Skocz do zawartości

Pomóżmy Oskarowi!!


guma

Rekomendowane odpowiedzi

BRAWO. Może ktoś aukcję gdzieś zareklamować? Barbie albo Michał ?

Barbie może wszystko ;)

Od jutra tu: http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=20

tu http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=510

i tu http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=352

w boksach reklamowych będzie link do aukcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

barbie, WRC fan, mega teges :!: :cool:

 

carfit, jakby Lechu strzelił autografa na dachu, to by podbiło cene napewno :!:

 

nie ma problemu :lol: , tylko musze miec model

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wielkie wszystkim za wsparcie! na was to zawsze moge liczyc :wink: i to jest mega budujace dla mnie. Lechu tu do o mnie od czasu dzwoni, wiem ze czekaja na mnie dwa potwory jak wroce :twisted: ale wiecej powiedziec nie moge :razz: jak sie z nim zgadam to i pewnie cos dorzuci do modelu. Bede dawal znac. Jeszcze raz wielkie dzieki!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Linki już chodzom.

Oskar, gdybyś przeniósł swoją stronę na blox.pl, to możemy Cię wtedy objąć patronatem i promować (m.in. postawić na stronie głównej gazeta.pl raz na jakiś czas). Nie musisz pisać blogafka stale, wystarczy, że przekopiujesz tam tekst ze swojej strony. Jak stoi na obcym serwerze, to niestety nie mogę :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może ja osobiście model dowiozę?
Jutro zadzwonie i sie dowiem i dam znac ale nie widze zadnego problemu, po prostu uprzedze.D zis mialem operacje i jestem po, ale niestety nie wiem od lekarzy nic bo jeszcze sie z zadnym nie widzialem, jutro bede.
Oskar, gdybyś przeniósł swoją stronę na blox.pl, to możemy Cię wtedy objąć patronatem i promować (m.in. postawić na stronie głównej gazeta.pl raz na jakiś czas). Nie musisz pisać blogafka stale, wystarczy, że przekopiujesz tam tekst ze swojej strony. Jak stoi na obcym serwerze, to niestety nie mogę
I tak zrobie bo myslalem o tym zeby moc pisac i dodawac newsy co jakis czas. Dzieki barbie za pomysla i wielka pomoc, jestes wielka! :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i juz prawie zalozylem tylko mysle nad adresem i moze wy macie jakis pomysl? www.oskar.blox.pl odpada, zajety... moze www.twkoskar.blox.pl albo www.oskartwk.blox.pl przy czym twk to Towarzystwo Walki z Kalectwem, tam mam konto fundacji. Czy moze podac nazwisko w adresie?www.oskarlangner.blox.pl czy cos w stylu www.pomozoskarowi.blox.pl??co myslycie, moze dac jakies cyfry po imieniu??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WRC fan, moze rzeczywiscie lepiej? :roll: ale poszlo juz www.oskar.blox.pl i mam nadzieje ze pojdzie rownie dobrze. A juz napewno bedzie ladniejszy i co najwazniejsze aktualizowany przeze mnie, a nie osobe z ktora kontaktowalem sie telefonicznie lub na gadu i wygladalo to na stronie tak ze wciaz mialem 17lat :razz: To byl strzal w dziesiatke barbie, teraz nawet mam zajecie i wciaga mnie prowadzenie takiego bloga Zielony pasek dla barbie!!! :mrgreen: I mam taki pomysl aby wypisac linki do firm i firmy, fora czy tez adresy stron ktore pomagaja lub pomogly np. na rajdowych andrzejkach. Co na to wlasciciele? np carfit? moge umieszczac i jesli tak to piszcie na pw nazwy bo wiem ze sa tacy co pomogli/pomagaja a adresow i nazw nie znam. Moze Was zdziwic pora ale cala noc nie spalem z powodu bolu po operacji a nawet faszerowanie przeciwbolowymi lekami srednio pomagalo :sad: ale to powinieniem chyba napisac w nie teges...aa no i dzien dobry i milego niektorym :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...