Skocz do zawartości

olej do automatu forester 2.5 xt


adaskoo23

Rekomendowane odpowiedzi

Zgadza się, ja zalewam skrzynię też tym olejem i różnicy nie widzę, a bez sensu jest płacić w serwisie 50 zł /l , gdy leją go z beczki po 10 zl/l. 

 

 

Nie no jasne …… przecież można zalać i hipolem ….. i tez na pozór roznicy nie ma . olej to olej ….. a potem sie dziwic ze przy takim podejsciu auta sie psują i mają problemy . Rownie dobrze mozna zalac auto paliwem RON 95 , działajace na ron 98 czy 100 ,  przeciez tez pojedzie  , i pojedzie i bedzie jezdzic . Rownie dobrze mozna zalozyc chinske klocki za 80zł , i tez beda hamować …… mozna rowniez zalac ceramizer zamiast oleju , bo ktos widział reklamę ze chodzi na sucho , mozna wszytsko , tylko apeluje o trochę rozsadku …. 

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ostatecznie jak to jest z tym olejem do 4EAT, Lejemy Subaru ATF, czy można innej firmy, która spełnia wymogi subaru np: Gulf Multi Vehicle ATF.

Nie chodzi mi o pozorne oszczędności, tylko o prawidłową pracę skrzyni biegów. Oleje innych firm spełniające wymagania stawiane przez subaru szkodzą czy nie?

Chcę na wiosnę dynamicznie wymienić i zbieram info;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nie no jasne …… przecież można zalać i hipolem ….. i tez na pozór roznicy nie ma . olej to olej ….. a potem sie dziwic ze przy takim podejsciu auta sie psują i mają problemy . Rownie dobrze mozna zalac auto paliwem RON 95 , działajace na ron 98 czy 100 ,  przeciez tez pojedzie  , i pojedzie i bedzie jezdzic . Rownie dobrze mozna zalozyc chinske klocki za 80zł , i tez beda hamować …… mozna rowniez zalac ceramizer zamiast oleju , bo ktos widział reklamę ze chodzi na sucho , mozna wszytsko , tylko apeluje o trochę rozsadku …. 

Można też jechać na wymianę tam gdzie oleju nie zmieniają i też działa..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...