Skocz do zawartości

>>>PLEJADY 2015<<< HURRRAAAAA!!!!!!!!


guma

Rekomendowane odpowiedzi

Nawiązując do wcześniejszej dyskusji. Tanio nie jest, to fakt. Z mojego punktu widzenia to pewnie będą najdroższe plejady ever, ale jestem pewien że będzie warto i będą jednocześnie najlepsze. Hotel Arłamów pretenduje do najlepszego kompleksu w Polsce a Bieszczady do jednego z najpiękniejszych zakątków Polski. To się nie może nie udać !!!

 

Wiele osób korzysta podczas Plejad z własnego noclegu. Proponuje poszukać w okolicy czegoś bardziej budżetowego zamiast rezygnować z tej imprezy. W poprzednich latach ze względu na ograniczenia w pojemności hotelu, większość uczestników nocowało poza Bazą Zlotu , więc te parę km dojazdu to norma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Plejadach sie nie oszczedza. To jedyna taka impreza na swiecie. Jedyna w Polce i jedyna w roku. Wiecej wydaje sie na duperele. Na fajki i na bzdzidla. A Bieszczady sa po prostu przeurocze. szczegolnie latem w czerwcu jak nie ma jeszcze turystow. Fajne sa tez te asfaltowe drogi i lesne dukty. Wlasny nocleg to slaby pomysl. W Arlamowie jest wszystko.


Jeszcze. Bylem dwa lata temu w Takim panstwie co sie zwie Brunei. Subarakow imprez tam zatrzesienie. maja fanklub ale jak sie dowiedzieli [bo bylem na spocie] ze w Polsce jest taka impreza jak Plejady to im kopary opadly i zepsulem im humor. Ja posiadacz marnej imprezy kombi wolnego ssaka popsulem humor estiajowcom i werixiarzom. Podobnie bylo w Kostaryce gdzie impreza to marzenie kazdego Kostarykanczyka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tradycja to tradycja więc nie mam wyjścia i tworzę coroczną listę naklejkową. Poproszę Szanowne Grono Moderatorskie o doklejenie jej do pozostałych list

 

 

LISTA NAKLEJKOWA 

Zapraszam (beben) do tradycyjnego zamawiania naklejek identyfikacyjnych . Temat jak zwykle dla mnie całkowicie non profit, Aktualna cena, w zaprzyjaźnionej drukarni to 28 zl za duzy kpl ( wer 1 i 2 ) i 20zł za mniejszy, 10 zł za wersję "Kosmit" czyli same małe naklejki na błotniki,  oczywiście wszystko na obie strony auta
Lista naklejkowa. Wpisujcie dokładnie uważając na literówki i duże małe litery bo dokładnie tak będzie wydrukowane !!!!

 

W grę wchodzi wysyłka w cenie listu, ale bardziej preferowany jest odbiór na miejscu, bo cierpię ostatnio na mocny niedoczas :)

Wersja 1 - BIAŁE nicki z flagami na szybę plus mniejsze CZARNE z flagami na błotniki
1. Bęben/Kasia


Wersja 2 - BIAŁE nicki z flagami na szybę plus mniejsze BIAŁE z flagami na błotniki


Wersja 3 - BIAŁE nicki z flagami na szybę BEZ mniejszych na błotniki

 

Wersja biały Kosmit - tylko mniejsze BIAŁE z flagami na błotniki

 

Wersja czarny Kosmit - tylko mniejsze CZARNE z flagami na błotniki

 

Edit: minimalna korekta ceny bo mi je właśnie kumpel potwierdził
 

Edytowane przez beben
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1leszek ....

 

Uważam, że niepotrzebnie się unosisz na zaistniałą sytuację z organizacją zlotu.

Podejdź do tego teraz na chłodno i przeanalizuj sobie dokładnie bez większych emocji wszystkie fakty.

 

Rozumiem, że cena dla całej rodziny nie jest niska... ale proszę Cię nie porównuj jej do każdego poprzedniego zlotu.

Dawniej np. był tylko jeden dzień, gorsze noclegi, każdy się wściekał, że jesteśmy porozrzucani po hotelach, busy na imprezę itp. impreza wieczorna w strugach deszczu....itd.

 

Plejady z każdym rokiem ewoluują, Dyrekcja stale chce je udoskonalać, jest otwarta na nasze propozycję i zgłaszane zastrzeżenia.... i wiesz mi, że jest to ogrooomne logistyczne przedsięwzięcie, na które trzeba poświęcić sporo czasu i pracy wielu ludzi, a także ponieść pewne nakłady finansowe..... jak wycenisz tą pracę w przygotowaniach ?? Takich zlotów w PL nie ma za wiele.Naprawdę nie sądze, że ktoś tu chce na czymś zarobić.... raczej chyba dołożyć do interesu.

 

A właśnie coraz większy aspekt rodzinny jest tu widoczny co kwestionujesz.... masz wszystko w kupie i na mega standardzie..... nawet przedszkole.

 

Plejady starają się nam pokazać różne zakątki kraju, w które byś się raczej nie prędko zmobilizował żeby przyjechać... a tu masz podane na tacy. A że w tym roku wybór padł na Bieszczady a tam ciężko o taki hotel "kombajn" ... to trudno żebyś jeszcze ganiał kolejne 30-40km do hotelu low bugdet. No pomyśl jak to Dyrekcja mogła inaczej zorganizować ?

Przecież ta marka to nasza pasja... i wiemy że te dni w roku są nasze.... i musimy się do nich przygotować, też finansowo...  A Ty chcesz sprzedawać samochód bo się obraziłeś.

Arłamów jest mega wypasem, trochę droższym.... ale nie jeździsz tam co miesiąc.... ludzie trzymacje mnie, Dyrekcja nie wybrała Ci tego hotelu na złość, uwierz mi. Nie było lepszego rozwiązania. No wszystkim niestety nie dogodzi.

 

Napiszę Ci na swoim przykładzie: jestem z tych okolic, jakbym się uparł to mógłbym nocować za free u siebie. Miejsca, które będziemy zwiedzać (nie będę wszystkiego zdradzał ;)), tamę, jezioro, skansen, CDS w Krośnie itd., znam doskonale i wiele razy tam byłem.... ale się cieszę niesamowicie, że spotkam " na swoim terenie" znajomych, wspólnie będziemy plejadować.... ta atmosfera, ta marka.... potem jest co przeżywać... i z wielką radością przeżyję tę przygodę z Wami ..... wydając 2.5 kpln :D  Ta kasa jest tego warta ! I te piękne serpentyny (jedyne takie a Polsce) w Zaużu, gdzie się odbywają GSMP i zawody w Drifcie..... i wiele pięknych miejsc..... zobaczysz, nie zapomnisz tego zlotu ! A z perspektywy czasu kasy Ci nie będzie szkoda a z uśmiechem będziesz wracać do tego :D 

 

No już już, wszystko się ułoży :D

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Beben, a wersja same mniejsze (czarne) na błotniki?

 

nie wiem, z dychę pewnie :) zaraz zrobię wersję kosmit 

 

nie ocenę pytam, tylko czy będzie taka wersja? :D  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beben - moje nicki [Twojej produkcji] jak zostaly przyklejone trzy lata temu to zostana usuniete dopiero jak samochod pojdzie na zlom. Ale czego sie nie robi dla kolepkcji. Zatem prosze Cie o biale nicki z flagami na szyby. "pchelek" i "basia"


Biszczady to najlepsze miejsce na zlot - po pierwsze nie ma tam prostych drog plaskich jak lustro. A atrakcji jest miliard.


A rejestracja sie zawiesila chyba lub przegrzala - jak co roku


Arlamow - najbardziej luksusowy hotel w Polsce - najbardziej oblozony turystami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LISTA NAKLEJKOWA

Wersja 1 - BIAŁE nicki z flagami na szybę plus mniejsze CZARNE z flagami na błotniki
1. Bęben/Kasia

2.dzioba/Kfiatek - DZIOBNIK/ Ewa 155

3.Fortis/Monia/Oli [da rade z 3 tagami ;)?]

Wersja 2 - BIAŁE nicki z flagami na szybę plus mniejsze BIAŁE z flagami na błotniki
1.2x 
Machoń/Kaya 


Wersja 3 - BIAŁE nicki z flagami na szybę BEZ mniejszych na błotniki

1.pchelek/basia

 

Wersja biały Kosmit - tylko mniejsze BIAŁE z flagami na błotniki

 

Wersja czarny Kosmit - tylko mniejsze CZARNE z flagami na błotniki
1.
kosmit / KlaudiaK


Chyba wszystko dobrze zrozumiałem ;)

Edytowane przez Fortis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie jest przykro. Czekałem na Plejady od dłuższego czasu. W plejadach podoba mie się ich aspekt turystyczny,, geograficzny. Można zobaczyć te miejsca Polski które normalnie sa mało dostępne lub praktycznie niedostępne dla zwykłego Kowalskiego. Jest masa informacji bardzo intereusjacych  na temat historii itp. byłem na 2-ch ostatnich zlotach. Bardzo chciałem być i na tym .Subaru rozbudziło we mnie bakcyla plejad. Ale niestety pokazało mi ,ze jest snobistyczne.Dlaczego ? Same uczestnictwo w zlocie kosztuje dla mnie ok 650 PLN i to jest ok. Ale noclegi dla ,mnie to ok 2000PLN. I tego zaakceptować nie mogę. Decyzja o noclegach w Arłamowie jako jedyna to baaaaaaaardzo nietrafna decyzja organizatorów . Nie każdego jest stać wydać na 3 noclegi za 2000PLN. I jest to dołujące bo sama impreza kosztuje 600PLN. Czuje się zdyskryminowany i chyba czas pozegnac się z samochodami subaru.

 

hej,

 

piszę tylko, żeby uświadomić, że może być niestety więcej osób rozczarowanych tak jak pan 1leszek. ja również miałem nadzieję zaliczyć w końcu plejady, ale ze względów finansowych - niestety nie tym razem.

 

nie mam żalu do organizatora za taką decyzję, wiadomo - trudno wszystkim dogodzić. chciałbym jednak aby ten głos nie przepadł - być może któreś następne Plejady będą trochę milej nastawione dla opcji budżetowej.

 

pozdrawiam organizatorów a uczestnikom życzę udanej zabawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LISTA NAKLEJKOWA


Wersja 1 - BIAŁE nicki z flagami na szybę plus mniejsze CZARNE z flagami na błotniki
1. Bęben/Kasia

2. dzioba/Kfiatek

3. DZIOBNIK/ Ewa 155

4.Fortis/Monia/Oli [da rade z 3 tagami  ;)?]

Wersja 2 - BIAŁE nicki z flagami na szybę plus mniejsze BIAŁE z flagami na błotniki
1.2x 
Machoń/Kaya 


Wersja 3 - BIAŁE nicki z flagami na szybę BEZ mniejszych na błotniki

1.pchelek/basia

 

Wersja biały Kosmit - tylko mniejsze BIAŁE z flagami na błotniki

 

Wersja czarny Kosmit - tylko mniejsze CZARNE z flagami na błotniki
1.
kosmit / KlaudiaK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

a pumex co by tam nie spać zniknął na 3 noce i pojawiał się tylko za dnia...

ten ośrodek miał swój urok... ;) jak to było? nikt nie może ci tyle dać, ile my możemy ci obiecać! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie z nieco innej beczki. Chciałbym w tym roku zaliczyć plejady, lecz nie bardzo wiem czy taka impreza nadaje się dla uczestników, których planuję zabrać. Oprócz szanownej małżonki zamierzam zabrać ze sobą dwójkę dzieci (bliźniaki, 1,5 roku).

 

Wybrałem trase najbardziej lajtową ze wszystkich - szosowo-turystyczna, ze względu na łatwość ewentualnego postoju (czyt. obsługa dzieci) oraz aspekty turystyczne :)

 

Czy ktos z kolegów/koleżanek był na plejadach z małymi dziećmi i może podzielić się spostrzeżeniami?

 

Z góry dziękuję.

 

M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos z kolegów/koleżanek był na plejadach z małymi dziećmi i może podzielić się spostrzeżeniami?

 

Z góry dziękuję.

 

M

Siemka! Ja na pierwszych Plejadach bylem z synkiem w wieku 4 miesiecy. Da sie. Aczkolwiek nie jest przypadkiem ze od tego czasu jezdze bez dzieci ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LISTA NAKLEJKOWA

Wersja 1 - BIAŁE nicki z flagami na szybę plus mniejsze CZARNE z flagami na błotniki
1. Bęben/Kasia

2.dzioba/Kfiatek - DZIOBNIK/ Ewa 155

3.Fortis/Monia/Oli [da rade z 3 tagami ;)?]

Wersja 2 - BIAŁE nicki z flagami na szybę plus mniejsze BIAŁE z flagami na błotniki
1.2x 
Machoń/Kaya 


Wersja 3 - BIAŁE nicki z flagami na szybę BEZ mniejszych na błotniki

1.pchelek/basia

2. pumex1/świerszczu

 

Wersja biały Kosmit - tylko mniejsze BIAŁE z flagami na błotniki

 

Wersja czarny Kosmit - tylko mniejsze CZARNE z flagami na błotniki
1.
kosmit / KlaudiaK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...