Skocz do zawartości

Subaru Forester [SJ] (MY13=>MY19)


kordynator

Rekomendowane odpowiedzi

Że samochód nie pasuje ci do spinek,[/size]

Że dzień jasny i noce ciemne,[/size]

Ze to wszystko nie twoja wina...[/size]

Przyjacielu, skończ tę nowennę![/size]

Krótko i na temat, z rozwagą i spokojem:

 

Samochód - mi - pasuje bardzo. Nawet więcej niż bardzo. Śmiem twierdzić, że to jeden z najlepszych wyborów ostatnich kilku ładnych lat. Polecam absolutnie wszystkim - od tych znających co to Subaru jak i tym, którzy pytają czy to Suzuki.

 

Nie rozumiem natomiast Twojego podejścia do ludzi, którzy i tak już bardzo dobry samochód chcą jeszcze poprawić wedle swojego uznania. Nie przekonuj ich na siłę do swoich poglądów. Dlaczego ktoś, kto zmienił żarówki na ledy, włożył kawał serca w robotę , poświęcenia i czasu, o pieniądzach nie wspominając, dodatkowo wyłożył to wszystko w punktach po kolei - ma być jeszcze skarcony ? Że ledy be, ledy złe i w ogóle, a najlepiej wrócmy do H4. Chcesz - montuj, nie - to nie. Ale nie krytykuj wszystkich za wszystko. Nie lepiej napisać - kawał dobrej roboty ! Sam nie skorzystam, ale może inni będą mieli pożytek ?

Przemyśl.

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Staramy sie nie przekraczac 180 km/h. Wieksza czesc trasy przejezdzana z predkoscia okolo 160 km/h. Srednia waha sie okolo 100-110 km/h.

 

Forester Diezel pewnie spali jadąc tak samo okolice 10 l/100 km więc tragedii z tym FXT nie ma

 

Nie pamiętam dokładnie ale było to coś 8,8 do 9,4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nie rozumiem natomiast Twojego podejścia do ludzi, którzy i tak już bardzo dobry samochód chcą jeszcze poprawić wedle swojego uznania. Nie przekonuj ich na siłę do swoich poglądów. Dlaczego ktoś, kto zmienił żarówki na ledy, włożył kawał serca w robotę , poświęcenia i czasu, o pieniądzach nie wspominając, dodatkowo wyłożył to wszystko w punktach po kolei - ma być jeszcze skarcony ? Że ledy be, ledy złe i w ogóle, a najlepiej wrócmy do H4. Chcesz - montuj, nie - to nie. Ale nie krytykuj wszystkich za wszystko. Nie lepiej napisać - kawał dobrej roboty ! Sam nie skorzystam, ale może inni będą mieli pożytek ? Przemyśl.

Nie rozumiesz znacznie więcej.  Bez urazy.

Nie karce, ba, nie mam za złe, bo gdzież bym śmiał, kogoś (karce) kto sobie wymyślił taki czy inny dodatek do swojego samochodu.

Pewnie zauważyłeś  że nie robie komentarza do postu o instalacji LED.

To co mnie drażni i na co reaguje to wydziwianie niektórych potencjalnych nabywców Subaru.

Aaaa bo nie ma tego, nie ma tamtego. Subaru nie ogarnia technologi ledów......

Tylko zacytować Młynarskiego  , Przyjacielu, skończ tę nowennę

Dla mnie te utyskiwania czasem wręcz brzmią (znowu bez urazy) jak by klient nadrabiał mina.

- gość nigdy krewetek nie jadł ale wypada wypowiedzieć się o podanym daniu krytycznie by wyjść na światowca.

 

Już nie raz pisałem;

Nie mam za złe drogiej Omedze (kilka kilo dolca) ze nie ma opcji które ma tanie Casio.

Co, powiemy że Omega nie ogarnia technologi ciekłych kryształów?

Przemyśl to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie raz pisałem;

Nie mam za złe drogiej Omedze (kilka kilo dolca) ze nie ma opcji które ma tanie Casio.

Co, powiemy że Omega nie ogarnia technologi ciekłych kryształów?

Przemyśl to.

To dwie różne rzeczy i przykład jak wyżej nie jest trafny. Omega robi przede wszystkim automaty, a Casio elektroniki. I pewnie Omega nigdy nie będzie celowała w elektroniki, a podstawowym produktem Casio nie będą automaty. Produkty obu firm są skierowane w zdecydowanej większości do innej klienteli, są inaczej pozycjonowane, itd.

Czyli - nie porównujemy Casio z Omegą, tak jak nie porównujemy Forka i Rav4. Zastanawiamy się, jak poprawić Omegę, żeby była lepsza ( sama w sobie ), podobnie z Forkiem.

 

Każdy producent powinien słuchać swoich nabywców. Po co ? Ano po to, aby kolejny produkt jeszcze bardziej trafił w ich gusta ( oczywiście wszystkich nie da się zaspokoić). Ale skoro - w tym przypadku - temat ledów interesuje sporą grupę osób - to znaczy, że coś jest na rzeczy. Ba - jeśli temat byłby błachy - SIP nie wprowadził by jako opcji ledów montowanych w skrzelach.

 

To co mnie drażni i na co reaguje to wydziwianie niektórych potencjalnych nabywców Subaru.

Aaaa bo nie ma tego, nie ma tamtego.

Ty to nazywasz wydziwianiem - to po jakiego czorta po zakupie nowego samochodu dostajesz ankietę na jego temat ? Producent chce wiedzieć co Ci pasuje, a co nie, co potencjalnie można/ należałoby zmienić w kolejnym modelu. Jedni napiszą o tym w ankiecie, a inni wypowiedzą się na forum. Wszystkie te informacje są sygnałami dla Producenta, które pewnie wykorzysta mniej lub więcej.

Edytowane przez Woszkowaty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już pozakładacie te ledy,to potem trza się wziąść za xenony i zrobić z nich bixenony ,a potem skrętne bixenony.Pamiętam,że bixenon to miał kolega w Scenicu 11 lat temu :) A jak już to się zrobi,to inni będą mieli full led i zaś trza będzie przerabiać.Rozumiem ,że dywaniki i światełko w bagażnku już zrobiliście ? :)

I tak powinno się kończyć tego typu dysputy  :P

PS.: w bagażniku mam pełny tiuning.....mata i dwie siatkim ale fotek nie zamieszczam, bo nie chcę naśladowców ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

To dwie różne rzeczy i przykład jak wyżej nie jest trafny.

Tak dwie różne. Samochód i zegarek.

Ale to niczego nie zmienia. "problem" dla niektórych problem, jest ten sam.

Posądzić Omege o "nieogarnianie" technologii ciekłych kryształów jest tak samo śmieszne jak posądzanie Subaru o 

"nieogarnianie" LED.  I niech się łapie za głowę kto chce.


 

 

Każdy producent powinien słuchać swoich nabywców.

No i słucha.  

Ludzie na produkt Subaru są skłonni czekać 3 miesiące....  (ja czekałem niecały tydzień)

To jest lepsze od najlepszej ankiety (ja takiej ankiety nie dostałem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...