Skocz do zawartości

Pomóżmy Oskarowi!!


guma

Rekomendowane odpowiedzi

Zielony pasek dla barbie!!!

eee ... obrazi sie . Róziowy pasek dla barbie :mrgreen:

Moze Was zdziwic pora ale cala noc nie spalem z powodu bolu po operacji a nawet faszerowanie przeciwbolowymi lekami srednio pomagalo

... odpocznij , zaśnij ... kolorowych snów i wracaj szybko do zdrowia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki :wink: Juz nad nim pracuje jak bede miał co trzeba albo chociaz wiekszosc to sie pochwale :razz: a barbie juz chyba zareklamuje to jak nalezy :wink:

... odpocznij , zaśnij ... kolorowych snów i wracaj szybko do zdrowia .
i tak pewnie zrobię, dzieki takie sny to sie przydadza po tym wszystkim co tu przechodzę :wink: I naprawde mega mi poprawiliscie humor tym ze sie tak ruszylo mam zajecie i mam co pisac :grin: A wlasnie, ma ktos moze jakies zdjecia na ktorych jestem ja sam czy z grupa czy z kims? wiem ze aflinta mi kiedys cos pstrykal i jeszcze jacys inni paparazzi z forum :razz: Jak cos macie to podajcie linka lub w temat wrzuccie. Przyda mi sie na bloga.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blog ruszył. Mase musze sie jeszcze nauczyc i poprawic ale w koncu po tej kiepskiej nocy(juz lekarz zrypał ludzi odpowiedzialnych za te noc bo taka sytuacja nie powinna mieć miejsca)padam na pysk...dobranoc i do pozniej. Aha...na aukcji piekna cena sie zrobila :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i sie stalo sie :mrgreen: we wtorek powrot, od tak przyszedl lekarz i zdecydowali ze moge wracac. Rany jeszcze sa i do gojenia dluga droga ale wszystko mozna robic w warunkach domowych i mam nadzieje ze wiedza co mowia. No i rehabilitacja, to dla lekarza ktory robil biodro bylo najwazniejsze, juz nie mogl patrzec jak tylko leze i chudne w oczach a biodro ktore naprawil zamiast pracowac pelna para tylko lezy. Danielos krec kebaba :twisted: a reszta niech grzeje turbiny bo potrzebuje adrenaliny :twisted: :razz: lolek clio tez grzej :twisted: no to do zobaczyska chlopy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oskar, witaj!!!!

 

Ja od niedawna jestem na tym forum i dopiero dziś zczaiłem temat o Tobie i tym co Cię spotkało.

Powiem krótko respekt za twoją postawę że tak sie trzymasz i że sie nie poddałeś :smile: tak pobieżnie przejrzałem wcześniejsze posty żeby zorientować sie bardziej w sytuacji i widzę że powoli, powoli wszystko idzie w dobrym kierunku - super :!:

Wytrwałości życzę i powrotu do zdrowia :wink: pozdrawiam, trzymam kciuki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...