Skocz do zawartości

Pomóżmy Oskarowi!!


guma

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy forumowicze i moderatorzy forum SIP, 

 

Serdecznie dziękuję za Wasze wsparcie, promowanie i uczestnictwo w licytacji. Udało się zebrać dosyć pokaźną sumę, za co ja oraz rodzina Oskara jesteśmy bardzo wdzięczni. 

Wyniki licytacji:

nr.2 - @Giechu

nr.3 - @Michał Krupa

nr.4 - @Pan Dziedzic

nr.5 - @Bilex

nr.6 - @Bartekfi

nr. od 7 do 12 - @bociekgc8

 

Gratulacje !!!

Skontaktuję się z Wami na priv i będziemy dogrywać dalsze szczegóły.

  • Super! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Drodzy forumowicze, 

 

W imieniu rodziny Oskara chciałbym poinformować Was o pogrzebie, który odbędzie się w Krakowie w dniu 26 czerwca o godz. 13 na cmentarzu na Salwatorze (aleja Jerzego Waszyngtona). 

 

Pozdrawiam, 

kruku

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 5.06.2020 o 11:05, kruku napisał:

W imieniu rodziny Oskara chciałbym poinformować Was o pogrzebie, który odbędzie się w Krakowie w dniu 26 czerwca o godz. 13 na cmentarzu na Salwatorze (aleja Jerzego Waszyngtona). 

staram się właśnie ogarnąć mój przyjazd. Ale, że nie jestem z KRK, więc takie pytanie - czy zajmiesz się organizacją jakiegoś Subarowego przejazdu, boxerowego hołdu dla Oskara?

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pumex1 - Jak najbardziej, tak właśnie chciałem zrobić.

 

Wstępny plan na piątek 26/6 jest taki:

11:30 - zbiórka pod domem Oskara w Sosnowice/Wielkie Drogi  pod Krakowem (adres dokładny podam w prywatnej wiadomości do uczestników przejazdu)

11:45 - ruszamy 

12:30 - powinniśmy dojechać pod cmentarz (w zależności od sytuacji na drodze)

 

Mam nadzieję, że uda się stworzyć naprawdę piękny Subarowy przejazd. Proszę chętnych o dopisanie się do listy:

1. Kruku

2. pumex1

3.

4.

  • Super! 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że uda się stworzyć naprawdę piękny Subarowy przejazd. Proszę chętnych o dopisanie się do listy:

1. Kruku

2. pumex1

3. Dziedzic 

4. Michał Krupa 

5. Buffy

6. Zarzyk

7. LosioDriver

8. 

Edytowane przez kruku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.06.2020 o 23:04, kruku napisał:

Sosnowice/Wielkie Drogi

Pytanie do Krakusów - dla tych lecących od północy - jakaś podpowiedź jak ominąć korki? Lepiej odbić wcześniej w Jędrzejowie - czy cisnąć do Krakowa i później w Prądniku odbijać na zachód i dalej na południe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, pumex1 napisał:

Pytanie do Krakusów - dla tych lecących od północy - jakaś podpowiedź jak ominąć korki? Lepiej odbić wcześniej w Jędrzejowie - czy cisnąć do Krakowa i później w Prądniku odbijać na zachód i dalej na południe?

Jak o 10:00 będziesz wjeżdżał do miasta to w zasadzie nie powinno być większych utrudnień... Potem możesz faktycznie władować się na obwodnicę albo jechać przez miasto (dwa razy krócej w km) ale czasowo raczej podobnie. W każdym razie nie opłaca się zjeżdżać w Jędrzejowie... możesz ewentualnie kombinować przez osiedla na samym wlocie do miasta - ale to już nawigacja Cię poprowadzi jak będzie problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że nie znałem Oskara, a mój subarowy Autobunio niezbyt pasował do ryczących Imprez, to i tak czuję się dumny, że choćby przez swój udział mogłem oddać honor takiemu fanowi Subaru,  a przede wszystkim,  jak się dowiedziałem,  porządnemu człowiekowi.

  • Super! 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najdroższa Rodzino Forumowa, 

 

Dopiero dzisiaj jestem w stanie coś napisać...

 

Chciałbym w imieniu swoim i rodziny Oskara serdecznie Wam podziękować za tak wielkie wsparcie, które otrzymaliśmy od Was w ostatnim czasie ... za uczestnictwo w licytacji gadżetów, za wpłaty na zbiórkę na zrzutka.pl, za piękny Subarowy orszak i za obecność fizyczną jak i myślami, gdy żegnaliśmy wczoraj Oskara. Będąc z nami sprawiliście, że ten dzień pozostanie na zawsze w naszej pamięci. Łza mi się w oku kręci na samo wspomnienie chwili gdy pod domem Oskara zgromadziły się Subaraki, a po chwili zagrzmiał ryk boxerów oddających hołd naszemu przyjacielowi. Potem przejechaliśmy trasą pełną zakrętów, która była jego ostatnim OSem...
 

Cytując brata Oskara, tak jak logo Subaru, teraz Oskar jest wśród gwiazd. Jest jedną z nich...

 

Jeszcze raz Wam szczerze dziękuję. 

kruku

 

 

IMG_9457.jpg

IMG_9458.jpg

  • Dzięki! 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...