Skocz do zawartości

Subaru Forester [SJ] (MY13=>MY19)


kordynator

Rekomendowane odpowiedzi

a jak tak to o coś pytają? jakieś numery karty czy hasła?

Instrukcja postępowania :ph34r::

 

"Ciotka Lusia: Ktoś pukał?

Molibden: Tak, to ja. Dzień dobry pani.

Ciotka Lusia: Słucham pana.

Molibden: Jestem przyjacielem Ryszarda.

Ciotka Lusia: Dzień dobry, proszę bardzo. Chwileczkę, jakiego Ryszarda?

Molibden: Ochódzkiego, pani siostrzeńca.

Ciotka Lusia: Aha, proszę. Hasło pan zna?

Molibden: Jakie hasło?

Ciotka Lusia: „Żyrafy wchodzą do szafy”.

Molibden: Oczywiście, że znam.

Ciotka Lusia: Musi pan je powiedzieć.

Molibden: Naturalnie: „Żyrafy wchodzą do szafy”.

Ciotka Lusia: „Pawiany wchodzą na ściany”. Proszę bardzo pana, proszę"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Zwykle przy wymianie dzwonię. Dzisiaj zapomniałem... Nie oddzwonili... Może Keratronik ma mapę z punktami ASO i jak coś "podnosi" w tym punkcie to nie dzwonią

ja zmienialem opony u znajomego posiadajacego  od tego roku zaklad wulkanizacyjny ( raczej na mapach nie ma nowo powstalego zakladu ) i nie zadzwonili. Ostatnio zaparkowalem tez w podziemnym garazu bez zasiegu telefonicznego, gps na telefonie tez nie dzialal, i tez telefonu nie dostalem-a przeciez pownienem po tym jak auto zasieg odzyskalo. Cos mi sie wydaje ze panowie z kreatronika wcale nie monitoruja aut w niego wyposazonych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki , w sumie sam nie wiem czy zakładać czy odpuścić , nie jestem w 100% przekonany. 

Choć te 6 ledowe , wygladaja lepiej jak te z wersji USA

Edytowane przez carfit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foto poglądowe z neta. Sam się zastanawiam czy nie zamienić sobie też na ledy ale ciekawi mnie czy Tobie montowali je i chciałeś aby cały czas się świeciły(nawet jak mijania włączone) czy jest też opcja aby się wyłączały przy zmianie z dziennych na mijania ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki , w sumie sam nie wiem czy zakładać czy odpuścić , nie jestem w 100% przekonany. 

Fajna sprawa. Światła do jazdy dziennej. Wyglądają agresywnie. Włączasz tryb auto i  w dzień świecą się tylko one. Jak się zrobi ciemno lub wjedziesz do tunelu zaświecą się światła górne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki , w sumie sam nie wiem czy zakładać czy odpuścić , nie jestem w 100% przekonany. 

Choć te 6 ledowe , wygladaja lepiej jak te z wersji USA

Z przykrością stwierdzam, że na żywo wyglądają jak dorabiane po kupieniu w supermarkecie. Myślałem o nich, dopóki nie zobaczyłem na żywo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foto poglądowe z neta. Sam się zastanawiam czy nie zamienić sobie też na ledy ale ciekawi mnie czy Tobie montowali je i chciałeś aby cały czas się świeciły(nawet jak mijania włączone) czy jest też opcja aby się wyłączały przy zmianie z dziennych na mijania ?

no cóż idę do garażu do bobaska .. zobaczę co wyjdzie lepszego niż z telefonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dzieki , w sumie sam nie wiem czy zakładać czy odpuścić , nie jestem w 100% przekonany. 

Choć te 6 ledowe , wygladaja lepiej jak te z wersji USA

Z przykrością stwierdzam, że na żywo wyglądają jak dorabiane po kupieniu w supermarkecie. Myślałem o nich, dopóki nie zobaczyłem na żywo. 

 

No własnie , tego sie obawiam …. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musze to gdzies na zywo zobaczyc , bo ostatnio ledy , nawet te fabryczne , wygladaja czasem trochę odpustowo. Najlepiej moim zdaniem wygladaja  ringi by BMW , ale fabryczne w modelach po 2012 i w Prosiakach . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam podobny problem i mieszane uczucia co do tych ledów bo wyglądają jak te montowane samemu w golfach 3 :D Zastanawiam się czy po prostu nie da się w miejsce seryjnych do jazdy dziennych zamienić żarówkę ze zwykłej na jakąś ledową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to najładniej wyglądały by postojowe jako dzienne. Ta obramowka speniałaby swoje zadanie. Może trochę na bakier z przepisami o dziennych (mocowanie), ale konkurencja ma podobnie.

No tego też nie rozumiem :)  Skośne zdrowo musiały myśleć, aby nie wykorzystać tych obramóweg jako świateł dziennych. :P

Edytowane przez bukmacerek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc ja mam zamontowane przez dealera. Ponoć oryginalne jakie proponuje subaru (tą samą cenę krzyczeli brokerzy przy zakupie na litwie czy estonii). Kupiłem w aso koper (ponoć polecany dealer i zna się na rzeczy). Nie wiem jak jest naprawdę ale ledy działają przednio. Wyglądają dobrze, temperatura idealna jak z xenonami powyżej więc współgra idealnie. Dzięki nim możliwa jazda w trybie świateł auto - po zapłonie automatycznie one się świecą, po zmroku, w tunelu itp. doświetlają normalne xenony. Foty poniżej. Ja jestem zadowolony. Weekendowy Powolny objazd Polski raczej in + z wieloma wpatrzonymi "gałami" (ja byłem skupiony na drodze i nie widziałem, ale żona sygnalizowała zainteresowanie).

 

 


No więc ja mam zamontowane przez dealera. Ponoć oryginalne jakie proponuje subaru (tą samą cenę krzyczeli brokerzy przy zakupie na litwie czy estonii). Kupiłem w aso koper (ponoć polecany dealer i zna się na rzeczy). Nie wiem jak jest naprawdę ale ledy działają przednio. Wyglądają dobrze, temperatura idealna jak z xenonami powyżej więc współgra idealnie. Dzięki nim możliwa jazda w trybie świateł auto - po zapłonie automatycznie one się świecą, po zmroku, w tunelu itp. doświetlają normalne xenony. Foty poniżej. Ja jestem zadowolony. Weekendowy Powolny objazd Polski raczej in + z wieloma wpatrzonymi "gałami" (ja byłem skupiony na drodze i nie widziałem, ale żona sygnalizowała zainteresowanie).

A po prawej accordeon na sprzedaż, a po lewej żony "śmigacz" nie do zajechania!!!

post-18086-0-17067500-1415227216_thumb.jpg

post-18086-0-79275700-1415227216_thumb.jpg

post-18086-0-77572400-1415227217_thumb.jpg

post-18086-0-78611400-1415227218_thumb.jpg

post-18086-0-79480900-1415227219_thumb.jpg

post-18086-0-83669100-1415227220_thumb.jpg

post-18086-0-81401300-1415227221_thumb.jpg

post-18086-0-78904600-1415227222_thumb.jpg

post-18086-0-80408000-1415227223_thumb.jpg

post-18086-0-80653600-1415227224_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie jakoś też nie przypadły do gustu, poza tym wyprofilowanie "skrzeli" powoduje, że zamontowane LED-y nie świecą na wprost. 

 

Zresztą, odkąd zrobiłem prawko, zawsze jeżdżę z włączonymi światłami mijania, więc dzienne jakoś do mnie nie przemawiają. Poza tym czujnik zmierzchu też nie działa tak jak powinien, pomimo regulacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Zresztą, odkąd zrobiłem prawko, zawsze jeżdżę z włączonymi światłami mijania, więc dzienne jakoś do mnie nie przemawiają.

 

mam podobnie tylko się zastawiałem nad żywotnością tych ksenonów przy takim używaniu non stop.

 

Dziś forek ponownie mnie zaskoczył  - wracałem zmęczony z basenu i włączyłem eco driving, trasa , do 100km/godz,  na na odleglości 25 km - spalanie 6.8 l/100. Szok !!! :D 


Kurcze ładny forek w bieli. Coraz bardziej mi się podoba. Chyba jeszcze raz pójdę na jazdę próbna

 

ja mam białego co prawda nie z wyboru i jak oglądam czarne to mi się bardziej podobają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...