Skocz do zawartości

Subaru Forester [SJ] (MY13=>MY19)


kordynator

Rekomendowane odpowiedzi

No wlasnie nabywalem teraz piekne czarne 17ki i dostalem pytanie czy chce rowniez czujniki subarowskie. Do tego proponowano mi programator do kodowania czujnikow za 50 pln. Sam czujnik to kolo 200 ale czy sztuka czy komplet to nie wiem bo nie kontynuowalem tej rozmowy. Zakleje lampke na zime. Ale jakby ktos szukal - firma novax ta od opon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy pamiętacie, ale ktoś wstawił zdjęcie Forka z kurnikiem z innego kraju. Tajlandii czy coś takiego. Oczywiście mógł to być również szop...

Dywagowaliśmy, że ze względu bezpieczeństwa nie ma go w EU.

Edytowane przez wilkor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki zasięg ma Wasz pilot od autka, chodzi mi o wersję z kluczykiem.

Tak wiem, weź dwa piloty i porównaj. ;-) ale jakoś ciężko mi to wychodzi. Ciągle zapominam.

Nie wiem czy w obecnym pilocie trzeba już wymienić. Średnio stojąc w odległości dwóch metrów od auta, z tyłu pilot nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę nawiązując do wcześniejszych dyskusji o tym, co w wyposażeniu subaraków jest w Japonii czy Stanach, a nie ma u nas (np. regulacja lędźwiowa), znalazłem takie info o EyeSight:

 

"The system is called Eyesight, and having made a splash in Japan and the US since 2008 and 2012 respectively, the cleverest iteration yet is bound for European Subarus in mid-2015."

Pełny tekst na: http://www.autoexpress.co.uk/subaru/88147/exclusive-we-test-subarus-eyesight-autonomous-safety-system#ixzz3EKWmeW14

 

Ciekawe, czy w forkach też i czy już się łapiemy do "European"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...