Skocz do zawartości

Dzwiek z silnika.


blasterpl

Rekomendowane odpowiedzi

No i się zaczęło :( , dzisiaj wyłowiłem w moim WRX 01r specyficzny dźwięk z silnika , pojawia się +/- miedzy 2500 a 3500 obr. Przy delikatnym dodawaniu gazu nie występuje. Jak gwałtownie wcisnę gaz to wtedy słychać ten dźwięk. Poczałkowo myślałem ze to BOV ale na pewno nie. Co to jest :wacko: .

 

Edytowane przez blasterpl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto kupiłem inne , z oferty na alle... . Bylem w dwóch serwisach i obu  stwierdzili to samo . Wyrok brzmi PANEWKI :( .Dzwoniłem do sprzedającego auto ze nie może być tak ze na 2 dzień po zakupie auta rozpada się silnik , przyjął ze zrozumieniem  ;)  . Auto ma na 100% cofnięty licznik a to już bardzo śmierdząca sprawa. Rzeczoznawca jak wstępnie oglądał auto to wynalazł jeszcze inne kwiatki i  powiedział " sprawa jest oczywista" . Gadałem też  z moim mecenasem i on twierdzi ze jeśli założymy sprawę  to będzie się wlekła ze 2 lata ale na 95% jest wygrana.

Edytowane przez blasterpl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A masz na umowie kupna sprzedaży paragraf "kupujacy poznał stan techniczny przedmiotu umowy i nie wnosi uwag" albo jak nie masz "stan techniczny przedmiotu umowy jest bardzo dobry" i to podpisales to niestety zapomnij.

Ten zapis nic nie daje. Przy takiej sprawie jak uszkodzenie silnika, sprawa jest wygrana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A masz na umowie kupna sprzedaży paragraf "kupujacy poznał stan techniczny przedmiotu umowy i nie wnosi uwag" albo jak nie masz "stan techniczny przedmiotu umowy jest bardzo dobry" i to podpisales to niestety zapomnij.

Ten zapis nic nie daje. Przy takiej sprawie jak uszkodzenie silnika, sprawa jest wygrana
Ciekaw jestem na jakiej podstawie - Proszę o artykuły KC...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro to sie stalo po paru dniach to musial chodzic glosno jak juz go kupowales. Takie rzeczy nie robia sie z dnia na dzien.Nie badz taki pewien ze wygrasz... utopisz pieniadze, sprawa bedzie sie wlokla dluuugo i nie bedzie latwe do udowodnienia. Sprzedajacy moze sie tlumaczyc np. Ze nie bylo oleju itd. Itp. Pozosaje miec nadzieje ( a to matka glupich) i zyczyc ci powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto sprawdzałem tak jak zwykle , przejechałem się , obejrzałem , kopnąłem w oponę ;) .Jak wracałem do domu to usłyszałem ten dźwięk pierwszy raz ale wtedy stwierdziłem ze to BOV tak robi. W kabinie prawie tego nie słychać , przy otwartej masce już niestety bardzo wyraźnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...