Skocz do zawartości

Moje Subaru


jako

Rekomendowane odpowiedzi

Blue, wiem ze to nie na miejscu ale ile pali ci nowy WRX? Rozumiem, ze jezdzisz normalnie bez ognia zeby dotrzec najpierw auto...

 

Jeżdżę w miarę (o ile to w ogóle możliwe) spokojnie, pierwszy bak starczył na 250 km - to pewnie z wrażenia. Zrobiłem przez weekend ponad 1000 km, kolejne tankowania zapewniły lepsze przebiegi, np. trasa Wawa - Szczytno - Wawa (ok. 350 km) na jednym baku i jeszcze trochę zostało :)

Jak opadną pierwsze emocje to liczę na minimalnie mniejsze spalanie, ale czytając Wasze posty wiem że cudów nie ma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

ja bym bez skrzydla lub nalesnika nie wyjechal bo inaczej to wyglada subarak jak reno talia :mrgreen:

 

Bluznisz Vercie:-)))Ale z drugiej strony lepiej ze reno thalia a nie dacia logan :)

 

 

Mi tam bardziej Nexie przypomina... :mrgreen:

 

vert, kiedy odbierasz..?

lada dzien :mrgreen::mrgreen:

ps.nie stac mnie na STI wiec bede robil za speszyl edyszyn from juesej :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ale to byl meet 2.5 RS( 4 auta mialy swapy zrobione).

Jak jezdze na meety z Nasioc.com, gdzie sa wszystkie Subaru to sa moze 2-3 GC8/GM6/GF6 , a reszta to same GD, na ostatnim malym takim spotkaniu bylo pona 45 aut, i 2 takie jak moje......nie dosc tego ze tylko dwa to jedno bylo tzw. RICE(altezzy i te sprawki :cry: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to i ja tu wrzuce. jezdze juz 2 miechy, wiec teraz sie pochwale. GT MY97 KOMBIWAR

:lol:

teraz zbieram na GTka MY99/00 Bo te byly najladniejsze.

 

chyba ze wczesniej zrobie w tym lakier bo drzwi kierowcy i blotnik przod sie troche roznia kolorkiem - po przygodzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...