Skocz do zawartości

Samobój idealny...


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

Kto to jest Witek ? :razz:

G.

 

PS. Takie jest, nie będzie jakiś Belg pluł nam na Subaru nie dzieci nam belgował...

Oj, oj , oj !

Punks not dead :mrgreen:

 

PS1. Byłem w 1982 na tzw. manifie.

Przód manify krzyczał : Precz z huntą ! ,

Środek manify krzyczał : Precz z Kuntą ! ( w TV co to kłamała, "leciał" akurat serial The roots) ,

Końcóweczka manify krzyczała : Legia !

 

O so kamman ,się pytałem myself :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie obrażam się na Kaczyńskiego, a jedynie nie rozumiem dlaczego obraża wykształconych ludzi za to, że są wykształceni. Nie rozumiem dlaczego robi tak nie tylko on, ale cała jego partia.

Z tego co zrozumiałem, to tyczyło się nie wszystkich wykształconych, a pewnej grupy, która zdobyła tytuły nie za wiedzę a za przynależność, ale to tylko moja interpretacja.

 

Oni po prostu starają się obrazić każdego. Kto nie jest moim przyjacielem ten jest moim wrogiem. Nie sympatyzowałem nigdy z Rokitą, ale słynna wypowiedź, w której premier mówi - "Jan Maria Rokita popełnił bardzo ciężkie przestępstwo przeciwko demokracji. Poza mordami to jest najcięższe przestępstwo, jakie w ogóle można popełnić" - to przecież paranoja jest.

PiS stosuje proste zagrywki socjotechniczne. Ludzi łatwiej zmobilizować do walki z jakimś konkretnym przeciwnikiem, wrogiem. No i jak się okazuje to działa. Mnie to też denerwuje i dlatego nie głosuję i nie głosowałem na PiS.

 

 

Skoro obraża Cię pijany prezydent w Charkowie, to dlaczego nie obraża Cię trzeźwy premier, który nie zna hymnu?

Zgadza się to wstyd, ale... Można to w miarę logicznie wytłumaczyć stresem, czy po prostu przejęzyczeniem. A u Kwacha co to było, "zespół goleni"? No dajcie spokój, tak robić z ludzi idiotów. Jakoś nie chce mi się wierzyć, by tak naprawdę Kaczyński nie znał hymnu.

 

Władza może teraz wszystko.

Władza zawsze mogła wszystko. Przykład pan Mazur, itd.

Z tego co wiem to przeciwko doktorowi G. prowadzone jest postępowanie. Nie wiem czy na siłę szukają czegoś (jak sugerują niektóre źródła), czy faktycznie coś ma na sumieniu, nie śledzę tej sprawy. Inna rzecz, że robienie z zatrzymania pokazówki było idiotyzmem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że taka dyskusja nie ma sensu, bo nie wiem jak Ty, ale ja nie jestem specem od finansów Unii Europejskiej, a tak długo jak żaden z nas nie powoła się na liczby, możemy sobie tutaj rzucać takie przykładziki bez końca.
Sens to ona ma, tylko jak zwykle dostrzeżemy go dopiero po szkodzie. Jak masz ochotę o tym poczytać to podaję link do ciekawego spojrzenia na kwestię funduszy unijnych: http://nczas.com/node/77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie , dlaczego podpity Kwasniewski jest "be" a o "śpiewajacym Kaczyńskim" tak szybko zapominacie..nie wstyd wam , że nie zna hymnu :?: Nie wstyd Wam , że nie zna żadnego języka p. profesor a śmiejecie sie i pamietacie wykształcenie Kwasniewskiego który zna trzy :!: itd , itd....W lewo pamiec bardzo dobra w prawo zdecydowanie gorsza :mrgreen:

AK

 

Wiesz Andrzej Koper, bo ja mam taką przekorną naturę, że jak mi GW i inne ciągle mówią, że ten Kwach jest taki cacy, to ja będę twierdził inaczej.

Jedna uwaga, to że Kwach nie ma wykształcenia naprawdę mam gdzieś, ale to że próbował za wszelką cenę nam wmówić, że ma to już mnie wku... rza.

 

A co do tej znajomości języków, to jesteś 100%, że jest tak jak piszesz? Ja tam nie sprawdzałem wiedzy tych panów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni oficjalny raport rządowy sporządzony za lata 2006-2007 wspominał coś o kwocie 3 mld EUR wpływów netto. Tyle, że on, znaczy się ten raport, pewnie łże okrutnie.

 

Wg mnie, czyli prowincjonalnego finansisty, oznacza to, choćby, mniejszy deficyt budzetowy o 12 mld PLN, przy oczywiście niezmienny tempie inwestycji infrastrukturalnych.

 

G.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz urabus ale nie jestem zrozumieć czegokolwiek co wypisuję redaktorzy owego portalu. Może byłoby prościej gdyby zamiast krzykliwego tonu rodem z super expresu przedstawili te racje. Bo dla mnie różnica jest taka, że gazeta/portal pokroju SE napisze "dzieci gwałcone podczas śniadania", a taka dla normalnego człowieka napisze, że "dzieci gwałtownie zjadły śniadanie". Nie wiem skąd autorzy czerpali te dane, sorry. Po prostu dla mnie to taka sama propaganda jak każda inna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co powinna Polska zrobić? Wystąpić z UE i co dalej?

Ja nic takiego nie napisałem. Od początku ludzie się przemieszczają, handlują i konkurują ze sobą i to jest bardzo dobre. UE ze strefy wolnego handlu (Wspólnota Węgla i Stali) staje się powoli super państwem ma parlament, trybunał i niedługo zapewne konstytucję i rząd. Z historii znanych jest kilka takich supermocarstw: Imperium Rzymskie, Austro-Węgry, ZSRR żadne z nich nie przetrwało i dlatego nie można ignorować płynącego z tej sytuacji zagrożenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni oficjalny raport rządowy sporządzony za lata 2006-2007 wspominał coś o kwocie 3 mld EUR wpływów netto. Tyle, że on, znaczy się ten raport, pewnie łże okrutnie.

 

Wg mnie, czyli prowincjonalnego finansisty, oznacza to, choćby, mniejszy deficyt budzetowy o 12 mld, przy oczywiście niezmienny tempie inwestycji infrastrukturalnych.

 

G.

 

A prawda leży gdzieś po środku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co powinna Polska zrobić? Wystąpić z UE i co dalej?

Ja nic takiego nie napisałem. Od początku ludzie się przemieszczają, handlują i konkurują ze sobą i to jest bardzo dobre. UE ze strefy wolnego handlu (Wspólnota Węgla i Stali) staje się powoli super państwem ma parlament, trybunał i niedługo zapewne konstytucję i rząd. Z historii znanych jest kilka takich supermocarstw: Imperium Rzymskie, Austro-Węgry, ZSRR żadne z nich nie przetrwało i dlatego nie można ignorować płynącego z tej sytuacji zagrożenia.

 

Znasz jakiekolwiek mocarstwo, które przetrwało (jako mocarstwo)? Każde miało swoje wzloty i upadki. Teraz jest teraz. Dlaczego nie mieć teraz złotego wieku tylko pozwolić go mieć innym i czekać, aż za jakiś czas ci inni przeminą i pojawią się jeszcze inni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A prawda leży gdzieś po środku.

Może, ale na pewno warto wziąć pod uwagę tę kwestię wrzucając głos do urny. Może moje obawy są przesadzone, może nie, ale jakoś nie mogę sobie wyobrazić, że projekt pt. UE to taka grupa ludzi, którzy mają na celu dobro wszystkich europejczyków. Nie wierzę też w koncepcję spisku, a najbardziej podoba mi się diagnoza postawiona kiedyś przez Rafała Ziemkiewicza. Według niego, ten cały układ to po prostu rój much, które na własną rękę ciągną do tego samego g***na.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znasz jakiekolwiek mocarstwo, które przetrwało (jako mocarstwo)?

Nie znam żadnego, bo takiego nie ma. Zwróć jednak uwagę, że teoria ta nie dotyczy państw o niewielkim zróżnicowaniu narodowym. Takie państwa nawet jeśli upadną to zazwyczaj odradzają się na nowo. I między innymi dlatego jestem przeciwnikiem takiej centralizacji.

Dlaczego nie mieć teraz złotego wieku tylko pozwolić go mieć innym i czekać, aż za jakiś czas ci inni przeminą i pojawią się jeszcze inni?

Przy tym poziomie biurokracji i fiskalizacji nie licz na złoty wiek. Taki kolos na glinianych nogach jak UE nigdy nie dogoni US i za chwilę zostanie zjedzony przez Chiny. Taka polityka przekształci Europę w największy skansen świata, ale Może to i dobrze będziemy żyć z turystyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

urabus, co powinna Polska zrobić? Wystąpić z UE i co dalej?

Nie ma UE, jest Wspólnota Europejska.

Właśnie to jest punkt programu UPR z którym nie do końca się zgadzam albo może jeszcze nie do końca uwierzyłem, że bez wspólnoty moglibyśmy szybciej się rozwijać.

Faktem jest przecież, że przez te wszystkie ograniczenia i koncesje Europa sama spowalnia swój rozwój??? Przecież Niemcy mają wzrost gospodarczy w wysokości 0,2 !!! To wszystko przez ten eurosocjalizm.

Może rzeczywiście powinniśmy wstąpić tylko do schengen i podpisać układ o swobodnym przepływie usług i towarów.

urabus, nie daj się :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyskusja nt. suwerenności, UE i tym podobnych między wyborcami UPR a całą resztą IMO nie ma większego sensu. To jest takie gdybanie, bo na wypowiedź lukciasti, że UE hamuje rozwój Niemiec mogę odpowiedzieć, że to jest g... prawda, a lukciosti jest gupi*. Na argument, że to dzięki ciotce Unii hansy mają socjalistyczne progi podatkowe hamujące ich rozwój można odpowiedzieć, że to nie Unia ustala progi a tak w ogóle to Szwedasy też mają wysokie podatki a bogate są. Na koniec zawsze można podsumować, że Niemcy są jedne, są w Unii a wszelkie teksty typu 'co by było jakby Unii nie było' są bezcelowe bo mamy za dużo czynników.

I tak dalej, i tak dalej...

BTW-czy UPR zawsze miała takie zdanie na temat UE (ok, Wspólnoty Europejskiej), czy zmieniła na takie bardziej Giertychowate jak poszła z nim za rączkę?

 

*luckiosti, no offence, taki przykład :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW-czy UPR zawsze miała takie zdanie na temat UE (ok, Wspólnoty Europejskiej), czy zmieniła na takie bardziej Giertychowate jak poszła z nim za rączkę?

 

UPR od dawna [zaryzykuję stwierdzenie, że od zawsze] jest za wolnym przepływem towarów i ludzi w ramach WE i przeciw regulowaniu krzywizny banana i innym takim, które określa mianem eurosocjalizmu. Właściwie to drugie wynika z pierwszego.

 

Romans z Romanem ma na celu tylko jedno -- wejście do Sejmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyskusja nt. suwerenności, UE i tym podobnych między wyborcami UPR a całą resztą IMO nie ma większego sensu.

Uważasz zatem, że "dyskusja" powinna się odbywać tylko w grupie prezentującej identyczne poglądy :?: Dokonany przez Ciebie podział na wyborców UPR i całą resztę odbieram zatem jako komplement.

Na argument, że to dzięki ciotce Unii hansy mają socjalistyczne progi podatkowe hamujące ich rozwój można odpowiedzieć, że to nie Unia ustala progi

Skąd wziąłeś taki argument :?: Rozumiem :!: wymyśliłeś "unijne progi", uznałeś to za hasło UPR i obaliłeś razem z argumentem. Socjotechnika :idea:

UPR zawsze miała takie zdanie na temat UE?

Nie jestem członkiem ani działaczem UPR, ale początki UPR sięgają 1987 a wtedy jeszcze istniały tylko Wspólnoty Europejskie. Koncepcja takich wspólnot czyli stref wolnego handlu w sferze stali, węgla itp. jest popierana przez UPR od zawsze. Ideałem są oczywiście nie strefy wolnego handlu, a globalny wolny handel.

czy zmieniła na takie bardziej Giertychowate jak poszła z nim za rączkę?

Kolejny argument wyssany z palca. UPR, LPR i PR startują razem tylko z jednej listy wyborczej (Listy Nr 3) o nazwie Liga Prawicy Rzeczypospolitej. Chcesz dowiedzieć się więcej o motywach takiej decyzji, o UPR posłuchaj poniższych linków i nie zmyślaj.

 

 

MSK, masz 16 lat jak widzę w Twoim profilu. Staraj się dociekać prawdy już teraz. Uwierz mi, że tylko prawda jest ciekawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do tej znajomości języków, to jesteś 100%, że jest tak jak piszesz? Ja tam nie sprawdzałem wiedzy tych panów.

Sprawdziłem wiedze tych panów.

Masz racje , pomyliłem sie :!: Kaczynscy znaja po trzy (różne) a Kwaśniewski tylko jeden i to rosyjski więc sie nie liczy..... :cool:

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...