Skocz do zawartości

SVX Alcyone


pegi

Rekomendowane odpowiedzi

Kolo pasowe od ej20 zamowione teoretycznie po wymiarach powinno pasowac. Oslona rozrzadu pospawana. Przy okazji zmienilem lozyska w alternatorze.

Zmienilem tez felgi z oponami na wlaaciwy kierunek :)

 

Jak pospawałeś osłonę rozrządu? Jest chyba plastikowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kolo pasowe od ej20 zamowione teoretycznie po wymiarach powinno pasowac. Oslona rozrzadu pospawana. Przy okazji zmienilem lozyska w alternatorze.

Zmienilem tez felgi z oponami na wlaaciwy kierunek :)

 

Jak pospawałeś osłonę rozrządu? Jest chyba plastikowa.

 

Plastik też można "spawać". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie tego :)

ile taki egzemplarz "powinien" kosztowac?

Wszystko zależy od stanu. Nie wiem czy ktoś go dokładnie oglądał. Ale u nas ostatnio rynek za sprawne, jeżdżące auta takie ceny mniej więcej podaje. Na Zachodzie, też zależnie od stanu, od kilku do kilkunastu tysięcy EUR. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pompka spryskiwaczy reflektorow naprawiona. Po wyjeciu (prawe nadkole) i rozebraniu na drobne wyczyszczeniu wsxystkiego i zlozeniu - dziala :)

 

Mam podobny problem, nie wiem na jakiej zasadzie ma to działać, mógłbyś rozwinąć temat? Jak dostać się do tej pompki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba odchylic prawe nadkole przy przednim zdezaku. Tam jest drugi zbiornik na plyn i pompka. Jest troche gimnastyki zeby ja wyciagnac ale da sie. Pompka nie ma wtyczki tylko zalany kabel wiec albo trzeba wyciagac cala wiaze pod prawym blotnikiem albo przeciac kabel. Ja przecialem. Potem pompa na stol i trzeba ja rozlozyc w drobny mak i dokladnie wyczyscic z rudej, zasniedzialych szczotek. Poskladac, zarobic na nowo przewod i u mnie ozyla :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba odchylic prawe nadkole przy przednim zdezaku. Tam jest drugi zbiornik na plyn i pompka. Jest troche gimnastyki zeby ja wyciagnac ale da sie. Pompka nie ma wtyczki tylko zalany kabel wiec albo trzeba wyciagac cala wiaze pod prawym blotnikiem albo przeciac kabel. Ja przecialem. Potem pompa na stol i trzeba ja rozlozyc w drobny mak i dokladnie wyczyscic z rudej, zasniedzialych szczotek. Poskladac, zarobic na nowo przewod i u mnie ozyla :)

 

Dzięki, biorę się za to w weekend.

Poszukuje osłony silnika, ktoś może coś wie?

Tej od spodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za roznica svx czy wrx :)

Wczojar bylem na zlocie yountinerow i oldtimerow. Tylko 3 osoby wiedzialy o istnieniu takiego modelu jak svx. Zdecydowana wiekszosc podchodzac od przodu mowila: jakie dziwne mitsubishi. Podchodzacy od tylu: jakie piekne probe. a z boku: ale ktos sobie owiewki na szyby zalozyl :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

chłodnica wody - pękł mi plastik niedaleko wlewu i zaczyna się pocić w związku z tym mam kilka pytań.

- czy nową chłodnice można kupić?

- czy spawanie plastików wytrzyma?

- czy oddać na grójecką niech dorobią wszystko z aluminium?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...