Skocz do zawartości

Najpiekniejsze samochody Swiata.


Thanatos

Rekomendowane odpowiedzi

Jak mnie pamiec nie myli Koening jest "tunerem" firmy Ferrari,

tak jak AMG-Mercedes.

 

To nie ta firma... tutaj to nazwa samochodu zbudowanego w całości w Szwecji o ile się nie mylę. A Koenig to chyba firma Niemiecka czy Szwajcarska nie wiem do końca...

 

 

Azrael

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, dzięki Ickx- za najpiękniejszą koparkę świata ( Dodg Ram ). Było wcześniej zdjęcie starego Subaru z lemieszem od spycharki, to jeszcze dźwig na Hummerze, spawarka 126p, betoniarka Mercedes 300, wywrotka mercedes klasy A ( bo podobno wywrotny ) i można się budować. Co do Merce-sedesa SL to ładny, ale mnie ta firma kojarzy się z d...wozami. Pewnie to już niaktualna opinia tak samo jak śmierdzące klekoty (diesle) ale mnie już tak zostało i jest mi wszystko jedno co mercedes produkuje, ponieważ sobie nie kupię.

 

Siwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

Shodan:

zostałem zaszokowany ceną znaczka Subaru do STI 02' :shock:

Wyjechałem zaledwie na kilka dni z kraju, a tu waluty aż tak straciły na wartości ! Ponieważ w/w znaczek kosztuje w detalu 170 zł oznacza to, że Euro warte jest już tylko 1,7 zł :!: Sorry, ze taki krótki komentarz, ale muszę szybko wymienić złotówki na walutę :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shodan:

zostałem zaszokowany ceną znaczka Subaru do STI 02' :shock:

Wyjechałem zaledwie na kilka dni z kraju, a tu waluty aż tak straciły na wartości ! Ponieważ w/w znaczek kosztuje w detalu 170 zł oznacza to, że Euro warte jest już tylko 1,7 zł :!: Sorry, ze taki krótki komentarz, ale muszę szybko wymienić złotówki na walutę :twisted:

 

Dyrekcjo, ja wcale nie zartuje. Cene 400zl zaproponowano mi w firmie Dawoj. Tak wiec, musialem prosic kolege, zeby przywiozl mi taki znaczek z Niemiec -> zaplacil rownowartosc 150zl. Zeby sprowadzac z zagranicy glupi znaczek, to juz naprawde szczyt, ale roznica cen mowi sama za siebie. A moze Dyrekcja zadzwoni do Dawoja in cognito i zapyta sie o cene znaczka do STI? :twisted:

Czy nie da sie nic zrobic z rozpasaniem i samowolka dealerow?

Mysle, ze miedzy innymi przez tak restrykcyjne podejscie do kwestii uznawania gwarancji (nawet klocki trzeba zmieniac w ASO), dealerzy poczuli sie bardzo silni i dyktuja ceny z kosmosu. Taki Dawoj jest bardzo dobrym przykladem... Moze Dyrekcja cos z tym zrobic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

Shodan: :shock: Sa tylko dwie możliwości - albo ja popełniłem błąd (czy tez mój kolega z działu części zamiennych) albo ..... czeka mnie b. poważna rozmowa :twisted:

Po sprawdzeniu faktów dam znać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shodan: :shock: Sa tylko dwie możliwości - albo ja popełniłem błąd (czy tez mój kolega z działu części zamiennych) albo ..... czeka mnie b. poważna rozmowa :twisted:

Po sprawdzeniu faktów dam znać .

 

Dyrekcjo: Bardzo dziekuje. Oczywiscie taki znaczek to jest wierzcholek gory lodowej. Uwazam, ze SIP powinno wprowadzic troche ostrzejsze mechanizmy kontroli dealerow-> i to nie tylko jesli chodzi o ceny (chociaz to jest powazny problem), ale rowniez jakosc uslug, ktora czesto pozostawia wiele do zyczenia. Ciesze sie, ze dzieki temu forum jest szansa, zeby SIP uslyszalo uwagi swoich klientow. :)

Pozostaje mi jedynie wierzyc, ze szanowna Dyrekcja przejdzie od slow do czynow... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

Dyrekcji używać się nie da - w tym zakresie prawo wyłączności (łącznie z odpowiednim certyfikatem) nabyła juz wiele lat temu Jej Wysokość Małżonka :D

 

A co do tematu - drobny błąd zaistniał po naszej stronie (pracownik już "zaliczył" OPR) :oops: - faktyczna cena znaczka STI to 180 zł. (model 02). Ponieważ, jak mówi przysłowie, słowo się rzekło - znaczek u płota, Shodan ma niniejszym udzielone uprawnienie do nabycia jednego znaczka w cenie uprzednio wymienionej (zakładając, że jeszcze nie dokonał transakcji bezcłowej u naszych zachodnich sąsiadów).

 

Rozmowa z Dawojem została przeprowadzona. Najbardziej prawdopodobne jest, że pracownik niewłaściwie zinterpretował katalog części - "wyextrahowanie" znaczka STI z katalogu jest podobno (infomacja od moich pracowników) dość skomplikowane.

 

Przepraszając za kłopot wyrażam jednocześnie przekonanie, że podobna sytuacja się nie powtórzy. Przy okazji - jak sądzę - okazało się (na co szczerze powiedziawszy mocno liczyłem !), że niniejsze forum spełnia też rolę "papierka lakmusowego" i usprawnia nieformalną komunikację.

 

 

Pozdrawiam

 

 

PS: Shodan - jeżeli wspomniany zakup jeszcze nie nastąpił i dalej istnieje zapotrzebowanie na znaczek - proszę o kontakt na prywatną skrzynkę w celu załatwienia formalności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...