Skocz do zawartości

ISLAMIZACJA Europy i Polski.Temat do dyskusji.


hemi112

Rekomendowane odpowiedzi

No to jak już zartujemy to w sumie nie głupia opcja: Markusy z muzułmanami wysiekliby się w pień, w zamian za obronę jedynej słusznej wiary oczywiście każdy do nieba i baja bongo, ateiści zostaliby sami a że nie byłoby juz kogo nienawidzieć jadem pluć i co tam jeszcze ateiści na co dzień praktykują, to żyli by sobie w spokoju i harmonii, a że potem do piekła wypadałoby, ateiści by nie mieli nic przeciwko, wszak w nie nie wierzą. Win-win situation!  :yahoo:  A mówią że nie da się uszczęśliwić wszystkich :)

Edytowane przez eurojanek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jak europa z przyrostem 1.2-1.4 ma sie obronic?

Nie obroni się. 

 

 

Obawiam sie, ze ostatni dzwonek juz byl, dla czesci krajow Belgia, Norwegia, Anglia, itd juz chyba za pozno....czekac kiedy do nas to dotrze, pewnie na koncu, bo socjal u nas prawie nie istnieje, kraj stodunkowo biedny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Pozwolisz że przypomnę bo chyba już zapomniałeś: eurojanek, o 27 Jan 2015 - 08:43, powiedział: Cieżko byłoby w sumie zindoktrynizować kogokolwiek ateizmem, skoro ateizm nie niesie za sobą żadnej agendy niż proste stwierdzenie w rodzaju: "w obliczu braku dowodów wybieram niewiarę" - w tym zdaniu cały ateizm się zawiera, a już wszystko inne to są poglądy poszczególnych niewierzących a mamy ich cały wachlarz od lewaków do prawaków, zwolenników i przeciwników aborcji, giejowni i tak dalej. Ateizm to nie prąd umysłowy, to jedno proste stanowisko w obliczu twierdzeń teistów. Nic tu więcej nie ma. A że co rusz się jakąś gembę do nich przykleja (komuchów najczęściej) to już problem przyklejających i ich fantazyjnych projekcji, z faktami nie mający nic wspólnego, za to z próbami erystycznymi owszem.

 

Ateizm jest ideą i doktryną, więc wpajanie innym idei czy doktryny jest indoktrynacją.

 

indoktrynować

natarczywie wpajać jakieś idee lub doktryny

http://sjp.pl/indoktrynowa%E6

 

A to, że polski ateizm w większości związany jest z czasami stalinowskimi i późniejszymi latami mrocznej komuny, to jest fakt. Rodziny ówczesnych aparatczyków partyjnych czy funkcjonariuszy aparatu przymusu nie mogły chodzić do kościoła. Oczywiście, nie każdy ateista to potomek komucha, ale niewątpliwie wielu z nich ma takie korzenie. Ty z braku dowodów wybrałeś niewiarę, inni z braku dowodów wybrali wiarę.
 
Poza tym, uważam Ciebie nie tyle za ateistę, co za antyteistę, a to już jest różnica.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy jeżeli ktoś nie chce, żeby Kościół miał wpływ na jego życie i z tym wojuje (np nie chce płacić na Kościół, chce mieć prawo decydować o swoim życiu itd itp) to jest antyteista, ateusz i blabla?

Czy nie najwłaściwszym by było, aby odłączyć zupełnie to od sfery publicznej, społecznej i zostawić to sumieniu każdego człowieka? Niech każdy wierzący płaci na swoją parafię, nie używa antykoncepcji, nie łyka tabletki po, nie chodzi do łóżka przed ślubem - ale niech nie zmusza do tego innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jak wytłumaczył mi kiedyś jeden z moich zaprzyjaźnionych księży, ateizm też jest formą religii i praktykowany we właściwy sposób prowadzi do Boga tak samo, jak każda inna Bóg dał nam wolną wolę, więc nie będzie nas karał za dokonany wybór, jaki by on nie był, pod warunkiem, że w życiu kierujemy się zasadami Bogu miłymi

 

Następnym razem go spytaj czy antyteizm też ;) 

 

Kiedyś zastanawiałem się co się stało z naszymi pogańskimi przodkami. Przecież też szukali Boga jak umieli. Czy to ich wina że nie było im dane poznać nauczania Chrystusa? Doszedłem do wniosku, że Stwórca być może dał im nawet pewne fory, bo przecież nie mieli takich wskazówek jak postępować, które mają ludzie współcześni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten_Typ_tak_ma a jakież to idee i doktryny Twoim zdaniem ateizm ma powiedz to może się na nie zreflektuje i zostanę dogma-ateistą jak będą jakieś fajne  :yahoo:

Ja Ciebie uważam za anty-różowosłonistę, bo nie wierzysz w mojego różowego słonia w garażu i mało tego uważam że go nienawidzisz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy jeżeli ktoś nie chce, żeby Kościół miał wpływ na jego życie i z tym wojuje (np nie chce płacić na Kościół, chce mieć prawo decydować o swoim życiu itd itp) to jest antyteista, ateusz i blabla?

Czy nie najwłaściwszym by było, aby odłączyć zupełnie to od sfery publicznej, społecznej i zostawić to sumieniu każdego człowieka? Niech każdy wierzący płaci na swoją parafię, nie używa antykoncepcji, nie łyka tabletki po, nie chodzi do łóżka przed ślubem - ale niech nie zmusza do tego innych.

 

Za Stalina można było za pójście do kościoła stracić pracę i dostać wilczy bilet. Dzisiaj nikt w kościele listy obecności nie sprawdza. Nie chcesz by Kościół miał wpływ na Twoje życie? Zapomnij o nim. Nie chcesz by Twoje dziecko uczęszczało na lekcje religii? Zbierz z innymi ateistami grupkę i zażądaj lekcji etyki. Ale przecież nie o to chodzi, prawda? Lepiej przyjąć postawę męczennika prześladowanego przez katolików. Przecież nie chodzi by mieć krowę, ale o to by sąsiadowi krowa zdechła.

 

Płacisz na remont zabytkowych kościołów? Ja płacę za remont zabytkowych cerkwi. meczetu w Kruszynianach, zabytkowych kościołów protestanckich, zabytków świeckich. No to nie płać. Niech Twoje pieniądze idą na remont zabytków świeckich a moje na remont kościołów.

 

Nie chcesz płacić na Świątynię Opatrzności Bożej? To wyjedź z tego kraju. Jeżeli jednak chcesz zostać, to Twoim obowiązkiem jest dotrzymać zobowiązań podjętych przez Twoich przodków.

 

Pamiętaj też, że każdy kraj ma tradycje, które szanuje. Kościół jest obecny w tym kraju ponad 1000 lat i nie wymagaj, by tylko dlatego, że to się garstce wojujących antyteistów nie podoba, nagle zejdzie do podziemia.

ten_Typ_tak_ma a jakież to idee i doktryny Twoim zdaniem ateizm ma powiedz to może się na nie zreflektuje i zostanę dogma-ateistą jak będą jakieś fajne  :yahoo:

Ja Ciebie uważam za anty-różowosłonistę, bo nie wierzysz w mojego różowego słonia w garażu i mało tego uważam że go nienawidzisz :)

 

Ateizm jest uważany (również) za doktrynę, więc zamiast z siebie małpę robić, dowiedz się chociaż podstaw o swoim ateistycznym wyznaniu

:biglol:  :biglol:  :biglol: 

 

I proszę, włącz wreszcie myślenie. :idea: Jak można nienawidzić coś, o istnieniu czego nawet się nie wie  :question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

ateiści zostaliby sami a że nie byłoby juz kogo nienawidzić jadem pluć i co tam jeszcze ateiści na codzień praktykują, to zyli by sobie w spokoju i harmonii, a że potem do piekła wypadałoby, ateiści by nie mieli nic przeciwko, wszak w nie nie wierzą. Win-win situation! 

 

Ostatnio ateiści z Charlie Hebdo mieli pecha i coś im nie pykło. Oczerniali Jezusa i jakoś się udawało. Oczernili Mahomaeta i niestety... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś za oczernianie Jezusa nie lepsze by ich "przyjemności" czekały, zgadnij czyja to zasługa że już tak nie jest?

 

Ateizm jest uważany (również) za doktrynę, więc zamiast z siebie małpę robić, dowiedz się chociaż podstaw o swoim ateistycznym wyznaniu
:biglol:   :biglol:   :biglol: 
 
I proszę, włącz wreszcie myślenie.  :idea: Jak można nienawidzić coś, o istnieniu czego nawet się nie wie   :question:

 

No proszę: ostre słowa jak na anty-różowosłonistę  :D 
Z małpami mamy wspólnego przodka, więc nimi ani nie jesteśmy ani nigdy nie byliśmy.

Wijesz się jak piskorz, łapiesz się wszelkich pomysłów: już było straszenie, próby ad-persona, projekcje wielokrotnie, kręcenie kota ogonem, dyskredytowanie źródeł, ignorowanie argumentów, selektywne manipulacyjne cytowanie,imputowanie, napady amnezji, urąganie inteligencji, zdrowiu psychicznemu, odwoływanie się do duchowości, uczuć religijnych, potem próby łapania się naukowych dowodów, kombinacje z argumentami od ignorancji, od autorytetu, teraz wjeżdżasz z argumentami od wybiórczej historii, patriotyzmu, wyganianie z kraju. Łoj kręcisz się panie w kółko wijesz a ani trochę do przodu nie jesteś. Ale swego pewien nadal :) Jak to mawiają: pewność jest cechą zamkniętego umysłu. Mówiłem już Ci raz: nie nudź bo i po co?

Edytowane przez eurojanek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Z małpami mamy wspólnego przodka,

 

Ty napewno. Mnie Pan Bóg stworzył na wzór i podobieństwo swoje. ;)  


 

 

Kiedyś za oczernianie Jezusa nie lepsze by ich "przyjemności" czekały, zgadnij czyja to zasługa że już tak nie jest?

 

Ja nie jest jak jest? :biglol:  


 

 

Kościół jest obecny w tym kraju ponad 1000 lat i nie wymagaj, by tylko dlatego, że to się garstce wojujących antyteistów nie podoba, nagle zejdzie do podziemia.

 

Co oni tu w ogóle mają do powiedzenia w tym kraju? Nie ma się czym przejmować nawet. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie atakujcie! Tak gwoli wyjaśnienia: bardzo szanuję naszą wiarę, i utożsamiam się z nią. To czy wierzę czy nie, nie jest ważne, bo to jest prywatna kwestia. Tylko uważam, że nie można tego przenosić w sferę publiczną. Bardziej chodzi o schematy zachowań i kodeks moralny, a ten, czy Chrześcijanin, czy ateista, jest bardzo podobny.

 

 

A kto Cię do tego zmusza?

Państwo nie daje pieniędzy na KK?

 

 

Za Stalina można było za pójście do kościoła stracić pracę i dostać wilczy bilet. Dzisiaj nikt w kościele listy obecności nie sprawdza. Nie chcesz by Kościół miał wpływ na Twoje życie? Zapomnij o nim. Nie chcesz by Twoje dziecko uczęszczało na lekcje religii? Zbierz z innymi ateistami grupkę i zażądaj lekcji etyki. Ale przecież nie o to chodzi, prawda? Lepiej przyjąć postawę męczennika prześladowanego przez katolików. Przecież nie chodzi by mieć krowę, ale o to by sąsiadowi krowa zdechła

Nie nie chodzi o to. Chodzi o to, że faceci którzy o życiu w rodzinie wiedzą dużo mniej niż rodziny, chcą dyktować i kierować życiem innych.

Jakiego męczennika, człowieku, co Ty łykasz? Chodzi o wolny wybór - bez utrudniania życia!

 

 

 

Pamiętaj też, że każdy kraj ma tradycje, które szanuje. Kościół jest obecny w tym kraju ponad 1000 lat i nie wymagaj, by tylko dlatego, że to się garstce wojujących antyteistów nie podoba, nagle zejdzie do podziemia

Oczywiście, że ma tradycje, i bardzo dobrze. Nie mówie o zejściu do podziemia? Skąd Ty takie wnioski czerpiesz? Przemilczenie tematów aborcji, tabletki po, eutanazji etc przez Kościół byłby zejściem do podziemia?

Garstce wojujących...blablabla - (nienawiść) - ilu ludzi w Polsce tak naprawde jest wierzących w KK?

 

 

Płacisz na remont zabytkowych kościołów? Ja płacę za remont zabytkowych cerkwi. meczetu w Kruszynianach, zabytkowych kościołów protestanckich, zabytków świeckich. No to nie płać. Niech Twoje pieniądze idą na remont zabytków świeckich a moje na remont kościołów.

O zabytki należy dbać, jako o zabytki. Co to ma do rzeczy? A nie-zabytki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz zaraz Panowie.Niedawno nas straszyli że Wietnamczycy czy inni z tamtych stron przejmą wszystko.Teraz inni groźni ? W mojej mieścinie jedank Azji więcej widać.A że mamy ostrych kibiców Widzewa co innego mi grozi na ulicy niż kibice Mahometa.Ci sami się zagryzą, Vide suunici i szyici.To Europa przerabiała dawno.Tacy husyci i inne odłamy chrześcijan sobie różną bronią to do łba wbijali.Oni też to zrobią.No to śpię spokojnie czego i Wam życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jazda

 

bez trzymanki

 

Pytanie czy Bog stworzyl Stalina na swoje podobienstwo jest w deche :D 

tekst eurojanka o tym ze pojdzie do piekla tez jest w deche, :D

 

Ogolnie temat w deche, nie marudzic tylko nawijac dalej w off-topie jestesmy i prosze nie grozic modami bo ja mam starszego brata!

 

(tak na prawde to nie mam, ale moglbym miec i co wtedy?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Trzymajmy się tematu, a jeśli nie będzie o czym pisać, wówczas zgłoszę wątek do MOD-ów o zamknięcie
 

 

 

 

Mnie Pan Bóg stworzył na wzór i podobieństwo swoje.   

 

 

 

kto stworzył Usamę ibn Ladena czy braci Saida i Cherifa Kouachi czy innych zamachowców z niedawnych zdarzeń we Francji ?

 

zapewne stworzył też ofiary wspomnianych wyżej ludzi ?

 

kogo stworzył na swoje podobieństwo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...