Skocz do zawartości

ISLAMIZACJA Europy i Polski.Temat do dyskusji.


hemi112

Rekomendowane odpowiedzi

Na razie milczę. Po 9-tej z coroczną wizytą duszpasterską do mojej firmy przychodzi proboszcz. Aż poproszę go o przeczytanie  co ciekawszych fragmentów tej dyskusji. Strasznie jestem ciekaw jego opinii, którą oczywiście Szanownemu Gremium przekażę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Propos hipokryzji: u nas na dniach lokalny prawosławny ksiądz  został przeniesiony do parafii 16 km. dalej, bo trochę cudze żony lubił podupcyć, ale jak już go jeden z tych mężów skonfrontować próbował to go chłop obalił usiadł na klacie kolanami i tak wymłócił że biedaczynę w szpitalu cucili. Jurny ksiundz nie ma co.  Ale jak to mówią pan miłościwy jest i będzie wszystko spoko, trochę trzeba tylko pożałować A Kumple na wyższych stołkach w firmie krzywdy zrobić nie dadzą. To Ci moralność dopiero

 

I to swiadczy o czym? bo wedlug mnie ze mieliscie dupawego ksiedza. Ja mialem kiedys Babke od geografi ktora lala dzieciaki linia po lapach. i .... ?

 

 

 

Ciekawe czy Hitler tuż przed śmiercią wyspowiadał się i żałował za grzechy, jak myślicie? Katolik przecież. Bo jeśli tak, to w niebie teraz imprezuje a innowiercy których w komin puszczał w sumie w piekle.

 

Nie wiem, co za roznice robi to Tobie? A jezeli tak faktycznie Cie to nurtuje to zapytaj tego w ktorego istnienie nie wierzysz moze dostaniesz lepsza odpowiedz niz na forum Subaru ...

 

 

 

Stawiasz równość między gusłami a nauką. Wiedz że bez narzędzi, technologii czyli darów nauki byłbyś martwy w kilka dni. Pomyśl o tym.

Gdzie stawiam te rownosc? skad nagle taka powaga?

 

Hej a pytanko, uwazasz ze ateista ma malo czasu wiec musi go spedzic jak najlepiej, powiedz mi a co myslisz o najwybitniejszych naukowcach ktorzy stworzyli bombe atomowa?

Gdzie jest ich moralnosc? Czy moze zastapili ja nauka?

 

Kto nauczyl Cie Twoich zasad moralnych, dlaczego sa takie a nie inne? ... pomysl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

u nas na dniach lokalny prawosławny ksiądz

 

 

Acha, zaczyna się atak na księży.

 

palikociarski scenariusz był do przewidzenia.

 

 

Proszę Moderatorów o zaprowadzenie porządku w tym temacie, ewentualnie o zamknięcie tematu, bo niepotrzebnie się znowu jatka zrobi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

co myslisz o najwybitniejszych naukowcach ktorzy stworzyli bombe atomowa?

 

A co za różnica czy bombę atomową czy pocisk artyleryjski ? Służy do tego samego. A co z żołnierzami ? Oni tego używają, naukowcy tylko wymyślili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A kto wybrał, że zamiast żyć sobie beztrosko w Raju woli poznać dobro i zło? Czy to, że Stwórca ten wybór uszanował czyni Go mniej wszechmogącym, mniej wszechmocnym? Dziwna logika...
 

 

wszechmocny, wszechwiedzący i wszechobecny stwórca z założenia znal wynik tego jak i każdego innego wyboru przed momentem jego wystąpienia 

 

zakładając, ze istniał od zawsze i będzie istniał w nieskończoność, ma nieograniczone możliwości oraz wiedzę o każdym aspekcie wszechświata który stworzył nic nie może się stać bez jego wiedzy ani wbrew jemu 

 

nie myśl o sierotce marysi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mielismy trzymac poziom dyskusji na temat islamizacji Europy a zrobil sie totalny burdel,post o rodzine polki co we francji dzieci zabrano i probowano zmusic do przestrzegania prawa szaraitu bo maz wyznawal islam zaginal miedzy waszymi wywodami czy Bog jest czy nie ma i innymi pierdolami.Jestescie tolerancyjni? G...no prawda bo jeden drugiemu stara sie narzucic swoje poglady moja racja jest najmojsza,atakujecie sie wuj wie po co kazdy ma swoje poglady i szanujmy sie wzajemnie,jestesmy rodakami i jesli nie bedzie wspolnego dzialania wyznawcy islamu i tutaj znajda dla siebie miejsce bo pojedynczo nie jestesmy przeszkoda dla nich ale razem stanowimy sile.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Albo trzymamy się tematu, albo zamykać w piździec!!!


 

 

Mielismy trzymac poziom dyskusji na temat islamizacji Europy a zrobil sie totalny burdel,post o rodzine polki co we francji dzieci zabrano i probowano zmusic do przestrzegania prawa szaraitu bo maz wyznawal islam zaginal miedzy waszymi wywodami czy Bog jest czy nie ma i innymi pierdolami.Jestescie tolerancyjni? G...no prawda bo jeden drugiemu stara sie narzucic swoje poglady moja racja jest najmojsza,atakujecie sie wuj wie po co kazdy ma swoje poglady i szanujmy sie wzajemnie,jestesmy rodakami i jesli nie bedzie wspolnego dzialania wyznawcy islamu i tutaj znajda dla siebie miejsce bo pojedynczo nie jestesmy przeszkoda dla nich ale razem stanowimy sile.

 

 

:drinks:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Wiedz że bez narzędzi, technologii czyli darów nauki byłbyś martwy w kilka dni.

To nieprawdopodobne, że ludzkość tyle lat przetrwała bez nauki :) Chyba, że chodzi o walkę ze współczesnym syfem cywilizacji, którego pewnie by nie było gdyby nie nauka właśnie ;)

 

 

 

u nas na dniach lokalny prawosławny ksiądz  został przeniesiony do parafii 16 km. dalej, bo trochę cudze żony lubił podupcyć, ale jak już go jeden z tych mężów skonfrontować próbował to go chłop obalił usiadł na klacie kolanami i tak wymłócił że biedaczynę w szpitalu cucili. Jurny ksiundz nie ma co.  Ale jak to mówią pan miłościwy jest i będzie wszystko spoko, trochę trzeba tylko pożałować A Kumple na wyższych stołkach w firmie krzywdy zrobić nie dadzą. To Ci moralność dopiero
 

No patrz, a jak podobna sprawa spotyka jakiegoś wysokiego prokuratora, polityka czy inne żyjące z podatków pomioty to kara zawsze go dosięga? Mataczą dokładnie tak samo, bo nie ważne jakie ma ubranie, pod spodem jest ta sama gnida.

 

 

 

Ciekawe czy Hitler tuż przed śmiercią wyspowiadał się i żałował za grzechy, jak myślicie? Katolik przecież. Bo jeśli tak, to w niebie teraz imprezuje a innowiercy których w komin puszczał w sumie w piekle.

A ciekawe rozterki moralne musiał mieć jego przyjaciel Stalin ze swoim ateistycznym spojrzeniem na świat. No i nie warto wspominać nawet o takiej małej ateistycznej nie narzucającej się nikomu organizacji Związku Wojujących Bezbożników.

Jeżeli jako innowierców miałeś na myśli Żydów, to oni akurat w piekło nie wierzą. 

 

 

 

wszechmocny, wszechwiedzący i wszechobecny stwórca z założenia znal wynik tego jak i każdego innego wyboru przed momentem jego wystąpienia 
 

I to mnie w sumie najbardziej smuci. Nasza wolna wola to iluzja, jak nie postąpimy i tak już wiadomo jak skończymy. Po jaką cholerę w takim razie ta cała szopka się odbywa?

 

 

 

Acha, zaczyna się atak na księży.   palikociarski scenariusz był do przewidzenia.     Proszę Moderatorów o zaprowadzenie porządku w tym temacie, ewentualnie o zamknięcie tematu, bo niepotrzebnie się znowu jatka zrobi.

Założenie koloratki nie powoduje, że człowiek staje się świętym. Życie pokazuje, że dalej jest taki sam jaki był. Ja bym posunął się tutaj nawet dalej i wskazał podobieństwo do zasiadających w cyrku na ul. Wiejskiej w Warszawie. Część pracuje zgodnie z powołaniem, ale część nie wytrzymuje chyba psychicznie tego ciężaru posługi. Tych z Wiejskiej można na szczęście co cztery lata wymienić (choć nie wszystkich niestety się udaje), z tymi w koloratkach jest jakby nieco trudniej a młyny sprawiedliwości mielą równie ochoczo jak żarna wiatraka w bezwietrzny dzień.

 

 

 

Dlatego też wnoszę o zamknięcie wątku ponieważ tak jak z wątkiem o polityce każdy wie swoje i nie dojdzie sie do porozumienia.

 

Dokładnie. Albo trzymamy się tematu, albo zamykać w piździec!!!
 

Nie zaglądajcie jak się nie podoba. Ja się dowiedziałem to kilku ciekawych rzeczy i mimo, że atmosfera jest gorąca to myślę, że do wybuchu nie dojdzie. 

 

 

 

Mielismy trzymac poziom dyskusji na temat islamizacji Europy

Ale wątek chyba szybko się wyczerpał, bo znakomita większość dyskutantów nie styka się z tym problemem i nie ma za dużo w tej materii do powiedzenia. Zresztą czym chcesz walczyć? Popatrz na dzietność i zacznij płodzić dzieci albo pogódź się z losem, że każda cywilizacja ma kiedyś swój koniec. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nie zaglądajcie jak się nie podoba. Ja się dowiedziałem to kilku ciekawych rzeczy i mimo, że atmosfera jest gorąca to myślę, że do wybuchu nie dojdzie. 

 

 

Skoro masz to w d, to proponuję w tym wątku popisać o kibicowaniu. Skoro piszemy nie na temat, to zaraz zwołuję kiboli i jedziemy z tym koksem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A to bardzo ciekawe co piszesz zebysmy tu nie zagladali. Jak to samo napisałem Tobie w wątku kibola to jakos inaczej reagowałeś i temat został szybko zamkniety. No ale masz pewnie krótka pamieć.

 

 

Skoro masz to w d, to proponuję w tym wątku popisać o kibicowaniu. Skoro piszemy nie na temat, to zaraz zwołuję kiboli i jedziemy z tym koksem. 

I co, wyniuchaliście wątek do rozróby? Wyszło szydło z worka. Trolowanie Was tu sprowadza by podnieść ciśnienie innym. Podobnie jak z piłką temat Was nie interesuje, ważna jest zadyma. Przykro mi, nie tędy droga. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiej rozróby? Chłopie trzymaj jakies standardy jako moderator i bądź obiektywny chociaż minimalnie. Pokaż mi gdzie ja w tym wątku robię zadymę. Napisałem że temat ten konfliktuje tylko forumowiczów to napisałeś, żebym go nie czytał. Teraz to raczej Ty właśnie pokazałeś, że sie nie nadajesz na moderatora ale to inna kwestia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Napisałem że temat ten konfliktuje tylko forumowiczów

Gdzie widzisz konflikt? Każda strona póki co przerzuca się (jeszcze) argumentami, wystarczy poczytać i wziąć poprawkę na charakter części osób i styl w jakim piszą. Całość jest całkiem pouczającą lekturą :) OK, beton też się trafia, ale i z tego można się też coś nauczyć. Zauważ tylko, że tu nikt nie chwali się tym, że zrobił zadymę, spalił coś czy zdemolował. Jest jednak pewna różnica?

 

 

 

Teraz to raczej Ty właśnie pokazałeś, że sie nie nadajesz na moderatora ale to inna kwestia.

Zgłoś do władz forum wniosek o odwołanie, uzasadnij. Dzisiaj akurat jeszcze może zostać rozpatrzony. To nie jest funkcja dożywotnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym walczyc? A powiedz kto poszedl by ze mna? sam mam walczyc? Nawet na forum glupia pierdola powoduje ze do gardel skacza.Historia pokazuje ze dopiero jak w dupe ostro dostaniemy potrafimy sie zebrac do kupy i cos zdzialac a tak jestesmy jak bezladne stado ktore po sztuce latwo wybic. Tyle ze w tym przypadku moze zabrknac czasu na mibilizacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A co za różnica czy bombę atomową czy pocisk artyleryjski ? Służy do tego samego. A co z żołnierzami ? Oni tego używają, naukowcy tylko wymyślili.
 

 

Roznica znaczna, aczkolwiek temat podobny :)

 

Nie odwracaj kota ogonem, bo nie pytalem o zolnierzy, sam wiesz ze zolnierz uzywa bo ma rozkaz, czyli winny jest ten ktory rozkaz wydal?

A naukowiec tworzac cos takiego ma czyste sumienie bo wcale ktos nie musi tego uzywac?

 

Bzdura Wacpanie i sam dobrze wiesz, niektore rzeczy stworzylismy w jednym celu - zabijaniu. I nie ma co owijac w bawelne.

 

 

 

Tak samo jak młotek: można nim chatę zbudować, a można bliźniemu łapę do deski przybić. Zależy od intencji a nie od narzędzia.

Dlaczego odwracacie pytanie?

Naukowiec pracujac nad narzedziem zaglady wie co czyni, wiec robi to w imie nauki czy tez moze uwaza ze tworzy mlotek ktory moze rownie dobrze posluzyc do budowania pokoju?

 

Mowicie o moralnosci jakiegos ksiedza ale w tym momencie juz problemu nie ma?

Jezeli grupa naukowcow stworzyla by fajna maszynke ktora jednym przyciskiem unicestwila by nasza rase (ludzka) przy okazji z cala reszta (nasza planeta) i oddala by wladze nad owym przyciskiem w rece rzadu dla ktorego pracuje, to uwazacie ze tworza narzedzie ale nie ma w tym nic zlego, nie oni ten guziol nacisna? wiec jest ok?


 

 

ketivv powiedział wszechmocny, wszechwiedzący i wszechobecny stwórca z założenia znal wynik tego jak i każdego innego wyboru przed momentem jego wystąpienia    I to mnie w sumie najbardziej smuci. Nasza wolna wola to iluzja, jak nie postąpimy i tak już wiadomo jak skończymy. Po jaką cholerę w takim razie ta cała szopka się odbywa?

 

Dlaczego?

To ze wie jak sie to skonczy, powinno spowodowac jego reakcje? Dlaczego?

Uwazasz ze Twoje wybory sa z gory zalozone? A moze istnieje nieskonczenie wiele mozliwosci wyboru a Bog po prostu wie co wybierzesz i pozwala na to wiedzac do czego to doprowadzi. Ja na to nie umiem odpowiedziec i mysle ze nikt z nas nie umie ale wlasnie byc moze jest to konsekwencja naszej wolnosci, zreszta pisalem juz wiec nic nowego nie powiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Czym walczyc? A powiedz kto poszedl by ze mna? sam mam walczyc? Nawet na forum glupia pierdola powoduje ze do gardel skacza.Historia pokazuje ze dopiero jak w dupe ostro dostaniemy potrafimy sie zebrac do kupy i cos zdzialac a tak jestesmy jak bezladne stado ktore po sztuce latwo wybic. Tyle ze w tym przypadku moze zabrknac czasu na mibilizacje.
 

A w jaki sposób chcesz walczyć? Wojnę rozpętać? Strzelać do wszystkich co w stronę Mekki się kłaniają? Na chwilę obecną to co możesz zrobić to albo tutaj zwiększyć dzietność i pociągnąć za sobą miliony by kraj rósł w siłę i dostatek. Albo wyjechać do Francji, wstąpić do policji i tam egzekwować prawo. Ewentualnie zostać tam politykiem i na fali wznoszącej ostatniego zamachu zacząć tak kształtować politykę, by tym ludziom opłacało się zabrać do pracy - wtedy nie będą się nudzić i wprowadzać swoich porządków, mogą też sami wyjechać... choć tam skąd przybyli bagno jeszcze większe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Założenie koloratki nie powoduje, że człowiek staje się świętym. Życie pokazuje, że dalej jest taki sam jaki był. Ja bym posunął się tutaj nawet dalej i wskazał podobieństwo do zasiadających w cyrku na ul. Wiejskiej w Warszawie. Część pracuje zgodnie z powołaniem, ale część nie wytrzymuje chyba psychicznie tego ciężaru posługi. Tych z Wiejskiej można na szczęście co cztery lata wymienić (choć nie wszystkich niestety się udaje), z tymi w koloratkach jest jakby nieco trudniej a młyny sprawiedliwości mielą równie ochoczo jak żarna wiatraka w bezwietrzny dzień.

 

+1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A kto wybrał, że zamiast żyć sobie beztrosko w Raju woli poznać dobro i zło? Czy to, że Stwórca ten wybór uszanował czyni Go mniej wszechmogącym, mniej wszechmocnym? Dziwna logika...
 

 

wszechmocny, wszechwiedzący i wszechobecny stwórca z założenia znal wynik tego jak i każdego innego wyboru przed momentem jego wystąpienia 

 

zakładając, ze istniał od zawsze i będzie istniał w nieskończoność, ma nieograniczone możliwości oraz wiedzę o każdym aspekcie wszechświata który stworzył nic nie może się stać bez jego wiedzy ani wbrew jemu 

 

nie myśl o sierotce marysi 

 

 

Skoro argumenty innych wypowiadających nie są dla was ważne, to pozostaje pozostawić was samych do tej rozmowy:

 

Tak samo jak młotek: można nim chatę zbudować, a można bliźniemu łapę do deski przybić. Zależy od intencji a nie od narzędzia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Gdzie widzisz konflikt? Każda strona póki co przerzuca się (jeszcze) argumentami, wystarczy poczytać i wziąć poprawkę na charakter części osób i styl w jakim piszą. Całość jest całkiem pouczającą lekturą OK, beton też się trafia, ale i z tego można się też coś nauczyć. Zauważ tylko, że tu nikt nie chwali się tym, że zrobił zadymę, spalił coś czy zdemolował. Jest jednak pewna różnica?

 

Jaki to ma związek z tematem wątku?

 

 

 

 

Czym walczyc? A powiedz kto poszedl by ze mna? sam mam walczyc? Nawet na forum glupia pierdola powoduje ze do gardel skacza.Historia pokazuje ze dopiero jak w dupe ostro dostaniemy potrafimy sie zebrac do kupy i cos zdzialac a tak jestesmy jak bezladne stado ktore po sztuce latwo wybic. Tyle ze w tym przypadku moze zabrknac czasu na mibilizacje.

 

 

W Polsce póki co nam nic nie grozi, ale jeśli będziemy się godzić na budowanie co chwila nowych meczetów, to skończymy jak Francja, czy Niemcy. 


 

 

Skoro argumenty innych wypowiadających nie są dla was ważne, to pozostaje pozostawić was samych do tej rozmowy:

 

I to chyba będzie jedyne, sensowne wyjście. Niech se tu te mąrości głoszą i moderator niech im wtóruje. Niech jeszcze tytuł wątku zmienią, bo trochę siara od rzeczy pisać... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

ale jeśli będziemy się godzić na budowanie co chwila nowych meczetów, to skończymy jak Francja, czy Niemcy. 

Ile tych meczetów jest obecnie w budowie? W Polsce jest wolność wyznania, podobno ma nawet całkiem sporą tradycję. Tak długo jak ta wolność będzie zachowana dla każdego to nie widzę problemu. A jeżeli ktoś będzie chciał forsować nawet nie państwo, a ulicę wyznaniową w przestrzeni publicznej (bo na prywatnym niech sobie robi co chce), to wtedy reakcja powinna być stanowcza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na boiskach ekstraklasy  biegaja Islamiści (np. Zaur Sadajev), zaobserwowano u nich podwyższony stopień agresji, co skutkuje wyższą liczbę kartek (w tym czerwonych) niż średnia ligowa. Pzypadek? Nie sądze.

Liczące się grupy kibicowskie w Europie nie są obarczone jarzmem wyznania półksiężyca, podobnie w Polsce. 

 

Skoro jesteśmy przy temacie piłkarskim, który jak wiadomo wolny jest od zachowań rasistowskich (say no to racism - to jest hasło UEFA), to chciałbym powiedzieć iż Francja, jest krajem w Europie o najwyższym wskaźniku piłkarzy wyznania o którym mowa. Nie przeszkadza to im w grze, natomiast wymaga od nich pewnych odstępstw od zasad - w imię banknotu z Benjaminem Franklinem  rezygnują np. z postu

 

Nie zmienia to faktu iż historia naszego kraju pokazuje, że gdyby nie nasze uprzedzenia (i słusznie) to by wasze matki, żony i córki służyły w haremie u jakiegoś Chana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra. jestem po wizycie księdza proboszcza. :). Trochę ciekawej dyskusji było. Później się rozpiszę nieco więcej, ale tak w skrócie: @@piwozniak, - wyszedłeś na dobrego katolika. @@eurojanek, @@ketivv, - no cóż. Należy mieć nadzieję, że kiedyś znajdziecie Boga i odzyskacie wiarę, @@Markus, @@ten_Typ_tak_ma, - będzie się za Was modlił, bo bardzo błądzicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...