Jump to content

pumex1 - czyli jak zdobywa się uznanie :)

Heller

Recommended Posts

Jak wam zapewne wiadomo sprzedałem subarkę. Nowym właścicielem pumex1 - o czym z resztą bedzię sie na forum chwalił.

Jako, że sprawy papierowe przeciągały nam się niemiłosiernie i pumex1 juz kilka razy zbierał się z przyjazdem do W-wy po auto a ja ciagle nie byłęm gotowy, w końcu kiedy wszystko udało się dopiąć postanowiłem, że jako dobrze wychowane dziecko sam mu ten samochod przywiozę. No i wyruszyłem wczoraj po południu do Poznania. Po spotkaniu z pumexem okazało się ze nie zdążę na pociag powrotny. było po 19. następny wyjezdza z PZ do WWy o 2 w nocy a ja od 6 rano zaczynam pracę. Pumex1 nie myśląc dużo (był jeszcze chyba odurzony zakupem) postanowił, że mnie po prostu podwiezie do Warszawki :mrgreen: O 24 byliśy w stolicy, on zawrócił i pognał z powrotem do Pezetu.

RESPECT PUMEX1 - BIG RESPECT !!!

Powodzenia z samochodem i do zobaczenia na spotkaniach, plejadach, podjezdzawkach i popijawach

Jeszcze raz dzieki :)

Do roboty na 6 zdążyłem i właśnie... "pracuje" :)

Pumex1 nie myśląc dużo (był jeszcze chyba odurzony zakupem) postanowił, że mnie po prostu podwiezie do Warszawki :mrgreen: O 24 byliśy w stolicy, on zawrócił i pognał z powrotem do Pezetu.

RESPECT PUMEX1 - BIG RESPECT !!!

Przede wszystkim duze podziekowania dla Hellera-Wiktora, dla ktorego "gentelman's agreement" to cos co ma swoja wage i jest w pelni dotrzymywane

Rany, robi się jak w Wenezuelskim serialu...

Jeżeli tylko mogę coś doradzić (z tym, że ja się nie znam), to słodyczy już starczy. Teraz potrzebny jest akcent dramatyczno tragiczny. :razz:

:mrgreen:

Jak to mówią: "gas, grass or, ass, no one rides for free" :twisted:

:mrgreen::mrgreen: Cóż... Żyjemy w czasach, kiedy nic za darmo :twisted: :???: Nawet jak ktoś da w ryja, to potem z reguły zabierze portfel... :twisted: :roll: :mrgreen:

Rany, robi się jak w Wenezuelskim serialu...

Jeżeli tylko mogę coś doradzić (z tym, że ja się nie znam), to słodyczy już starczy. Teraz potrzebny jest akcent dramatyczno tragiczny. :razz:

:mrgreen:

spoko jarmaj... buzi buzi nie bylo :) a teraz siegam po browara - dla jasnosci - bez slodkiego soku malinowego :lol:

abo, że GT które poszło do pumexa ma tył z MY'94 a przód z MY99 :mrgreen:

Heller - wazne, ze zarejestrowali to jako cale GT 99 :lol:

Ale karte pojazdu czasowo zabrali... ciekawe Wiktor dlaczego... :mrgreen:

pumex1 Gratulacje zakończenie długich poszukiwań tego jedynego pożądanego :)

he... no teraz pumex powinien napisać - "Tak tak to właśnie jest ten jedyny pożadany"

To tak proforma żebym był czysty i kryty :cool:

To co co ... ja mam sobie teraz BUTY w avatarze wkleić jako nieposiadający żadnego automobila aktualnie ? :)

pumex1 Gratulacje zakończenie długich poszukiwań tego jedynego pożądanego :)

he... no teraz pumex powinien napisać - "Tak tak to właśnie jest ten jedyny pożadany"

To tak proforma żebym był czysty i kryty :cool:

To co co ... ja mam sobie teraz BUTY w avatarze wkleić jako nieposiadający żadnego automobila aktualnie ? :)

auta nie masz to jak przyjedziesz na pojezdzake a obiecales przywiezc kolezanke Age i jak sie z tego teraz wywiazesz, he :?:

w razie co to moge kolezanki przewiezc a Ty dalej bedziesz auta szukal :mrgreen:

dzienx pownownie :)

drobna kosmetyka :wink: i bedzie perfekcyjnie :mrgreen:

chyba musze pomyslec o blow-offie - bo brakuje mi "psssssst" i nie mozna staruszek straszyc :mrgreen:

saluto

Pumex