Skocz do zawartości

Moje Subaru


jako

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

No już 1,5 roku jeżdżę to może się pochwalę :mrgreen:

Bliski byłem wymiany na egzemplarz z turbo :wink: , ale kryzys skutecznie mnie wystraszył :evil: , więc trzeba cieszyć się z tego co jest tym bardziej że nie mam zbytnio powodów do narzekań. Auto ma kilka forumowych elementów co stanowczo podnosi jego wartość :mrgreen:

- spojler od Chrisro,

- felgi od waszki,

- ramki forumowe od boćka,

- no i oczywiście trzodę od Godlika.

 

img122011.jpg

img12212.jpg

img12241.jpg

img12321.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja znów wrzucę parę fotek. Samochód otrzymał gwintowany zawias H&R z podwójnymi sprężynami. Osiadł nieco bliżej gleby. Korzystając z ciepłych dni zafundowałem również kompleksowe czyszczenie kabiny pasażerskiej. Jeszcze mnóstwo pracy, żeby przywrócić mu blask świetności, ale powoli do tego dążę.

 

p10483384.th.jpg p1010968.th.jpg p1010969.th.jpg p1010980.th.jpg

p1010987u.th.jpg p1010994.th.jpg p1010998.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

filester, a rozpórek męskich nie było? :razz: :mrgreen:

 

Fajny klasyk. Widzę, że ktoś w końcu o ten egzemplarz zaczął dbać :wink:

 

A gdyby ktoś chciał taką atrapę jak u filestera to przypadkiem mam na sprzedaż :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

filester, ładna furka :wink:

Fajny klasyk. Widzę, że ktoś w końcu o ten egzemplarz zaczął dbać :wink:

Dzięki. Staram się jak mogę.

filester, a rozpórek męskich nie było? :razz: :mrgreen:

Ta to jest tzw wilk w owczej skórze.

Pussy magnet.

A gdyby ktoś chciał taką atrapę jak u filestera to przypadkiem mam na sprzedaż :wink:

Polecam. Dużo ładniejsza niż oryginał moim zdaniem. Dodaje agresji :twisted: Jedyny minus to że u mnie górna część ramki trochę z czasem opadła. Ale pomyślę nad jakimś drutem, żeby temu zaradzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dział 'Witamy' juz kiedys zaliczyłem - jeszcze za czasów jak volvo S60T5 jezdzilem - teraz czas na prezentacja wozidła jedynej slusznej marki :)

 

Kupione od grupowicza. BTW: Jesli wszyscy tak dbacie o auta to ogromny 'SZACUN' :) Profilaktycznie przez zakupem sprawdzone u Zdanowicza. Gdy uslyszalem, że auto jest 'godne polecenia' juz szeroki uśmiech zrobil sie jeszcze szerszy. Poprzedni wlasciciel juz wczesniej budził zaufanie - i intucja mnie nie zawiodła. Na przegląd przedzakupowy pojechalem tylko dlatego, ze autem mam jechac na wakacje i chcialem wiedziec, czy nie powinienem czegos przed tym zrobić.

 

Auto jest 'prawie' seryjne. Wersja EU. Hamownia pokazala 240KM/305Nm. Zalozone rozpórki, teleskopy maski i zmieniony zawór upustowy - ktory chyba sprzedam (zaczyna mnie to psssssssssssssssssst wnerwiać) :) Na lato auto ma felgi z modelu 2006.

 

Oto foty (jeszcze robione przez poprzedniego wlaściciela):

 

DSC07148.JPG

 

DSC07156.JPG

 

DSC07157.JPG

 

DSC07158.JPG

 

DSC07187.JPG

 

DSC07181.JPG

 

Jestem z tych, co auta srednio co rok zmieniają.... Ale po pierwszym tysiącu kilometrów szczerze nie mam zielonego pojęcia co moze byc po tym aucie. Chyba tylko kolejny WRX - może tylko nowszy :)

 

Przy okazji: Jak sie to radio wyjmuje? :) Będzie pasowac od nowszego modelu (to z mp3 i zmieniarką)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...