Skocz do zawartości

Power Stage Bednary


-=nikon=-

Rekomendowane odpowiedzi

Wróciliśmy z treningu... MEGA! zrobione około 40 km po "lewej" części trasy tylko ze w druga stronę.

 

Szkoda ze nie ma tego opisu bo czarno to jutro widzę.

 

Rysunek nie oddaje tego slalomu na długiej prostej - każdy zakręt ma inna geometrie i trzeba go robic inaczej. Zeby to przejechać poprawnie to potrzebowałbym cały dzien z instruktorem. Naprawdę trasa jest rewelacyjna i jest na niej wszystko!

 

Warto było dymac te 340km!

Oby auto wytrzymalo bo mocno dostaje po dupie.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu dużo gadać ... Mistrzostwo Swiata!

 

Piątkowy trening ponad 40km OS. Sobota koło 60km OS. (raz mi czasu nie zmierzyli i powtarzalem oraz pojechałem jeszcze dodatkowy odcinek szutrowy).

 

Trasa fantastyczna. Organizacja bardzo na luzie. Miejsce z ogromnymi możliwościami. Naprawdę jestem zachwycony i jeszcze nie raz tam pojadę.

 

Niestety sportowo to do czołówki przepaść. 37 miejsce w generalce i 15 w klasie. Slabiutko i troche nie wiem na ile wynika to z braku umiejętności a ile ze sprzętu (opony, seria zawias, maly hamulec i niecale 300km). Nie oglądałem przejazdów innych zawodników ale po sladach dochamowan sadze ze w mojej jeździe było dużo do poprawy:) Od pierwszego przejazdu poprawilismy czas o 20s. wiec niby progres jest. Niemniej dostawać łomot od Hąd i Bet wcale nie jest fajnie :)

 

Pozdrowienia dla wszystkich spotkanych!

Edytowane przez Action
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu dużo gadać ... Mistrzostwo Swiata!

 

Piątkowy trening ponad 40km OS. Sobota koło 60km OS. (raz mi czasu nie zmierzyli i powtarzalem oraz pojechałem jeszcze dodatkowy odcinek szutrowy).

 

Trasa fantastyczna. Organizacja bardzo na luzie. Miejsce z ogromnymi możliwościami. Naprawdę jestem zachwycony i jeszcze nie raz tam pojadę.

 

Niestety sportowo to do czołówki przepaść. 37 miejsce w generalce i 15 w klasie. Slabiutko i troche nie wiem na ile wynika to z braku umiejętności a ile ze sprzętu (opony, seria zawias, maly hamulec i niecale 300km). Nie oglądałem przejazdów innych zawodników ale po sladach dochamowan sadze ze w mojej jeździe było dużo do poprawy:) Od pierwszego przejazdu poprawilismy czas o 20s. wiec niby progres jest. Niemniej dostawać łomot od Hąd i Bet wcale nie jest fajnie :)

 

Pozdrowienia dla wszystkich spotkanych!

A możesz powiedzieć jak ten odcinek szutrowy? Myśmy pojechali po ostatniej próbie, żeby nie kusić losu więc nawet nie widziałem gdzie go poprowadzili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...