się mocniej niż dotychczas. Dopiero wyłączenie "dynamic car reflections" pozwoliło na normalną grę. Dno. Nie będę przecież w miarę dobrego kompa uaktualniał tylko pod dwa odcinki w RBR...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że też muszę się przestawić na wyższe detale, bo przypadek Wełniacza nie jest odosobniony - też miałem okazję pojechać po znikającej trasie.
U mnie najgorsze jest to ze RBR zaczal mi w MAX detalach smigac bez problemu ... dzisiaj PTD zaczelo ciac strasznie i chyba wroce do LOW jak nie bedzie sosnowy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki mały off topic... ale Robert dziś dał radę na kwalifikacjach :) zobaczymy co będzie jutro... do tego możliwość jest że zespoły z dyfuzorami zostaną zdyskwalifikowani... więc pierwsze dwa wyścigi będą nieoficjalne wyniki miały... no wreszcie F1 zrobiła się wyjątkowo ciekawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z teamem jest ten kłopocik, że nie bardzo wiadomo do kogo trzeba pisać w tej sprawie. Osoba która pisała zasady zakładania teamów, ostatni post wyprodukowała pół roku temu. Nawet FIA z forum Erajdy nie wie kto jest odpowiedzialny za to w tej chwili u Czechów i kazał czekać.

Na szczęście mamy jeszcze sporo czasu do pierwszego rajdu.

 

DNL dzięki za poradnik dźwiękowy :) Działa :idea: Co ciekawe blowoff działa również z innymi autami i trochę mi się to nie podoba ale dla Imprezy 555 się poświęcę :wink: Ciekawe kiedy będzie można nią jeździć na pluginie. IMO jest sporo szybsza od starszych A8 które są na pluginie dostępne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki chłopaki za chwilę zalegania z wurcowymi teksturami studia zaoczne i weekend na uczelni, jutro pod wieczór zacznę :wink: BTW każdy team ma jakąś tam swoją stronkę, więc jeśli czesi już dadzą odp. to brat może coś zrobić jak byśmy się pisali :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...