Skocz do zawartości

Najpiekniejsze samochody Swiata.


Thanatos

Rekomendowane odpowiedzi

bo :?: ... chcial bym zebys TJ poparl swoja wypowiedz

 

Alez bardzo prosze:

 

1) TVR stosuje co prawda dosc "oryginalne" ksztalty, nigdy jednak nie buduje samochodow z wiesniackimi przednimi spojlerami "drapaczami asfaltu", wlotow powietrza w progach itp.

2) czy nazwa S2000 nie przypomina Ci jakiegos innego modelu? :wink: Tak? To teraz porownaj swoje zdjecie ze zdjeciem Hondy S2000 i doszukasz sie wielu podobienstw

3) Dlaczego nazwali to cos TVR? Bo wzieli przednie swiatla i inne elementy z nowego TVR'a T350

4) te wloty pod reflektorami wygladaja bardzo nierealistycznie :roll:

 

Ponadto taka firma jak TVR nigdy by nie opuscila znaczku firmowego na masce :roll:

 

Przedstawiam ponizsze zdjecia do analizy :) :

 

:arrow: spojrz na zaglowki Twojego VT i Hondy oraz inne detake wnetrza

:arrow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nota bene za Tuscana S dałbym się też pokroić :lol:

 

 

Pokrojony nie miałbyś wielkiego z niego pożytku....

 

Słuszna uwaga. Tylko, że w kontekscie takich aut czlowiek nie mysli racjonalnie i .... chyba bym jednak się dał pokroić, a potem jakoś to będzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj cytat bylego wlasciciela TVR'a z forum na ultimatecarpage:

reading the recent comments I can only assume you have never owned TVR's. I have and would never own another one. the simple reason being that there is inadequate dealer support, a flimsy warrnty and even a "bob the builder" build quality. Sure, the cars are fast but the claimed top speeds are utter garbage. I have read very few road test at the high side of 150mph because the simple truth is that parts fall off when the car is pushed. If you have lots and i mean lots of cash and dont mind the car being in the garage on a monthly basis then fine, buy one. I don't think you can make any logical comparison to other more expensive super cars. TVRs may look/sound great but are cheap cars period. Furthermore, the person who commented on the Speed12 being an alternative to the Bugatti is talking nonsense. TVR couldn't build it with any form of reliability and test drivers said it was undriveable. How would you feel if you shelled out AUD 120k on a car that needed 3 new engines in 12 months?!?
:lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno powiedziec, czy to nie jest jeden z 1000 klientow kotry jest niezadowolony :roll: aczkolwiek nie wykluczam oczywiscie takiej mozliwosci, ze ma racje. Jedyny TVR jakim jezdzilem (jako pasazer) to starusienki Tuscan z lat '60. Bardzo bardzo fajne autko :D (aktualnie niestety na zlomie - niech choroba spadnie na tych, co nie ustepuja pierwszenstwa ! :x )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jakaś perfidna prowokacja ze strony sfrustrowanej konkurencji, a poza tym myśle, że polska sieć serwisowa TVR jest na tyle profi i dobrze rozwinięta, że z ekspolatacją nie powinno być problemów. Czesci też od reki w kazdym wiekszym miescie :wink: :wink: :wink:

 

Ok, no bryka ma pewne minusy....ale nawet Legacy ma minusy, co "przyznaje w rozmowie Dyrektor Subaru" /polskie reklamy subaraków są cool :D /

 

pozdrawiam

 

PS: Juz wiecej nie pisze, bo jeszcze mnie ręce bolą od gokartów - silniki hondy od maszyn budowlanych, te to mają power :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do koloru jak powiedziałem starszemu ze ma pomalować auto na niebiesko i dorzucić złote felgi to powiedział ze mu chce z samochodu jeżdżący cyrk zrobić. :P no coż nie każdemu sie podoba ten kolor a własciwie zestawienie tych dwóch kolorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nemo, dobrze Twoj ojciec mowil :D, takie zestawienie kolorow jest zarezerwowane tylko dla jednej marki, wszystkie auta innych marek tak pomalowane nie moga wygladac tak dobrze :D, nie wiem czym Twoj ojciec jezdzi ale wnioskuje ze nie Subaru 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

, takie zestawienie kolorow jest zarezerwowane tylko dla jednej marki, wszystkie auta innych marek tak pomalowane nie moga wygladac tak dobrze :D

pomyłka :arrow: nie dla jednej marki :arrow: niebieski lakier i złote felgi są tez baaardzo charakterystyczne dla Nissana Skyline'a GT-R R 34 i ten samochód wygląda(i nie tylko wygląda :twisted: ) równie zajebiście jak SI

 

Od dziś najpiękniejsze jest Lamborghini Gallardo w kolorku gayżóltym.

fakt auto ładne i ciekawie zaprojektowane,tylko szkoda ze jest bardziej niemieckie niż włoskie :roll: .....nawet na kluczyku do stacyjki nie ma logo Lamborghini tylko Audi :shock: ...profanacja :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to jeszcze pol biedy, bardziej przeraza mnie fakt, ze napisales o innym kolorze niz zamszowo niebieski!!! :lol::twisted:

 

...z ekstraktem musztardy :D

Łączę się z Tobą w przerażeniu. :wink:

 

 

Co do koloru jak powiedziałem starszemu ze ma pomalować auto na niebiesko i dorzucić złote felgi to powiedział ze mu chce z samochodu jeżdżący cyrk zrobić. :P

 

Dlatego produkują inne kolory dla innych marek coby cyrkiem kolorami nie dobić kupujących :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden z moich wzorów subarowych mówi o jakiejś musztardzie :shock: :shock: :shock:

 

Myślisz o wzorze do wycinania zamszu ma sie rozumieć :D:D:D

Niemniej jednak miło mi.

 

A dla wyjaśnienia musztardy...nabijam się z pewnego gościa co nazwał tak moje fele jak mu doklepałem na modlinie.On miał takiego WRX kręconego na 270KM jak opowiadał sam i w prominenckjej GT opisywali. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...