Skocz do zawartości

Moje Subaru


jako

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Ayu kozackie są te felgi :) super fota i ciekawe kiedy następne z sesji :)
  Dzięki!   Kolejne zdjęcia wkrótce mam nadzieję, wszystko zależy od tego ile autor ma wolnego czasu na ich obróbkę. A kolor felg jest bardzo zmienny zależnie od światła - też mi się bardzo podoba :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

autko super, nie ulega wątpliwości , ale autor zdjęcia przesadził trochę z efektami, albo taki miał być efekt albo przedobrzył i wygląda mało realistycznie, za mocno wyciągnięte kontrasty i pogłębienie koloru. Fota dobra, kadr ciekawy tylko mało realistycznie wyszło, widać pracę w jakimś programie do obróbki zdjęć. Taka moja ocena :) ale śruby na kołach wyglądają zajeiście w kontraście z kolorem felg :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich !!

jako nowy na tym forum wrzuce i swojego forka JDM:)

pozdrawiam

nosz kurna Forek wygląda świetnie:)  :applause:

Nareszcie sie doczekalem!!!..... Jak sie znajdzie czas na umycie REXA to za kilka dni wrzuce troche ladniejsze fotki.  :P

 

20140506_173544resized_zps7d30dd45.jpg

 

20140506_174906resized_zpsc33f45cf.jpg

 

20140506_175835resized_zpsd00f9cb4.jpg

eno eno , gratulować koledze :applause::thumbup:  ale foty chyba robione jeszcze w Stanach co ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

eno eno , gratulować koledze :applause::thumbup: ale foty chyba robione jeszcze w Stanach co ? :)

 

skąd przeca to Białystok nie poznajesz ? :yahoo:

 

 

 

 

Pozdro

 

ps. autor podaje skąd pisze

 

 a widzisz kolego , ja z Dolnego Śląska to nie znam stron białostockich  no i ten parking pełen aut mnie zmylił :D ps. faktycznie , teraz zauważyłem :)

chciałem podzielić się z Wami jeszcze jednym zdjęciem, a mianowicie gackami, zdjęcie robione w tym samym miejscu, różnica czasu pomiędzy jednym a drugim gackiem to aż 6 (!) lat. Tyle minęło czasu od ostatniego gacka , aż w końcu udało się powrócić do jedynej słusznej marki. w międzyczasie był też leone , ale i inne marki również były w moim posiadaniu. pozdrawiam

post-16564-0-90766200-1399563410_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki panowie! 

Nie mialem jeszcze szansy duzo autem pojezdzic bo dopiero jakies 40km ale roznica w jezdzie pomiedzy poprzedmin modelem jest od razu zauwazalna! :)

aż taka różnica między tymi dwoma ?? czyli co ?? więcej elektroniki dołożyli? nie miałem okazji jechać ani jednym ani drugim więc tak pytam  ciekawości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dzieki panowie!

Nie mialem jeszcze szansy duzo autem pojezdzic bo dopiero jakies 40km ale roznica w jezdzie pomiedzy poprzedmin modelem jest od razu zauwazalna! :)

aż taka różnica między tymi dwoma ?? czyli co ?? więcej elektroniki dołożyli? nie miałem okazji jechać ani jednym ani drugim więc tak pytam ciekawości :)

Auto jest sztywniejsze i ma twardsze zawieszenie, dzieki czemu o wiele lepiej trzyma sie drogi i takze nie przechyla sie na zakretach tak jak to robily poprzednie modele. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dzieki panowie!

Nie mialem jeszcze szansy duzo autem pojezdzic bo dopiero jakies 40km ale roznica w jezdzie pomiedzy poprzedmin modelem jest od razu zauwazalna! :)

aż taka różnica między tymi dwoma ?? czyli co ?? więcej elektroniki dołożyli? nie miałem okazji jechać ani jednym ani drugim więc tak pytam ciekawości :)

Auto jest sztywniejsze i ma twardsze zawieszenie, dzieki czemu o wiele lepiej trzyma sie drogi i takze nie przechyla sie na zakretach tak jak to robily poprzednie modele. ;)

 

no ale w sumie wcześniejsze modele też myślę że były dobrze zestrojone by trzymać się nawierzchni , w końcu to subaru i napęd na 4 laczki , ale jeśli nowy model jeszcze bardziej trzyma się od innych to ciężko mi to ogarnąć , bo on to już chyba przyklejony z nawierzchnią na stałe :) oczywiście jest to duży plus, można wchodzić ładnie w zakręty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. I od razu nastawiam się na przyjmowanie ciosów.

Czy maska WRX będzie pasowala do wolnossącego modelu?

Mowa o rocznikach 2008. Maska z wlotem (wiem, wiem) powietrza.

 

Garda już jest, można walić....

Edytowane przez Adamek182
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko i wyłącznie wygląda lepiej.

Dla mnie i tak ogromnym sukcesem jest posiadanie SUBARU IMPREZY. Kiedyś był tylko Colin McRae na konsoli hehe.

Ale wystarczyło się zadłużyć na 5 lat i mam swoją imprezkę.

Kobieta smutna , bo wszystkie PLNy idą w moją "księżniczkę" .

I tak staram się poprawiać troszke, co by mi bardziej to mlodośc (rajdówkę) przypominało.

Choc silnik bez turbiny, i koników nie najwięcej (150) to i tak frajda z jazdy nieziemska.

A i prezencja niesamowita

(i tu do poprawy tej cechy przydała by się maska z wlotem- +10 do prezencja )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...