Skocz do zawartości

"Piątek u Emila" - 6.10.2006 r.


misha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 120
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

bede napewno tylko szkoda ze bez depi ale ktos w tej rozinie musi zarabiac na PB98 pozdro do zobaczenia

 

a nie trza było se kupić Lupo 1.4 TDI wtedy byście razem jeżdzili :mrgreen: a tak Wam Alex wcisnął coś, gdzie cała rodzina musi robić od switu do nocy na paliwko :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bede napewno tylko szkoda ze bez depi ale ktos w tej rozinie musi zarabiac na PB98 pozdro do zobaczenia

 

a nie trza było se kupić Lupo 1.4 TDI wtedy byście razem jeżdzili :mrgreen: a tak Wam Alex wcisnął coś, gdzie cała rodzina musi robić od switu do nocy na paliwko :mrgreen:

 

:lol:

 

Ja na 99% bede o 16 moze chwilke pozniej :)

 

Pozdrawiam Kolegę, dzisiaj mieliśmy krótkie spotkanie na myjni, ja odjeżdzałem właśnie moim czystym WRXem a Ty własnie podjechałeś do mycia swoim GT, wtedy nie skojarzyłem, ale potem jak się przyglądnąłem pomyślałem, że to Ty :)

 

Troche OT, ale nie znalazłem topicu "TUTAJ SIĘ POZDRAWIAMY"

 

pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lezo, He he nie wiem czemu ale wlasnie sobie pomyslalem ze to pewnie byles ty nie wiem skad ale tak wlasnie pomyslalem.Czyli z tego co widac mieszkasz w tych okolicach?

 

PS.Co ci sie stalo z wydechem?Jakies takie dwa kikuty wystaja :mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha! Pierwszy!

 

No to napisze tyle, ze bylo suuuuuper! Gratulacje dla carfita, ktory wykrecil fantastyczny czas (choc Alexowi niewiele braklo!), pozdrowienia dla wszystkich, ktorzy byli oraz podziekowania dla onanizatorow! :D

 

Ja wykrecilem drugi czas wsrod osiek (i tu wystepuje z wnioskiem o wprowadzenie takiej kategorii do punktacji! :D) - czyt. pokonalem dwa Fiaty126 (w tym jednego rajdowego), Cinquecento gr.A, a braklo mi tylko do Leona TDI - powodem byla a) moc (150Vs190KM) oraz przede wszystkim B) Nm :P

 

Chcemy wiecej PuE!!! :D

 

 

[EDIT] zapomnialem, ze dokopalem tez Kajtkowi w Doblo :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

foty będą na pewno, trzeba tylko przycisnąć kropka, wełniacza i alexa (ktoś jeszcze miał aparat ale nie znam), ja dziś fotek nie robiłem

 

upalanko całkiem fajnie, szczególnie, że udało się zrobć 3 przejazdy, dzięki czemu uwrałem jeszcze 0,1 s z pierwszego :razz: ekipa dopisała :)

 

Abt no właśnie oprócz Bartowozu brakowało mi pewnego niebieskiego GTka :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabawa super!Wielkie dzieki dla Organizatorów, Forumowiczów, a w szczególności dla Carfita, który znowu pozwolił mi poprowadzić jego Srebrną Strzałę!!!

Carfitowi gratuluję 1 miejsca, które zdobył w pięknym stylu!!!Widać,że nauka nie idzie w las i z każdą imprezą Edwin jest coraz szybszy!B R A W O!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Than_Junior, sądząc po pokonywanych winklach, to seat był 2wd.

 

Gratulacje dla wszystkich, a szczególnie dla Carfita za piekny przejazd :)

Spotkanko super :) Mój czas kiepski, ale nic, trzeba się uczyć. Problemy ze wspomaganiem rozwiązano szybko poprzez dolewkę płynu wspomagania - jak na razie nic nie cieknie, podziękowania za oględziny i dolewkę dla Michała Gawina :)

 

Pozdrowienia dla panów ze straży miejskiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja podziekuje SIPow i uczestnikom :) Gratulacje dla Carfita i jednoczesnie podziekowania (wie za co) :) Fajna pojezdzawka byla, idac rozumowaniem Thana to Leon 190KM, Than 150KM, ja cos kolo 100KM i taka tez byla klasyfikacja. Jechalo sie fajnie i bardzo zaluje 3-ciego przejazdu bo czas bylby poprawiony, ale za szybko przed szykana i dohamowanie ehh (maja w pamieci poprzednie upalanko z przygoda) spekalem, zamiast odpuscic hamulca i wejsc w szykane. Pare wolnosacych subarakow chyba za mna bylo :) nie jest zle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...