Skocz do zawartości

Najpiekniejsze samochody Swiata.


Thanatos

Rekomendowane odpowiedzi

Ale domyslam sie, ze Skyline'y na tej stronie sa tuningowane, gdyz Seryjnie Skyline GTR ma "tylko" okolo 300 KM, co uniemozliwia takie osiagi.

 

Rafal: ten Mustang na Twoim zdjeciu to nie jest przypadkiem z tego filmu "60 sekund"? Tak a propos film beznadziejny - za to "Vanilla Sky" mi sie podobal. :D

 

 

Pozdrawiam,

ThanJu

 

P.S. Juz wiem, czym sie podlizywac Waldkowi i Rafalowi! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

than junior: co do tego ze ze "60 sekund" jest beznadziejne to nie moge sie z toba zgodzic, film ten napewno nie mozna zaliczyc do ambitnych ale z punktu widzenia maniaka samochodowego (czyli mojego) to byl calkiem calkiem :!:

:)

 

 

Popieram, szczególnie jako maniak Porschaków :-)))))

 

 

JA KCEM PORSCHAKA! :-(

 

 

Azrael

 

P.S.

Lubie też fragment z tekstem "good brakes" ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mk.si: ja tez jestem maniakiem samochodowym i wlasnie dlatego zwracam szczegolna uwage na realizm w uzywaniu samochodow. A, powiedzmy szczerze, ten lot Mustanga nad korkiem byl niedosc, ze nierealistyczny, bo samochod by sie rozwalili na kawalki, to jeszcze tak kiepsko zrobiony, ze w majac pod dostepem dzisiejsza technologie komputerowa, to byla to po prostu zenada.

 

Nie zmienia to faktu, ze nie byl to najgorszy film, jaki widzialem (strasznie podobala mi sie scenka policyjnego Jeepa "wepchnietego do budynku" przez 10-tonowa stalowa kule :lol: ). Dwa z filmow, ktore byly zdecydowanie gorsze, moim zdaniem oczywiscie, to "Teksanska masakra pila motorowa 2: drugie pokolenie" oraz........"The fast and the Furious" :D .

 

 

 

Pozdrawiam i mam nadzieje, ze nikt sie nie obrazi,

ThanJu 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

thanju: rozumiem twoj punkt widzenia i zgadzam sie ze lot mustanga byl przesadzony ale to nie zmienia faktu ze film mi sie podobal :) a co do szybkich i wscieklych to uwazam iz byl on lepszy od 60 sekund chociaz rowniez malo ambitny, mial za to fajne fury z moim ulubionym nos-em

:):twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"4 pancerni i pies"?

hmmmm.....chyba nie, bo "rudy" nie robił wwwwwwwzzzzziiąąąąąggg

tylko chrrrrrrruuuuuummmmm

Co do w/w filmow tylko maniacy motoryzacyjni mogą się nimi zachwycać.....

ja bym sie jednak skłaniam ku "60 sek." - duet cage-jolie robi swoje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WB: ehrm, byl taki film ze Stalone'm, gdzie jezdzil w amerykanskiej serii CART. Na 100% o to chodzi, zebym tylko jeszcze tytul pamietal...

 

Wielkopolanin: mi sie wydaje, ze duet Jolie-Jolie (albo solo) robil jeszcze wieksze wrazenie. :twisted::D:lol:

 

 

Pozdrawiam,

ThanJu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze calkiem sprawnie nasze kochane forum subaru ewoluje w forum wojskowe ale to moze dobrze :?: :!: sam juz nie wiem :wink: jak juz jestesmy w temacie pojazdow militarnych to moze ktos by zamiescil zdjecia hummera w "przebraniu" wojskowym albo jeepa :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mk.si: nic prostszego! 8) Zeby uscislic temat to wojskowy Hummer nazywa sie HUMVEE, co pochodzi od HMMWV i jest skrotem od

High Mobility Multipurpose Wheeled Vehicle. Nazwa Hummer powstala dopiero przy wprowadzeniu wersji cywilnej (pierwsza byla wojskowa). Kojarzyla sie konstruktorom z angielskim slowem "hammer", czyli mlot - a to jakos pasowalo. :wink:

 

Jakbyscie chcieli miec wiecej info, to powiedzcie! Tu jestem w swoim elemencie :wink:

 

hmmwv-dvic368.jpg

 

hmmwv_imgw_013.jpg

 

P.S. Moze otworze odrebny temat? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...