Skocz do zawartości

Moje Subaru


jako

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Już miał 10 lat staruszek. Palił średnio 16,5 do 17l/100km. Poza tym utrzymanie go w dobrym stanie technicznym zaczęło drogo kosztować, w ciągu ostatniego 1,5 roku kosztowało mnie 3/4 ceny, za którą sprzedałem (zawieszenie , rozrząd, skrzynia...) gdybym miał się poruszać tylko "wokół komina" pewnie bym nie sprzedawał, ale plany mi się nieco zmieniły....

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzialem, ze albo Ty cos napiszesz, albo @@turdziGT :biglol::D

:biglol:

Dlaczego? :biglol:

 

uznam to pytanie jako retoryczne.. :D

Oj tam, lepiej nie rozgrzebywać tego, bo się zacznie chryja :lol:

Takie wątki już były i kończyły się zamknięciem ;)

Ps Cieszę się jednak, że się ze mną zgadzasz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MisiuD ,allroad to drogie w utrzymaniu auto,o ile w przypadki rozrządu czy sprzęgła można sie łatwo dowqiedzieć bo wszelkich A6 ,czy szczególnie A8 duzo jeździ i ceny sa gólnie znane,o tyle dla wielu może być zonkiem jaki to koszt ten pneumatyk :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A'propos Allroada jest to bardzo fajna konstrukcja, ale dość chimeryczna, zarówno elektronika (z końca ubiegłego wieku) jak i pneumatyka. Miechy komplet kosztuje (z USA) w granicach 4000 PLN, kompresor 1300 PLN (WAECO) , sprzęgło hydrokinetyczne (do 4,2 FXL) około 3000 PLN, rozrząd bez robocizny około 6000 PLN, a do jego wymiany trzeba wyjąć cały pas przedni i silnik (wieeeele roboczogodzin)..... Przez 4 lata jeździłem bezawaryjnie, ale kryzyzs dosięgnął także Allroadzika :( Nie wiem jak będzie z Subaru, rozmyślnie wziąłem poczciwą 2,5 benzynkę z CVT. Trudno znależć nowe kombi w benzynie z automatem, stałym napędem AWD tej wielkości....(w rozsądnej cenie)

Edytowane przez MisiuD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, od trzech tygodni mam przyjemność poruszać się STI My03. W aucie zrobiony wydech Milltek, irydowe świece, pompa Walbro.

Nie mogłem się oczywiście powstrzymać i pogmerałem już w programie. Jeździ całkiem przyjemnie :)

 

sub-%281%29.jpg

sub-%286%29.jpg

 

Chwilowo w garażu zbiera siły na sezon druga zabawka:

1-1.jpg

 

Pozdroo

Chester mamy podobny gust DSC_0893_zpsfa855097.jpg

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...