Skocz do zawartości

Najpiekniejsze samochody Swiata.


Thanatos

Rekomendowane odpowiedzi

Nie sądzicie, że spadające z samolotu Diablo i 355 i wbijające sie w ziemię bez zadrapania to szczyt głupoty? Ciekawe, jak scenarzysta to sobie tłumaczył ?

Ale poza tym sam film nie był najgorszy, niektóre texty Bonda tak bezsensowne, że aż zabawne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Wy na to?

 

http://trader.pl/ad-details.asp?Categor ... 2003170722

mnie sie bardzo widzi...

jedyny problem, ze moglo byc troche ..... intensywniej niz zwykle eksploatowane

 

 

Krótki research wskazuje że to może być przerobione na Europe WRX-STI Type R. Ktoś bedzie wielkim szczęściarzem jak to kupi :-)

 

Azrael

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: co ja mam wiecej powiedzieć.......... tylko z tym Hołkiem i Kuzim to mogło troche przejść :D

 

Na pewno tak ale z danych IWOCu wychodzi że Japspec'e są robione na zdecydowanie solidniejszych komponentach, być może to jeszcze żyje ;-) W każdym razie na pewno bardzo rzadki kolekcjonerski wręcz egzemplarz :-) Chyba że jestem ja i hwojtek w błędzie i to nie jest STI tylko np. jakiś zlepek z udziałem amerykańskiej Imprezy RS ;-)

 

Azrael

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tak, ale to treningówka przecież nie była (chyba..)

Natomiast osiągi zapierają dech w piersi - porównując np. z STi 03 albo nowym GT3 ktory ma wejsc do sprzedaży w marcu (4,5 s do 100 km/h)....katapulta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tak, ale to treningówka przecież nie była (chyba..)

Natomiast osiągi zapierają dech w piersi - ....katapulta.

 

 

Nie wiadomo czy te podane są prawdziwe, egzemplarze seryjne miały między 280, a 300KM zaleznie od konkretnej serii.

 

Dla zainteresowanych http://www.iwoc.co.uk/jpsti.html tutaj dokładniejszy opis.

Ciekawostką jest manualnie blokowany centralny dyfer. Ciezkie to musi byc to do opanowania dla zwykłego smiertelnika...

 

 

Azrael

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tak, ale to treningówka przecież nie była (chyba..)

 

Jeśli ktoś oglądał dawno temu program TV, w którym Martyna Wojciechowska pokazywała samochody (samochody mówię, dewianci!), w samych początkach TVNu, to Holo pokazywal tam to auto. Strasznie było dużo bicia piany, że prawdziwy STi to ma czerwone kolektory (zbliżenie na kolektory), niesamowite hamulce (kamera: najazd na hamulce), magiczne fotele (powiększenie tapicerki) i jeździ jak szalone. W tym miejscu przebitka na skrzyzowanie Płowiecka/Marsa/Ostrobramska, jakoś koło piątej rano, mokry asfalt, Holo w pełnym slajdzie robi pół pętli na skrzyżowaniu przez sześć w sumie pasów, następnie ulica Żołnierska, Holo naparza na piątym biegu w okolicach odcięcia (w tym aucie odcięcie na V to troszkę więcej niż 180km/h), boczkiem tu, boczkiem tam, w końcu nawrocik na rękawie aż opony jęczą a dym z kół idzie i znowu cegła w gaz na jedynce - no mniej więcej tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tak, ale to treningówka przecież nie była (chyba..)

Natomiast osiągi zapierają dech w piersi - porównując np. z STi 03 albo nowym GT3 ktory ma wejsc do sprzedaży w marcu (4,5 s do 100 km/h)....katapulta.

 

W jakimś sensie była to treningówka :lol:

Jeszcze do niedawna miałem egzemplarz jakiejś gazetki sprzed paru lat, gdzie zdjęcie tego samochodu było na okładce, zaś w środku był dość szczegółowy opis wraz z komentarzami Hołka.

 

A te 3,8 sekundy to raczej należy między bajki włożyć :)

Ale od STi 03 na pewno jest sporo szybsze - bo lżejsze i mocniejsze.

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to zakwalifikowałbys jako katowanie czy normalna eksploatacje tego auta? ;-)

 

Jakbym mogl sobie pozwolic na takie auto jako trzecie albo czwarte - to inaczej bym nim nie jezdzil, ale tez raz na tydzien. Jakbym mial jako jedyne - to bym zaczal zbierac na drugie, normalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie żeby mnie to jakoś specjalnie zajmowało, ale na temat Leszkowych bryk to w ciągu ostatnich 2 tyg na tym forum słyszałem różne, czasem mocno sprzeczne opinie. Słyszałem o nowym Porsche 911 carrera 4 ew.turbo, o Sti (ale nie prodrive), o WRX'ie 03 kombi, teraz o srebrnym miśku. Więc albo Kuzi ma kilka bryk albo ktoś tu powiela plotki.

pozdrawiam i czuwam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...