Skocz do zawartości

KĄCIK KIBOLA


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

dalej nie rozumiem, czemu sędzia kazał powtórzyć rzut wolny, po którym padł karny :roll: .

 

 

 

 

p.s.

jedyne co mi przychodzi do głowy to po to żeby ustawić mecz :evil: .nie ma to jak gospodarskie sędziowanie. ciekawe czy za ojro czy z życzliwości i dobroci serca :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie - wyluzujcie z tym bluzganiem... nie chce dawac paskow

Przeeeeeemeeeeeeeq! :twisted:

Co do sedziego, to sprawa jasna.

Ale gol Gorilla, czy jak mu tam, podobno byl ze spalonego - wiec sedzia musial sie odwdzieczyc... :roll:

 

A tak w ogole, to jak juz ktos, gdzies napisal - Polska, to najgorsza druzyna na tych mistrzostwach. I to bylo pieknie dzisiaj widac.

Niestety, nie wygral lepszy, czyli Austria, a bardziej niestety, ze sedzia frajer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie patrząc nawet na to ze przez pierwsze 30 minut mało co nie rzucałem wszystkim dookoła, bo nasi grali katastrofalnie ale to co zrobił sędzia w ostatniej minucie to nie da się tego opisać

jak można pozbawić drużynę która wygrywa w taki sposób wali o wyjście z grupy!! :evil::evil: sędzia powinien ponieść konsekwencje takiej decyzji bo to nie żadna liga podwórkowa

nie ukrywajmy że nasi już nie mają szans na wyjście, chorwaci w okrojonym składzie mogą nam pokazać jak się gra w piłkę niestety...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byle jakiemus kretynowi nie przyszedł do łba pomysł żeby zmieniać trenera

 

ja właśnie tego się najbardziej obawiam... że zaraz jakieś bońki, engele i inne piechniczki będą deliberować jakie to błędy popełnił Leo i że on wcale nie taki dobry itp itd.. :evil:

 

a dla mnie gościu jest Debeściak :cool:

 

a tak właściwie to sędzia zrobił prezent nie tyle Austrii, co Niemcom... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja właśnie tego się najbardziej obawiam... że zaraz jakieś bońki, engele i inne piechniczki będą deliberować jakie to błędy popełnił Leo i że on wcale nie taki dobry itp itd..

 

a dla mnie gościu jest Debeściak

Po tym, co dzisiaj zobaczyłem zacząłem wątpić w jego geniusz. Chłopaki ruszali się jak mucha w smole :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tym, co dzisiaj zobaczyłem zacząłem wątpić w jego geniusz. Chłopaki ruszali się jak mucha w smole

niestety muszę się nie zgodzić z taką opinią

fakt, motoryka, dynamika, wybieganie w naszym zespole leży tylko jest jedno ale... o czym my tu mówimy kiedy połowa naszej kadry grzeje ławę? gdzie ogranie? Smolarek grał, ale po 30 minut na mecz i to nie zawsze..

mamy takich zawodników jacy są i na dzień dzisiejszy chyba żadnych innych "gwiazd" nie mamy...

 

 

P.S. swoją drogą, takich sztuczek jak Roger to chyba nikt na euro jeszcze nie pokazał :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tym, co dzisiaj zobaczyłem zacząłem wątpić w jego geniusz. Chłopaki ruszali się jak mucha w smole

 

Ja tam nawet nie bardzo pamiętam mecz w którym nasi by grali wybitnie i koncertowo...

zawsze pod wodzą Leo te mecze były takie sobie, ale jakoś to szło do przodu... i teraz też tak to dla mnie wyglądało :arrow: do czasu tego karnego z kapelusza :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K1_Czarny, zbastuj po prosze z takimi linkami. Kurz juz opada, wiec prosba o edit zanim dorzuce Ci czerwony pasek w kolorze druzyny Austrii :twisted:

 

 

wszyscy wyzywają i klną to jest dobrze... ja wrzucam link to mi odrazu pasek....pewnie :)

 

ale niech bedzie, edit....

 

mam nadzieje ze mniej teraz raża Cie te bluzgi powyżej mojego ostatniego posta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tym, co dzisiaj zobaczyłem zacząłem wątpić w jego geniusz. Chłopaki ruszali się jak mucha w smole

niestety muszę się nie zgodzić z taką opinią

fakt, motoryka, dynamika, wybieganie w naszym zespole leży tylko jest jedno ale... o czym my tu mówimy kiedy połowa naszej kadry grzeje ławę? gdzie ogranie? Smolarek grał, ale po 30 minut na mecz i to nie zawsze..

mamy takich zawodników jacy są i na dzień dzisiejszy chyba żadnych innych "gwiazd" nie mamy...

no jak już musisz się nie zgodzić... to OK. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K1_Czarny, paska nie dostales :wink: a to co wczesniej - pierwsze emocje... i rozumiem... A zdjecie... facet sie poslizgnie na skroce banana i wytoczy proces SIP-owi, ze to Subaromaniacy go dopadli, bo mu na forum grozili :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K1_Czarny, paska nie dostales :wink: a to co wczesniej - pierwsze emocje... i rozumiem... A zdjecie... facet sie poslizgnie na skroce banana i wytoczy proces SIP-owi, ze to Subaromaniacy go dopadli, bo mu na forum grozili :wink:

 

Teraz cała Polska mu grozi :) Długo do nas nie zawita :)

 

Post wyedytowany nie ma sie co ciśnieniować. Dzieki Bogu ze to nie ameryka i nikt nikomu procesów wytaczał nie będzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...