Skocz do zawartości

Moje Subaru


jako

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

daś napisał/a:

Łukasz może Ci fotki robi?

 

mhm..

 

taki chłopaczek z Kraśnika albo z okolic, ok 16-17 lat. Jego nick na exoticcars to Blaszek czy jakoś tak.

Umawiam się z nim na sesje już prawie 2 lata, ostatnio coś mi pisał że robił foty niebieskiego GTka na kraśnickich numerach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedz O MISTRZU, gdzie oni...oświeć nas głupich i nieumiejących, co robić, bo Cie usatysfakcjonować....i jak jeździć
na wprost, a nie jakieś skręcanie czy coś im się zachciało, nie po to stworzono Subaru :mrgreen:

 

marcin_k, vrossi i qTi bardzo fajne fotki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adaś, w końcu podołamy i się umówimy :mrgreen: Miło, że się zdjęcia podobają, choć warunki nie były sprzyjające, to wygarnęliśmy co się dało z panujących okoliczności :lol:

 

nomad, daj koniecznie znać jak będziesz w Polszy, to strzelimy jakieś combo trzech Szuruburu :grin:

 

Chyba mania GT-ka mnie na nowo opanowuje, ktoś zna jakieś mocne antidotum? Wiem, że jutro Sylwester, ale to chyba mimo wszystko niewystarczająco "mocne" :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ladna fela, mam nadzieje, ze dobrze sluzy

służy służy... :smile:

chyba pomaluje jeden komplet na bialo

się nie zastanawia tylko maluje!! :mrgreen:

 

 

Chyba mania GT-ka mnie na nowo opanowuje, ktoś zna jakieś mocne antidotum?

Jest na to antidotum.. trza se po prostu kupić!! :mrgreen:

 

 

 

 

 

 

 

 

ale później będziesz już uzależniony na zawsze i się nie wyleczysz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak słusznie zauważył rpw, dziś są urodziny Booykashy. Czwarte.

 

I powiem Wam tyle: przez te cztery lata przez sekundę nie żałowałem, że kupiłem ten samochód, nie jest mi szkoda żadnej ze złotówek wydanych na eksploatację, modyfikacje itp., a - co najważniejsze - od czterech lat na widok tego wozu wciąż tak mi się cieszy morda, że nie do wiary!

 

Pewnie - jak los da- w życiu będę miał jeszcze różne samochody, może (oby!) lepsze i szybsze, ale wiem jedno: to STI zawsze będzie numerem jeden jeśli chodzi o emocje i sentyment.

 

Ten wóz ma u mnie dożywocie. A jeśli coś się stanie, że go sprzedam, to wyłącznie komuś zaufanemu i kto obieca, że będzie o ten wóz dbał tak, jak ja :twisted:.

 

PS Tu jest oryginalny wpis z dnia odbioru wozu :) : http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?p=212397#212397

 

PPS Ależ ten czas leci!!! :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michal_, a tak. Np. Owoc666 jeździł na lewym, też michal, shodan, pewnie ktoś jeszcze 8).

 

[ Dodano: Sro Sty 06, 2010 8:28 pm ]

Ile razy stosowany? :cool:

 

Półtora :mrgreen:.

 

A no dlatego, że drugi raz bym go nie robił, ale panowie w myjni porobili mi jakąś brudną szmatą łuki i na szczęście nie szli w zaparte, tylko zafundowali nowego DB 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak na samochód który nie jest przeznaczony do codziennej jazdy to i tak wcale nie mało :wink:

 

O, nie zauważyłem tego. Ten samochód JEST przeznaczony do codziennej jazdy. Codziennie dojeżdżam nim do pracy/z pracy, jeżdżę po bułki, do kina, po pasztet... :mrgreen:

 

No i dla Ciebie - wóz wygląda nawet lepiej, niż 4 lata temu

 

To zasługa skręconego Teina i pomalowanych na biało DTMów 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...