Skocz do zawartości

Naj ciekawsze/głupsze/dziwniejsze opinie na temat subaraka


beben

Rekomendowane odpowiedzi

Yaroslav, ale łoco komon? :shock:

Ty tak na poważnie?

Yaroslav, ale łoco komon? :shock:

 

chyba jakiś potomek Miodka

wychowanek raczej...

 

Pewnie chodzi o "pomódz" :P:mrgreen::twisted:

 

"pomódz" to można koledze wideleciłyżka, chyba każdy edytor tekstu ma funkcję poprawiania błędów - może ktoś Mu podpowie jak używać? O składni nie wspomnę: ..." będąc na wysokości Pęcic lewą stroną bierze mnie CIVIC typR."... - zdanie mistrz... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głowa osadzona jest na zębie trzonowym kręgosłupa...

 

 

"Piłka przeszła dwa metry między spojeniem słupka z poprzeczką"

 

"I znowu niecelne trafienie..." :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

-- 9 lip 2011, o 11:25 --

 

a na koniec magicznego poranka Włodzimierz Szaranowicz :

 

"Ciekawe co w Montpellier, bo zdaje się, że tam dzisiaj jakieś zamachy bombowe zapowiadali. Tak się składa, że gdy odbywają się Mistrzostwa Świata, to zawsze temu towarzyszą jakieś dodatkowe atrakcje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa tygodnie jazdy subaru i tyleż ciekawych komentarzy, że nie sposób tego wypisać.

 

Jednym wielkim podsumowaniem można napisać, że dominują wypowiedzi w stylu "Ależ Ci to będzie paliło... Ale to musi żłopać..." Uzyskawszy odpowiedź, że mieszczę się w 15l to mina im blednie, że tak mało bo obstawiają min 20.

 

Ogólnie to najwięksi przeciwnicy po jeździe testowej na miejscu pasażera wychodzą z auta zakochani w świni. A jak jeszcze nie są do końca przekonani i należą do grona najbliższych znajomych to pozwalam na krótką jazdę próbną. Wtedy nie ma już złudzeń, że chciałby takie auto... Za karę zostaje im późniejsze myślenie - co by zrobić, żeby takie mieć.

 

Mój przyjaciel tak się zgrzał na Subaru, że gotowy sprzedać od ręki swego dopieszczonego ukochanego Passata w gnoju lecz na drodze stanęła mu żona z jej dziwnymi wyobrażeniami o tym aucie. Kilkanaście godzin łopatologicznego tłumaczenia i pokazywania zdjęć nic mu nie pomogły. Spotkałem ich ostatnio na spacerze i w imię przyjaźni zaprosiłem ją do środka. Krótka runda i po jeździe testowej żona powiedziała tylko maskując swoją "pozytywnie przerażoną/zdziwioną minę" (wiecie o co biega), że rozumie męża - sukces - kumpel ma zgodę drugiej połowy i szuka świnki;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bzyq, za nawracanie niewiernych masz +10 do respectu na dzielni :P

 

za niewierna jest wiecej, ale nie wiem dokladnie ile... jeszcze nie udalo mi sie zadnej nawrocic :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...kumpel ma zgodę drugiej połowy i szuka świnki;)

A co z samochodem...? :P:mrgreen:

 

Krótka historyjka z dzisiaj.

Niedaleko mnie jest warsztat samochodowy przy domku, na podwórku stoi srebrny forek SF N/A. Często go widzę...

Dzisiaj jechałem tamtędy kiedy akurat właściciel wyszedł na plac i patrzy na mnie jak skręcam w boczną ulicę, przy której stoi jego chata, patrzy i patrzy, uśmiechnął się, ja również, kiwnąłem i pojechałem. Kilka minut później wracałem tamtędy i znowu to samo, więc po prostu nagle skręciłem :P i wjechałem facetowi na podwórko. Wyszedłem, przywitaliśmy się i gadamy...

Niby nic nadzwyczajnego, ale człowiek okazał się wielkim fanem subaru, co miłe, a wcześniej, co ciekawe, jeździł leone... i to mnie trochę zszokowało... Niestety ślad po leone się urwał... szkoda... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś sąsiad z garażu obok:

S: Ma to Twoje auto ESP?

Ja: Nie

S: Toż to bardzo niebezpieczne auto w zimie z taką mocą i bez ESP. Mój to ma...

 

Z reguły na pytanie o ESP prowadzę klienta do tylnej szyby ,pokazuje mu naklejkę Symetrical AWD i mówię, że to razem z mózgiem jest skuteczniejsze niż niejedno ESP ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...