Skocz do zawartości

Pomóżmy Oskarowi!!


guma

Rekomendowane odpowiedzi

3mamy, 3mamy :!:

i czekamy z niecierpliwościa na pierwsze relacje z postępów. Jeśli sie nic nie zmieniło, to operacja miała byc przeprowadzona dzis albo jutro, najpóźniej pojutrze. Wszystko pod warunkiem, że Oskar przejdzie pomyslnie wszystkie wstepne badania- tego mu oczywiscie życzymy, no i calkowitego powrotu do zdrowia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie przed chwilą rozmawiałem z Qbą, dzwonił i rozmawiał z Robertem (dla niewtajemniczonych tato Oskara) i gdzies teraz Oskar powinien byc juz po operacji.

Miejmy nadzieję, ze przebiegła pomyślnie.

subarak 555, pozdrawiamy ich za każdym razem od was wszystkich jak tylko dzwonimy.

 

więcej info będą wam przekazywać albo Qba, albo Lolek, ja juz sie zbieram do Niemiec na subarkowe zakupy :mrgreen: ,a moze odwiedze chłopaków w klinice... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólne

 

 

Rajdowcy pomagają...

2006-10-18 09:40:12, opublikował , komentarze: 0

W piątek 17 listopada na krakowskim osiedlu Ruczaj zespół Subaru zorganizuje zbiórkę pieniędzy na operacje Oskara Langnera. Syn znanego w rajdowym świecie Roberta Langnera doznał urazu kręgosłupa podczas zajęć w szkole. Teraz czega Oskara kosztowna operacja i długa rehabilitacja.

Zespół Subaru bardzo zaangażował się w pomoc Oskarowi. Za miesiąc zorganizuje zbiórkę pieniędzy w stadninie koni na Ruczaju. Prowadzone będą licytacje i koncerty. Podczas tej akcji obecni będą polscy rajdowcy - m.in. Leszek Kuzaj i Tomasz Czopik. Zapraszają wszystkich, którzy chcą wspomóc Oskara i Jego rodziców.

 

Więcej informacji znajdziecie na stronie: http://www.oskar.sui.pl/

 

 

 

Ja ze swojej strony mogłem zrobić tylko tyle. Taka oto informacja wraz ze zdjęciem pojawiła sie dziś na portalu www.rallyonline.pl Na głównej stronie jako czwarty temat.. Pozdrawiam i trzymam kciki.... Oczywiście FaNkA trzyma je ze mną.... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólne

 

 

Rajdowcy pomagają...

2006-10-18 09:40:12, opublikował , komentarze: 0

W piątek 17 listopada na krakowskim osiedlu Ruczaj zespół Subaru zorganizuje zbiórkę pieniędzy na operacje Oskara Langnera. Syn znanego w rajdowym świecie Roberta Langnera doznał urazu kręgosłupa podczas zajęć w szkole. Teraz czega Oskara kosztowna operacja i długa rehabilitacja.

Zespół Subaru bardzo zaangażował się w pomoc Oskarowi. Za miesiąc zorganizuje zbiórkę pieniędzy w stadninie koni na Ruczaju. Prowadzone będą licytacje i koncerty. Podczas tej akcji obecni będą polscy rajdowcy - m.in. Leszek Kuzaj i Tomasz Czopik. Zapraszają wszystkich, którzy chcą wspomóc Oskara i Jego rodziców.

 

Więcej informacji znajdziecie na stronie: http://www.oskar.sui.pl/

 

 

 

Ja ze swojej strony mogłem zrobić tylko tyle. Taka oto informacja wraz ze zdjęciem pojawiła sie dziś na portalu www.rallyonline.pl Na głównej stronie jako czwarty temat.. Pozdrawiam i trzymam kciki.... Oczywiście FaNkA trzyma je ze mną.... :)

 

Ta akcja jest w fazie przygotowania więc musimy ją jeszcze potwierdzić jednocześnie starając się powiększyć grono prominentów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomości od Oskara

Dzisiaj Oskar ma już założoną pompe pod skórą na brzuchu (trochę duża bo wielkości płyty CD) ale za to najnowszej generacji i z logo Subaru :mrgreen:

Przed chwilą obudził się z narkozy i czuję się dobrze

Przez następne dwa dni będzie ustawiana dokładna dawka injekcji lekarstwa

W przyszłym tygodniu będzie miał operacje biodra (endoproteza)

I mamy nadzieję że po 04.011.2006 będzie już z nami

Pozdrowienia dla was wszystkich od Oskara i Roberta

W przyszłym tygodniu powinien mieć już dostęp do internetu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich którzy chcą i mogą wspomóc naszą akcje na rzecz Oskara

Jak wiecie chcemy zorganizować Koncert aukcje itp. w Starych Koniach na Ruczaju

mamy zapewnienie od kilku masarni na dostawe kiełbasek i innych wędlina na grila, próbujemy załatwić jeszcze napoje, chcemy zaprosić kilku czołowych kierowców rajdowych wraz z ich samochodami, ustawiamy zespół rokowy.

Do przeprowadzenia takiej akcji będziemy musieli mieć ludzi, stąd nasz apel

Chcę zorganizować spotkanie na którym podamy szczegóły i omówimy plan działania jak też obarczymy chętnych róznymi zadaniami. Jak dogramy termin to napiszemy gdzie i kiedy się spotkamy.

AAA i pozdrowienia od Oskara, przed chwilką z Nim rozmawałem.

Dzisiaj czuje się troszkę gorzej ale to podobno normalne (obce ciało w organiźmie tzn. pompa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i część załatwiona.

Chłopaki powinni być juz w Opolu, a dzis może dotrą do Krakowa :wink:

Najważniejsze, ze operacja zaczęła przynosic pożądany efekt, są pierwsze oznaki poprawy :!:

Teraz ze dwa, trzy tygodnie rehabilitacji i kolejna operacja, tym razem biodra i z tego co sie wczoraj dowiedziałem, to jest szansa, ze zostanie wykonana w kraju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...