Skocz do zawartości

Rajdowe spekulacje na sezon 2007


Sykstus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No to Kajetan pojechał po bandzie..

Za rok to marnie Ich widze :(

 

Ktoś na ich mniejsce wpada ?

 

No wpadl juz przeciez Frycz - przejal sponsora i auto.

 

BTW Piotr Maciejewski buduje 3 x C2R2 (dla siebie, dla Lukasza Bednarskiego i jedno na wynajem) Debiut ponoc w rajdzie warszawskim (tak mi moje stoleczne slowiki szeptaja)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Kajetan pojechał po bandzie..

Za rok to marnie Ich widze :(

 

Ktoś na ich mniejsce wpada ?

 

No wpadl juz przeciez Frycz - przejal sponsora i auto.

 

BTW Piotr Maciejewski buduje 3 x C2R2 (dla siebie, dla Lukasza Bednarskiego i jedno na wynajem) Debiut ponoc w rajdzie warszawskim (tak mi moje stoleczne slowiki szeptaja)

 

Cos mi sie musialo pomerdac bo wydawalo mi sie ze Frycz byl juz rownolegle z Kajtkiem.

O C2R2 slyszalem, dobre:) wrazenie zrobil Meeke :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewne

 

http://www.rallyonline.pl/index.php?1&m ... ws&&s=8411

 

No pojechli Kajtkowi i chyba bedzie konec kriery.

Ale wiecie co .....i dobrze , mimo ze bardzo go lubie bo bedzie to swietna nauczka dla innych......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja twierdzę ze szlaban na rok to złe rozwiązanie w tym przypadku...

 

kierowca nie upalał (przynajmnieij go nie złapano jak i innych - nie stwarzał niebezpieczenstwa na drodze w otwartym ruchu, i nie uczył się trasy na pamięć)

a ze pilota widziano... opis robiła, niedoswiadczeni... tras nie znają, moze 2 przejazdy zapoznawcze to dla nich za mało.... no ale nic, nie powinni i tak na prawde nie mozna tego usprawiedliwiac

 

Doskocz powinien dostac po łbie prędzej, a przynajmniej być przeswietlony i przepytany co to miało być.

 

i mysle ze jesli cała załoga szalejąca po trasie zostanie złapana - wtedy pownini zabierac licencję bez gadania,ale co do Kajtka .. w tym przypadku kara powinna byc , moze łagodniejsza

 

dziwne jest to Kajto twierdzi ze oli tam nie było. i kto tu ma rację.. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja twierdzę ze szlaban na rok to złe rozwiązanie w tym przypadku...

 

kierowca nie upalał (przynajmnieij go nie złapano jak i innych - nie stwarzał niebezpieczenstwa na drodze w otwartym ruchu, i nie uczył się trasy na pamięć)

a ze pilota widziano... opis robiła, niedoswiadczeni... tras nie znają, moze 2 przejazdy zapoznawcze to dla nich za mało.... no ale nic, nie powinni i tak na prawde nie mozna tego usprawiedliwiac

 

Doskocz powinien dostac po łbie prędzej, a przynajmniej być przeswietlony i przepytany co to miało być.

 

i mysle ze jesli cała załoga szalejąca po trasie zostanie złapana - wtedy pownini zabierac licencję bez gadania,ale co do Kajtka .. w tym przypadku kara powinna byc , moze łagodniejsza

 

dziwne jest to Kajto twierdzi ze oli tam nie było. i kto tu ma rację.. ?

 

Jak już było mówione, wszystko przez stawianie się,

Nawet gdyby nie było możliwości wcześniejszego opisu to i tak nikogo nie uprawnia taka sytuacja do jakiego kolwiek łamania zasad i regulaminu - tak jak piszesz,

 

doskocz może jeździć, nie obowiązuje go regulamin.

 

nie do końca sie zgadzam z decyzją o odebraniu licencji, kara powinna być, ale bardziej bym w obecny sezon uderzył.

 

On twierdzi ale ponoć zdjęcia jakieś są, wiec ?

 

Jeśli natomiast była, to nie rozumiem czemu się nie przyznali. Dla mnie głupie, poszli w zaparte i po zawodach - dołownie i w przenośni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja twierdzę ze szlaban na rok to złe rozwiązanie w tym przypadku...

 

kierowca nie upalał (przynajmnieij go nie złapano jak i innych - nie stwarzał niebezpieczenstwa na drodze w otwartym ruchu, i nie uczył się trasy na pamięć)

a ze pilota widziano... opis robiła, niedoswiadczeni... tras nie znają, moze 2 przejazdy zapoznawcze to dla nich za mało.... no ale nic, nie powinni i tak na prawde nie mozna tego usprawiedliwiac

 

Doskocz powinien dostac po łbie prędzej, a przynajmniej być przeswietlony i przepytany co to miało być.

 

i mysle ze jesli cała załoga szalejąca po trasie zostanie złapana - wtedy pownini zabierac licencję bez gadania,ale co do Kajtka .. w tym przypadku kara powinna byc , moze łagodniejsza

 

dziwne jest to Kajto twierdzi ze oli tam nie było. i kto tu ma rację.. ?

 

Co do załogi, to wątpliwe jest by pilotka robiła opis odcinka specjalnego dla swojej babci ;).

 

Doskocz, może robić co chce, już nie jest czynnym zawodnikiem, ale niesmak został...

 

Kara słuszna, sami siebie tak załatwili, mam tylko nadzieję że to nie było jednorazowe działanie, tylko wysłąny wyraźny sygnał do środowiska, że skończyło się rumakowanie i za upalanie będą srogie kary...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On twierdzi ale ponoć zdjęcia jakieś są, wiec ?

 

Jeśli natomiast była, to nie rozumiem czemu się nie przyznali. Dla mnie głupie, poszli w zaparte i po zawodach - dołownie i w przenośni.

 

Byly zdjecia byly, widzialem je na wlasne oczy, nic nie dalo sie ukryc, ba poza zdjeciami zostali zatrzymani przez sedziego faktu wiec tu nie bylo z czym polemizowac ...

 

BTW. Ukarano tez przez kaszubami trzech upalaczy ktorych zlapano na trasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ze pilota widziano... opis robiła, niedoswiadczeni... tras nie znają, moze 2 przejazdy zapoznawcze to dla nich za mało....

 

Jeśli zapomniałeś, albo nie wiedziałeś, to rajdy polegają na tym, żeby na oficjalnym zapoznaniu zrobić opis i wedle tego opisu pojechać OS. Wszyscy mają takie same szanse. Dopóki nie upalają...

 

no ale nic, nie powinni i tak na prawde nie mozna tego usprawiedliwiac

 

Ależ właśnie próbujesz to robić...

 

r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

jakoś nie moge sobie wyobrazić żeby S2000 z kimkolwiek za kierownicą było w stanie zagrozić WRC. w Turcji jechał Basso w punto i bił się z N4.

S2000 może zamieszać ale tylko w badziewiastych krajowych rozgrywkach takich jak w u nas. mówiąc szczerze S2000 jakoś mnie nie fascynuje. widziałem to w akcji na polskim w tym roku i jedynce co mi się podobało to dźwięk, który przypomina trochę megankę Kuliga. nasze N4 były jednak szybsze, a liczyłem po cichu, że Basso powalczy o generalkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie wiem, czy to się kwafilikuje do 2007 czy jeszcze 2006, nie znalazłem też nic w szukajce, ale chyba warto odnotować, że Zdzisław Siwiński ma parę ciepłych słów dla Janusza Szerli:

 


Ze zdumieniem przeczytałem wywiad z członkiem GKSS Januszem Szerlą na temat przyszłorocznego sezonu RSMP. Nie spodziewałem się po Januszu żadnej głębszej analizy sezonu 2006, bo żeby podjąć się tego należałoby po pierwsze być na tych imprezach, po drugie szanować i rozmawiać z ich organizatorami, albo w ostateczności konsultować się z powołanym do oceny obserwatorem PZM Markiem Oziębło. 

 

Reszta tu: http://www.autoklub.pl/13455,news.html

 

r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...