Skocz do zawartości

Moje Subaru


jako

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

no pięknie :D swieci sie jak lustro prosto z salonu

 

ciekawe czarne pokrywki na halogeny, choc STI combi było tylko w 2001 w japan, nowszej chyba nie ma juz STI... no ale liczy sie przede wszystkim jak wygląda, bo 220 koni w Twojej imprezie tak rozwali 80% aut spotkanych w PL na drodze :D

 

ja za rok planuje zrobic jednen zabieg na starej imprezie, najwazniuejsze zeby dobrze wyglądała, bo przy tych cenach zupy to dla mnie auto musi byc oszczędne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten zderzak to troche dziwna historia. Po sprowadzeniu z usa stary zderzak musiał iśc do wymiany, a wlasciwie trza bylo zakupic nowy :) Na Wrx-owski trza by bylo czekac, a od reki u dealera byl do wziecia od estiaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że to 2.0..?

moja? jasne ze 2.0 ale na trasie powyzej 70-80 szla jak 1,6 wiem ze ma filtr powietrza zapchany tak ze go zassalo, ale troche mala roznica - albo mialem wsciekle 1.6 ???:D

W 1.6 była AWD???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że to 2.0..?

moja? jasne ze 2.0 ale na trasie powyzej 70-80 szla jak 1,6 wiem ze ma filtr powietrza zapchany tak ze go zassalo, ale troche mala roznica - albo mialem wsciekle 1.6 ???:D

W 1.6 była AWD???

jasne ze AWD nawet nie wiedzialem ze byly subaru 2WD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graf witam w rodzinie kombiwarów ;) noi gratuluję zakupu :) aż tak odczuwalnych różnic w mocacvh przy 1.6-1.8-2.0 chyba nie ma ;)

aha tylko musisz go ubrudzić jak poprzednika żeby bylo widać do czego tak naprawdę subaru służy :)))

 

(emotki nie działają :/ selektywne cytowanie nie działa:/ nic nie działa:/ stare forum było lepsze :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamierzam kupic z GER taką starszą impreze ale sedan, i zrobic wizualnie cos pod GT, najlepiej 1.8 zeby mało piło... albo nawet 1.6 , tam ceny rocznika 1993-1995 stoją około 5 tys zł, mase tego stoi na komisach i nie wiedząco z tym zrobic i chcąna siłe opchnąc

 

Cytat:

Graf witam w rodzinie kombiwarów

 

u mnie w 100 tysięcznym miescie pojawiło sie dzis trzecie zarejestrowane subaru impreza, identyczny kombiak tylko ze metalic zielony (jest jeszcze jeden taki sam wisnia, no i WRX01 combi), normalnie pustynia....

 

GRAF: jesli to nie tajemnica to ile .. dałes?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamierzam kupic z GER taką starszą impreze ale sedan, i zrobic wizualnie cos pod GT, najlepiej 1.8 zeby mało piło... albo nawet 1.6

Ale 1,8 i 1,6 jakoś dużo mniej nie palą od 2.0. Myślę, że nie warto robić wyglądu na GT nie mając faktycznie właściwego silnika pod maską. Potem będzie wstyd, że taka fura a nie jedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aflinta ma rację..autko powinno przede wszystkim jeździć a potem wyglądać :) tzn najpierw jeździć a potem wyglądać jak nie można mieć obu na raz ;)

a co do spalania to po mieście mi wychodzi te 11l i nie chce inaczej...z teog co wiem to raczej dużych różnic przy 1.6 a 2.0 nie ma....choć z dwojga mieć 1.6 i bardzije kręcić lub 2.0 i trochę mniej a mieć pod nogą przy porównywlanym spalaniu to wybrałbym 2.0 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graf witam w rodzinie kombiwarów ;) noi gratuluję zakupu :) aż tak odczuwalnych różnic w mocacvh przy 1.6-1.8-2.0 chyba nie ma ;)

dzieki, co do roznic to jest olbrzymia przy ruszaniu auto rusza samo i nie trzeba go krecic zeby jechac plynnie, ale byc moze przez ten zapchany filtr albo cos jeszcze??? auto krecone wyzej nie szlo lepiej niz 1,6 albo tak czulem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do spalania to po mieście mi wychodzi te 11l i nie chce inaczej...z teog co wiem to raczej dużych różnic przy 1.6 a 2.0 nie ma....choć z dwojga mieć 1.6 i bardzije kręcić lub 2.0 i trochę mniej a mieć pod nogą przy porównywlanym spalaniu to wybrałbym 2.0 :)

1,6 mi palila ostanio 9,2 przy plynnej spokojnej jezdzie 50zl=130KM (wycialem kata i jak by troche mniej palila bez niego)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graf to opowiedz wrażenia gdy wymienisz filtr :) ważne że masz co chciałeś czyli więcej mocy na starcie(od dołu)-jakby nie było w terenie będzie Ci lepiej służył :)

co do spalania to poniżej 10.2l przy poruszaniu się w mieście nie udało mi się zejść...może dlatego że jeżdzę płynnie szybko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiecie... to zalezy od sytuacji, bo pierwsze to widzisz samochod wizualnie (tego co pod maskąto nie widac),a mnie wariowanie po ulicach nie ciągnie,a 1.8 powiedzmy te 100 koni to mi wystarczy)a skoro mowicie ze nie ma duzej roznicy w spalaniu to why not 2.0

 

dla mnie odpowiednie to: super wygląd (niekoniecznie na auto z 300 kucami) no i ekonomiczne, tak zebym nie zbankrutował lejąc do baku... a ze w dodatku mamy nie konflikt a własciwie wojnę na bliskim wsch to h wie co sie jeszcze z cenami stanie

 

pod tym względem STI i WRX odpadają, a na starszy model będzie mnie stac i na zakup i na eksploatacje

 

oczywiscie jesli byłoby więcej kasy to kupiłbym od ręki GT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie odpowiednie to: super wygląd (niekoniecznie na auto z 300 kucami) no i ekonomiczne, tak zebym nie zbankrutował lejąc do baku... a ze w dodatku mamy nie konflikt a własciwie wojnę

To może lepiej się za czymś innym niż subaru rozglądać?

Replika SL300 z dieslem od pandy pod maską :) Wygląd powala, ekonomika też, a osiągi w sumie nie są istotne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...