Skocz do zawartości

pumex1 - czyli jak zdobywa się uznanie :)


Heller

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wam zapewne wiadomo sprzedałem subarkę. Nowym właścicielem pumex1 - o czym z resztą bedzię sie na forum chwalił.

 

Jako, że sprawy papierowe przeciągały nam się niemiłosiernie i pumex1 juz kilka razy zbierał się z przyjazdem do W-wy po auto a ja ciagle nie byłęm gotowy, w końcu kiedy wszystko udało się dopiąć postanowiłem, że jako dobrze wychowane dziecko sam mu ten samochod przywiozę. No i wyruszyłem wczoraj po południu do Poznania. Po spotkaniu z pumexem okazało się ze nie zdążę na pociag powrotny. było po 19. następny wyjezdza z PZ do WWy o 2 w nocy a ja od 6 rano zaczynam pracę. Pumex1 nie myśląc dużo (był jeszcze chyba odurzony zakupem) postanowił, że mnie po prostu podwiezie do Warszawki :mrgreen: O 24 byliśy w stolicy, on zawrócił i pognał z powrotem do Pezetu.

 

 

RESPECT PUMEX1 - BIG RESPECT !!!

 

Powodzenia z samochodem i do zobaczenia na spotkaniach, plejadach, podjezdzawkach i popijawach

 

Jeszcze raz dzieki :)

 

Do roboty na 6 zdążyłem i właśnie... "pracuje" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pumex1 nie myśląc dużo (był jeszcze chyba odurzony zakupem) postanowił, że mnie po prostu podwiezie do Warszawki :mrgreen: O 24 byliśy w stolicy, on zawrócił i pognał z powrotem do Pezetu.

 

 

RESPECT PUMEX1 - BIG RESPECT !!!

Przede wszystkim duze podziekowania dla Hellera-Wiktora, dla ktorego "gentelman's agreement" to cos co ma swoja wage i jest w pelni dotrzymywane

 

Rany, robi się jak w Wenezuelskim serialu...

Jeżeli tylko mogę coś doradzić (z tym, że ja się nie znam), to słodyczy już starczy. Teraz potrzebny jest akcent dramatyczno tragiczny. :razz:

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rany, robi się jak w Wenezuelskim serialu...

Jeżeli tylko mogę coś doradzić (z tym, że ja się nie znam), to słodyczy już starczy. Teraz potrzebny jest akcent dramatyczno tragiczny. :razz:

:mrgreen:

 

spoko jarmaj... buzi buzi nie bylo :) a teraz siegam po browara - dla jasnosci - bez slodkiego soku malinowego :lol:

 

abo, że GT które poszło do pumexa ma tył z MY'94 a przód z MY99 :mrgreen:

 

Heller - wazne, ze zarejestrowali to jako cale GT 99 :lol:

 

Ale karte pojazdu czasowo zabrali... ciekawe Wiktor dlaczego... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pumex1 Gratulacje zakończenie długich poszukiwań tego jedynego pożądanego :)

 

he... no teraz pumex powinien napisać - "Tak tak to właśnie jest ten jedyny pożadany"

 

To tak proforma żebym był czysty i kryty :cool:

 

To co co ... ja mam sobie teraz BUTY w avatarze wkleić jako nieposiadający żadnego automobila aktualnie ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pumex1 Gratulacje zakończenie długich poszukiwań tego jedynego pożądanego :)

 

he... no teraz pumex powinien napisać - "Tak tak to właśnie jest ten jedyny pożadany"

 

To tak proforma żebym był czysty i kryty :cool:

 

To co co ... ja mam sobie teraz BUTY w avatarze wkleić jako nieposiadający żadnego automobila aktualnie ? :)

 

auta nie masz to jak przyjedziesz na pojezdzake a obiecales przywiezc kolezanke Age i jak sie z tego teraz wywiazesz, he :?:

 

w razie co to moge kolezanki przewiezc a Ty dalej bedziesz auta szukal :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzienx pownownie :)

 

drobna kosmetyka :wink: i bedzie perfekcyjnie :mrgreen:

 

chyba musze pomyslec o blow-offie - bo brakuje mi "psssssst" i nie mozna staruszek straszyc :mrgreen:

 

saluto

Pumex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...