Skocz do zawartości

Najpiekniejsze samochody Swiata.


Thanatos

Rekomendowane odpowiedzi

Cena jest podana NA EUROPĘ, a nie na Poskę. Wydaje mi się że trzeba doliczyć coś koło 15 - 25%. I jeszcze takie małe pytanko do Dyrekcji :

- czy bę dzie w zabudowie typu ..........izoterma.

 

Siwy Potrzebujący Izotermy .............na gwałt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

Decyzji odnośnie wprowadzenia Subaru Baja na rynek europejski jeszcze nie podjęto. Cena jest kalkulowana na bazie wejścia Polski do Unii, oraz uwzględniając brak akcyzy dla samochodów ciężarowych. Ponadto porównywalny Outback (2.5) kosztuje aktualnie 37,000 Euro (ok.155.000 zł).

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Śmieszne, nawiewy prosto z fiata, kierunkowskazy jakby z Focusa... jakoś tanio w środku wygląda...

 

Ty, doskonale wiesz, że tu nie o to chodzi. ;)

 

I coś ode mnie ;)

giovanni_1.jpg

giovanni_2.jpg

giovanni_5.jpg

 

Podoba mi się ten wynalazek. Ale ja to ogólnie inny jestem ;)

 

Kaziu, inny Kaziu.

 

--

LEGENDA: inny -- nie taki sam. A może i podmnieniony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Uoho :D Jak juz jestesmy przy tych starych muscle-carach, to wie ktos moze co to byl za jeden z takim olbrzyyyyyyymim spojlerem stylu? Ale byl naprawde wielki!

 

 

Pozdrawiam,

ThanJu

 

P.S. Sorry, w innym teamcie napisalem, ze ten temat ma dwadziesciapare stron, pomylilo mi sie :( .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uoho :D Jak juz jestesmy przy tych starych muscle-carach, to wie ktos moze co to byl za jeden z takim olbrzyyyyyyymim spojlerem stylu? Ale byl naprawde wielki!

 

69 Dodge Charger Daytona

 

wam042.jpg

 

Ale to zdjecie bardziej pasuje do kategori na najbrzydsze auto swiata.

Moim ulubiencem jest Plymouth Barracuda

 

hal065.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uoho :D Jak juz jestesmy przy tych starych muscle-carach, to wie ktos moze co to byl za jeden z takim olbrzyyyyyyymim spojlerem stylu? Ale byl naprawde wielki!

 

Plymouth Roadrunner. Bliźniak Dodge'a Chargera, ten o którym mówisz (ogromne skrzydło i dodatkowy aerodynamiczny nos) to wersja Daytona do wyścigów po owalu.

 

RRinShop1-31-02.jpg

To jest oryginał

 

charger_daytona.jpg

A to Daytona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

No to teraz ja swoje 3 grosze dorzuce. Jako pierwszy, sadze synonim samochodu supersportowego lat 90 tj. McLaren F1 samochod moim zdaniem o tyle genialny ze nie bedacy zwykla ciekawostka jak wiele innych egzotycznych podobnych mu potworkow w rodzaju lotec itp. 1020 kg masy, silnik ponad 600 km 3,8 s do setki, 390 km/h predkosc maksymalna i cena 1000000 $ Tworcy za wszelka cene chcieli stworzyc samochod o masie nie przekraczajacej 1 tony, gdyz wszystkie dotychczasowe modele przekraczajace magiczna predkosc 300 km/h malo kiedy wazyly mniej niz 1500 kg. Przy okazji nie jest on tak paskudny jak np. porsche gt1 czy mercedes clk gtr. Moge jeszcze dodac ze samochod jest o tyle dziki ze naped jest wylacznie na tylna os a auto nie posiada nawet wspomagania kierownicy :twisted: nie mowiac juz o takich luksusach jak abs :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...