Skocz do zawartości

Moje Subaru


jako

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ale co siedzisz nizej bo mi na tym najbardziej zalezy ? O trzymanie nie pytam bo widac po nich ze powinny trzymac dosc dobrze

 

Ale walnąłem kleksa w powyższym poście :oops: Dobrze, że nikt się nie przyczepił... :razz: Wracając do tematu; nie widzę różnicy między wysokością. Wydaje mi się, że nic się nie zmieniło. Mechanik musiał wyciąć szyny ze starego fotela i dospawać do ramek wykonanych z profilu zamkniętego 20x30mm 20mm poziomo. Przymierzaliśmy przed zespawaniem i efekt jest bardzo dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpicowałem troche moją Turbowiśnie więc moge ją w końcu pokazać. Absolutna seria. Ma 132 000 przebiegu z książką. Pierwszy raz na ulice wyjechał 27 06 1994 roku. Mam do niego nawet komplet oryginlanych narzędzi :)

 

pict4182.th.jpg

 

pict4186y.th.jpg

 

pict4179.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fala powiedz coś o swoich odczuciach z używania OBK'a bo zauważyłem że tylko rok nim jeździłeś, a wcześniejszym legasiem to ładnych kilka. Z czego wynikała tak szybka przesiadka na nowszy model?

 

Tylko rok jeździłem OBK bo jakiś xuj ukradł go w nocy w Zako i wjechał nartostradą z Kuźnic w kierunku Hali Goryczkowej. Poleciała skrzynia aut i dyfer oraz zderzaki i in. I dostałem mandat 1000 peelenów od parkowców.

 

Przesiadka z OBKa była nie na nowszy model tylko na Turbonutcrackera :razz:

 

Co do odczuć: nie wiem, co byś chciał wiedzieć... Przejechałem nim w rok 30tkm na trasie Wawa-Kreta i po bezdrożach tamtejszych - średnio z mocą na ten ciężar, poza tym super: wygodnie i bezawaryjnie, spalanie w trasie 10-11lprzy 150kmh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko rok jeździłem OBK bo jakiś xuj ukradł go w nocy w Zako i wjechał nartostradą z Kuźnic w kierunku Hali Goryczkowej. Poleciała skrzynia aut i dyfer oraz zderzaki i in. I dostałem mandat 1000 peelenów od parkowców.

 

:shock: :shock: :shock:

 

Dobrze zrozumiałem,ktoś ukradł Ci auto i jeździł nim po trasach narciarskiach ? :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko rok jeździłem OBK bo jakiś xuj ukradł go w nocy w Zako i wjechał nartostradą z Kuźnic w kierunku Hali Goryczkowej. Poleciała skrzynia aut i dyfer oraz zderzaki i in. I dostałem mandat 1000 peelenów od parkowców.

 

:shock: :shock: :shock:

 

Dobrze zrozumiałem,ktoś ukradł Ci auto i jeździł nim po trasach narciarskiach ? :shock:

 

Nartostradą pod górkę aż za drugi mostek dojechał.

W tygodniku podhalańskim opisali :oops:

http://www.fotosik.pl/showFullSize.php? ... 08a9d2059f

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow,mają ludzie "fantazje" :evil: Koleś był trzeźwy ? Jak sie sprawa dla niego skończyła ?

 

nie wiem, nie znaleziony, umorzone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shock: :shock: :shock:

 

Dobrze zrozumiałem,ktoś ukradł Ci auto i jeździł nim po trasach narciarskiach ? :shock:

 

Nartostradą pod górkę aż za drugi mostek dojechał.

W tygodniku podhalańskim opisali :oops:

http://www.fotosik.pl/showFullSize.php? ... 08a9d2059f

pamiętam to :wink: ale nie wiedziałem że samochód został wtedy skradziony :sad:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... no to ja już wiem dlaczego nie masz czasu odpisać na PW :razz: .

no bez takich. PW było informacyjne. Już pisałem, że fajnie wyszło :)

 

kiedy będzie 0,8 bar ???

oj nie szybko. Póki co nie ma takiej potrzeby. Ale wiadomo, że apetyt rośnie w miarę jedzenia, więc nie wykluczam w przyszłości ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak odpalił auto?

Miałeś jakieś zabezpieczenie poza fabrycznym?

Jakie straty w środku?

 

No właśnie - to zagadka, jak się dostał i jak odpalił; był tylko immobiliser fabryczny. Poza tym nieuszkodzony zamek...ale nic mnie nie dziwi, odkąd we Wrocławiu taksówkarz wydzwonił gościa, który 'za stówkę' w czasie <1min otworzył samochód z zatrzaśniętymi kluczykami.

 

pamiętam to :wink: ale nie wiedziałem że samochód został wtedy skradziony :sad:
Fala, pamiętam jak czytałem o tym na interii, tylko nikt nie wspominał o kradziezy auta. :shock: :shock: :shock:

 

Przecież to nie kradzież, tylko chwilowe wypożyczenie - magia Subaru tak działa, przejechać się chłopak/-i chciał/chcieli :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie :smile: Z racji, że niedługo zbliża się moja pierwsza rocznica na forum najwyższy czas się ujawnić. Jestem zadowolonym posiadaczem subaru impreza my00 od roku, podobno jest to najmłodszy gt-ek na forum (18.05.2000) :wink: Samochód jest czystą serią dlatego ten post tutaj się znajduje. Nie chcę się za dużo rozpisywać więc wstawię kilka fotek i wszytko będzie jasne :razz:

 

dsc0045i.jpg

dsc0089a.jpg

dsc0055huk.jpg

dsc0087.jpg

dsc0084a.jpg

dsc0059m.jpg

dsc0217gyr.jpg

dsc0099rtu.jpg

dsc0181c.jpg

dsc0186x.jpg

 

fotki wstawione pierwszy raz w sieci,

pozdrawiam :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...