Skocz do zawartości

Uwaga na oszusta i wiadomości od niego - wyłudzenie zapłaty za niezamawianą usługę.


MForbi

Rekomendowane odpowiedzi

M@rcin - dzięki za link :) To bardzo ważne dla nas wszystkich poszkodowanych w tej sprawie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz Hogi ... Nie on jeden dał się oszukać. Ja również. Ja dałem się złapać na trik - kancelaria prawna prosi mnie o niezwłoczny kontakt ...

To było cwano uszyte i złapało sie na to kilka tysięcy ludzi w całej Polsce. Poprzedni przekręt tego kolesia - rejestr przedsiębiorców - kilkanaście tysięcy pokrzywdzonych ... Trudno tu mówic o idiotach - to było bardzo dobrze i wiarygodnie uszyte ...

Edytowane przez MForbi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawniej można było na ulicy "kupić cegłę". Kosztowała zdecydowanie więcej niż w sklepie z cegłami.

Sprzedającym w ten sposób cegły interes kręcił się do czasu, aż trafili na lepszego "handlarza".

Czego i Panu Habiakowi życzę z całego serca.

Edytowane przez rombu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

WPI - "Alerty24.pl" to jego "akcja" z sierpnia.

Dostałem i ja od niego maila ale tym razem znająć już mechanizm działania oczywiście już nie ruszałem tego :)

 

Z tego co wiem, Habiak został aresztowany i siedzi czekając na sprawę. Jego wszystkie kombinacje zostały połączone w jedną sprawę prowadzoną przez Prokuraturę Okręgową we Wrocławiu.

Jak policzą wszystko z kilku "pomysłów" to się nazbiera tego sporo.

A dochód z tego wyciągnął niezły - podsumowali go na ponad 2,5 mln PLN

Edytowane przez MForbi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, Habiak został aresztowany i siedzi czekając na sprawę. Jego wszystkie kombinacje zostały połączone w jedną sprawę prowadzoną przez Prokuraturę Okręgową we Wrocławiu.

 

Dobrze wiedzieć. Dzięki!

 

p.s.

Sąsiedzko pozdrawiam subarytów z Józka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Powinni ściągnąć z tego podatek, nawet od tych nie zapłaconych.

Byłby udupiony.

 

A znając realia, skończy się pewnie na niskiej szkodliwości społecznej i ew. jakieś zawiasy...  :angry:

 

Chyba nie znasz tych realiów aż tak dobrze ;)

 

Ta, na pewno skończy się na 10 latach w kamieniołomie, jak wszyscy inni aferzyści :mellow:

Realia jakie są w pewnych dziedzinach to wiem aż za dobrze, ale nie ten temat na takie dyskusje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja w sądach to jedno, problem leży raczej w tym, jaki jest cały system, jak pracuje policja i prokuratura... Bezmyślna biurokratyczna machina ustawiona na wypełnianie papierów. No chyba że chodzi o batona, wtedy jest pełna mobilizacja :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...