Skocz do zawartości

Pomóżmy Oskarowi!!


guma

Rekomendowane odpowiedzi

na rehabilitacje jade 1 października w okolice norembergi czy jak to sie pisze, pisze jak slysze :razz: :mrgreen: niemiecka fundacja oplacila mi tam 2tyg pobytu, pozniej spowrotem do monachium na kontrole i mam nadzieje do polski krainy mlekiem i miodem plynacej :razz: operacja na biodro super, zadnych endoprotez, tylko po zdjeciu gipsu byl problem z nogami od kolan w dol, i musialem miec jeszcze trzy krotkie operacje. Teraz juz raczej z gorki bedzie i niebawem sie widzimy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a widzisz FUKS i tu jestem usprawiedliwiony :wink: mam obok siebie takie urzadzonko ze strzykawa w srodku w ktorej jest cos zblizone do morfiny bo z rodziny OPIATow czy jakos tak pigula mowila i jak mnie boli to sobie zielonym guziczkiem zapodaje ulge w bolu ale to dozylnie idzie i w dynce tez dziwnie :razz: musialem wcisnac przed napisaniem posta :mrgreen: ale spokojnie nie cpam az tak bo sie naczytalem o tym, zreszta maszine moze podac co jakis czas, dbajac o moje zdrowie :wink: to tak z ciekawostek :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieciaki z II LO w Opolu zorganizowały przedstawienie teatralne, z którego cały dochód zostanie przekazany dla Oskara - podała wczoraj opolska TVP3. Najlepsze jest to - że inicjatywa i chęć pomocy innym wyszła od samych dzieci ( :!: ) Jednak ta nasza młodzież nie jest taka zła :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieciaki z II LO w Opolu zorganizowały przedstawienie teatralne, z którego cały dochód zostanie przekazany dla Oskara - podała wczoraj opolska TVP3. Najlepsze jest to - że inicjatywa i chęć pomocy innym wyszła od samych dzieci ( :!: ) Jednak ta nasza młodzież nie jest taka zła :wink:
Maja serca maja. Dyrektorka mojego bylego liceum zostala zwolniona ja tez ganiaja sady. za niedopilnowanie obowiazkow bo niedociagniecia z jej strony byly grube, chciala moj wypadek zataic...zmienil sie dyrektor i on takze mial udzial w organizowaniu przedstawienia bo chce naprawic zepsuty wizerunek szkoly. Rodzice byli, mowia ze naprawde fajne bylo przedstawienie. Dobrze sie dzieje :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Słuchajcie ludu zacny i zgromadzony na naszym szanownym forum. Poniewaz od jakiegoś czasu obywatel Oskar L. pozostaje w znacznej abstynencji jeśli chodzi o spotkania (przyczyny zdrowotne ) wpadłem na pomysł by powstał właśnie ten post w którym kazdy bedzie mógł napisać pare miłych słów do niego.. Od niedawna ma komputer w szpitalu i chyba miło mu sie zrobi jak przeczyta że nam go brakuje...

 

 

 

Ja chciałem tylko powiedzieć iż mozesz liczyć na relacje zdjęciową z Żubrów.. trzymaj sie chłopaku...

 

TRZYMAM KCIUKI!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja chciałem tylko powiedzieć iż mozesz liczyć na relacje zdjęciową z Żubrów.. trzymaj sie chłopaku...

 

to dobrze, bo coponiektórzy mogą znów nic nie pamietać :mrgreen:

 

Buffy, tylko nie rob mi zdjęć jak spie na trawie :mrgreen:

 

Oskar, 3m sie tam i molestuj te pielęgniarki :!: i w końcu wracaj do nas :!:

 

hogi, czy milek, wklejcie chlopakowi jakieś fotki ładniejszych :wink: pielęgniarek :!: , bo bidok narzekał, że ichniejsze są niewyjściowe :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oskar - a model spalinowy Imprezy, który byś musiał samemu poskładać (nie takie trudne jak się wydaje) by cię uradował? No bo to chyba największa frajda samemu kierować :) Może zrobimy małą zrzutę? Przy kilkunastu chętnych koszt jest minimalny a frajda nieziemska (zanim kupiłem Imprezę 1:1 też miałem model ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witojcie chopaki i dziouchy :wink: na poczatku to Was musze naprawde przeprosic za ten brak informacji... kuna czytam forum, mam neta a nie zauwazylem ze sie temat ruszyl i wstyd mi teraz za to :oops: No a tak do rzeczy to sytuacja ma sie obecnie tak: jestem juz po 7 operacjach, duzo troche jak na 2mies. pobytu bo wychodzi prawie co tydzien, a jutro czeka mnie kolejna a problem wciaz ten sam jakas infekcja ktora umartwia mi skutecznie tkanki, ktore musza pozniej usuwac. Pousuwali mi juz naprawde sporo i z moich lydek zostalo nie wiele no ale lepiej niech usuwaja niz ma wziasc to kosc i pozniej wiadomo co... :neutral: Podczas tej nie tylko beda usuwac ale wezma tez kawalek skory z uda i przyszyja w miejsce gdzie skora jest juz troche zdefektowana(to samo tylko ze wczesniej, robili na prawej nodze) Wazne jest tez ze ja sie czuje lepiej, nie goraczkuje juz, moge sobie wyjsc na zewnatrz i mam konski apetyt(wlasnie zjadlem BigMaca+McChickena i wyslalem ojca po kolejna taka sama porcje :mrgreen: ). Niezle, najpierw pisze o wycinaniu miesni i przekladaniu skory a pozniej o jakis BigMaca'ch :razz: :razz: A wiec tak to sie wlasnie u mnie dzieje, powrot jest nieznany bo wszystko zalezy od tempa gojenia ale bilet jest narazie zarezerwowany na 20. :wink: Aha i wiem ze brakuje przecinkow i kropek i wszystkiego ale jak ktos chce to zrozumie, a jak bede pisal mature to sie bede martwil o interpunkcje :razz: :razz: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...