Skocz do zawartości

Subaru Forester [SJ] (MY13=>MY19)


kordynator

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jest ok dokładnie ten sam Mas na tej samej stronie do forka turbo 3 gen.

Mysle sobie, co wy opowiadacie, rzuciłem okiem na fv z ostatniego przegladu imprezy lanosa... I troche mnie przytkalo- filtr kabinowy 134zl :o

W Twoim przypadku przegieli jeszcze bardziej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle sobie, co wy opowiadacie, rzuciłem okiem na fv z ostatniego przegladu imprezy lanosa... I troche mnie przytkalo- filtr kabinowy 134zl :o

Ja jadę na przegląd na 75  tys km na początku przyszłego miesiąca tylko w aso. Po prostu wygodnie i profesjonalnie, a że kosztuje swoje- trudno. Wiedziałem jaką markę kupuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mysle sobie, co wy opowiadacie, rzuciłem okiem na fv z ostatniego przegladu imprezy lanosa... I troche mnie przytkalo- filtr kabinowy 134zl :o

Ja jadę na przegląd na 75 tys km na początku przyszłego miesiąca tylko w aso. Po prostu wygodnie i profesjonalnie, a że kosztuje swoje- trudno. Wiedziałem jaką markę kupuję.
Wszystko się zgadza, też jeżdżę do ASO, cenię sobie profesjonalizm tamtejszych mechaników i wygodę ale nie można dać z siebie zedrzeć skóry, skoro płacę za dokładnie ten sam produkt.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o olej to ja używam Millersa i jestem bardzo zadowolony tzn w ogóle mi nie bierze oleju i podobno to jeden z lepszych olejów na rynku zaś ceny przeglądów z tego co widze są zupełnie do przełknięcia w zeszłym roku w Mitsubishi za przeglad Colta zaplacilem prawie 900 pln i to z własnym olejem, jedyna rzecz która mi się nie podoba w Aso w gdansku to to że nie ma tam miejsca tak aby usiąść i poczekać z widokiem na samochód .Jakoś mam ograniczone zaufanie do mechaników nawet tych z aso i wolę sam widzieć co się dzieje z samochodem i czy np zamiast mojego oleju nie leją mi tego z beczki. Nasłuchałem się różnych opowieści sam tez doswiadczylem ignorancji mechaników i wole mieć na wszystko oko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę zmienię temat, ale chciałem zapytać czy ktoś wie w jakim celu wyświetlacz wielofunkcyjny pokazuje historię użycia ABS. Po każdym zadziałaniu ABS na wyświetlaczu (ekran z 4 kółkami), w dolnej części "przepływają" znaczniki pokazujące upływ czasu - w sekundach. Czy to ile upłynęło czasu / sekund od użycia ABS ma jakieś znaczenia? Po co jest taka informacja dla kierowcy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie temat tych halogenów powraca jak bumerang .. Kiedyś z @@przemekka, analizowaliśmy ten temat i wątpliwa była opcja gwarancji przy montażu tego zestawu, ponieważ instalacja była "wcinana" w oryginalną wiązkę.

Pod tym linkiem cała anal iza 
http://www.forum.subaru.pl/index.php?/topic/72753-nowy-subaru-forester-my2013/page-368
BTW.

Jak można stać się posiadaczem karty członkowskiej ?[nie chodzi mi oczywiście o kartę stałego klienta klubu czarny Lotos]

Edytowane przez Fortis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

200 czy 1300 zł za przegląd w XT to nie jest źle. W Volvo s40 2.0 benzyna wychodzi mi zawsze po 1500-1600 zł :)

Ja za przegląd po 15tys i po 30tys płaciłem ciut powyżej 900pln ale mam wolnego ssaka jeśli to ma duże znaczenie.

 

 

Za 400zł olej mogłyby zalać Motul czy Millers. Nie wiem czy Mobil jest zły! :) Czytam i czytam i co z tego wynika...prawie nic. Czyli rozumiem tylko nie wiem jak można porównać tych marek oleju.

Ważna jest specyfikacja, marka nie wnikając w szczegóły rodem z 'wątku olejowego' mniej istotna, chyba, ze ktoś ma wyjątkowy sentyment, zaufanie wiedzę bądź doświadczenia.

 

 

Czyli ASO ufam że mają dobry!

U mnie zaleli Lotosa i  OK! Za pierwszym razem na lato 5W30, tym razem w listopadzie 0W20.

Edytowane przez mechanik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie wiem, Fortis! To było jedna z pierwszych rzeczy których sprawdziłem. :) Fajnie jest dlatego że też dostajesz prenumerata Plejady zniżki w niektórych salony ASO plus zniżki w sklep internetowy Subaru.

 

Mechanik, masz racją! Mają Mobil niech leją Mobil albo sobie kupię Motul-a jak będą miał czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości jaka jest historia bo to jakas okazyja za te cene byla ?!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...