Skocz do zawartości

Moje Subaru


jako

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

To Subaru i tak nie nadaje się do szybkiej jazdy, więc zamiast robić z niego wyścigówę poszedłeś inną, właściwą według mnie drogą. Szacun!

i to są święte słowa :D wiadomo że latać to nie będzie jak wariat to chociaż niech wygląda inaczej od innych ( w pozytywnym tego słowa znaczeniu). Patrząc na fora zza wielkiej wody można znaleźć pełno niskich Subarynek i nie ukrywam, że trochę się na nich wzoruję :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze myslalem ze to mój :D

Ten, co to go już nie ma???

 

;(((

 

Vagin moze chcesz sprzedac boczne szybki, jeśli nie porysowane? ;)

 

szyby były idealne, ocalała prawa przednia i lewa tylna ( nie TYLNIA jak to co niektórzy piszą)... :D

Edytowane przez vagin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

 

nie udalo mi sie znalezc bardziej odpowiedniego miejsca do zadania tego pytania: w jaki sposob dodac galerie na Forum? Czy trzeba miec jakas wymagana liczbe postow lub staz?

 

Chcilabym zaprezentowac 'MOJE SUBARU' dlatego tez pisze tu.

 

Z gory dzieki!

post-11883-0-85592900-1382856753_thumb.jpg

Edytowane przez majkel_ciszewski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszedł czas na Mnie. Dziś właśnie zakupiłem swoje Pierwsze Subaru i szczerze mówiąc to jestem Bardzo zadowolony, chociaż marzyłem o GT lub WRX-ie, ale jako pierwsze pojawił się Lanos 2.0 RS. Imprezka w klasycznym jak dla mnie kolorze z naprawdę fajnym wyposażeniem. Po pierwszej przejechanej 100 jestem miło zaskoczony, gdyż bardzo przyjemnie się prowadzi zachowując naprawdę wysoki komfort. W aucie jest absolutna cisza ( muszę to zmienić ), zawieszenie płynnie absorbuje nierówności a silnik nawet wartko się zbiera. Napewno do wiosny poczynię sporo Upgrate-ów i Impreza zacznie wyglądać, ale puki co to pochwałę się tym co mam od Dziś...

http://imageshack.us/content_round.php?page=done&l=img543/2381/lgv3.jpg&sa=0#OAjMZHMZkCvCdKRw.14

http://imageshack.us/content_round.php?page=done&l=img266/3629/fugf.jpg&sa=0#I7qUZFw8MyeZ8Ma9.14

 

Sobiech89...Gratuluję, piękny egzemplarz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po Zimie gleba, ale na początek za pomocą samych sprężyn Eibach + Rota 18" Biała, tylny spoiler z STi lub większy. Może dolot zmienię, ale wydech na 100% bo seria za cicha :D

Car Audio poprawię względem seryjnego i chyba to będzie tyle...

 

Tylko Pierdoła Lata Bez Koła :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...