Jump to content

Dzwiek z silnika.

blasterpl
 Share

Recommended Posts

No i się zaczęło :( , dzisiaj wyłowiłem w moim WRX 01r specyficzny dźwięk z silnika , pojawia się +/- miedzy 2500 a 3500 obr. Przy delikatnym dodawaniu gazu nie występuje. Jak gwałtownie wcisnę gaz to wtedy słychać ten dźwięk. Poczałkowo myślałem ze to BOV ale na pewno nie. Co to jest :wacko: .

Edited by blasterpl

Charakterystyczne pukanie...

Popraw zasilenie wtrysków gazowych bo nie jest prawidłowe.

Charakterystyczne dla jakiej usterki ?

Co konkretnie jest nieprawidłowo ?

Dzisiaj podjadę do warsztatu gdzie robią tylko Subaru niech osłuchają . Dla pewności rozetnę filtr oleju i zobaczę co tam siedzi , oby nic.

Auto kupiłem inne , z oferty na alle... . Bylem w dwóch serwisach i obu  stwierdzili to samo . Wyrok brzmi PANEWKI :( .Dzwoniłem do sprzedającego auto ze nie może być tak ze na 2 dzień po zakupie auta rozpada się silnik , przyjął ze zrozumieniem  ;)  . Auto ma na 100% cofnięty licznik a to już bardzo śmierdząca sprawa. Rzeczoznawca jak wstępnie oglądał auto to wynalazł jeszcze inne kwiatki i  powiedział " sprawa jest oczywista" . Gadałem też  z moim mecenasem i on twierdzi ze jeśli założymy sprawę  to będzie się wlekła ze 2 lata ale na 95% jest wygrana.

Edited by blasterpl

A masz na umowie kupna sprzedaży paragraf "kupujacy poznał stan techniczny przedmiotu umowy i nie wnosi uwag" albo jak nie masz "stan techniczny przedmiotu umowy jest bardzo dobry" i to podpisales to niestety zapomnij.

Ten zapis nic nie daje. Przy takiej sprawie jak uszkodzenie silnika, sprawa jest wygrana

A masz na umowie kupna sprzedaży paragraf "kupujacy poznał stan techniczny przedmiotu umowy i nie wnosi uwag" albo jak nie masz "stan techniczny przedmiotu umowy jest bardzo dobry" i to podpisales to niestety zapomnij.

Ten zapis nic nie daje. Przy takiej sprawie jak uszkodzenie silnika, sprawa jest wygrana
Ciekaw jestem na jakiej podstawie - Proszę o artykuły KC...

Skoro to sie stalo po paru dniach to musial chodzic glosno jak juz go kupowales. Takie rzeczy nie robia sie z dnia na dzien.Nie badz taki pewien ze wygrasz... utopisz pieniadze, sprawa bedzie sie wlokla dluuugo i nie bedzie latwe do udowodnienia. Sprzedajacy moze sie tlumaczyc np. Ze nie bylo oleju itd. Itp. Pozosaje miec nadzieje ( a to matka glupich) i zyczyc ci powodzenia!

Nie ty jeden się wkopałeś, już był temat odnośnie biegania po sądach www.forum.subaru.pl/index.php?/topic/74065-subaru-impreza-wrx-panewka/

• Upvote 1

Auto sprawdzałem tak jak zwykle , przejechałem się , obejrzałem , kopnąłem w oponę ;) .Jak wracałem do domu to usłyszałem ten dźwięk pierwszy raz ale wtedy stwierdziłem ze to BOV tak robi. W kabinie prawie tego nie słychać , przy otwartej masce już niestety bardzo wyraźnie.