Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

Zna ktoś, kto montuje mechanizmy do bram garażowych? moja płytka elektroniczna w tym mechanizmie chyba powiedziała "nie chce mi się już pracować" no nie mam zamykanego garażu.

 

Jakbym nie miał czym się zająć w weekend... chyba trzeba kupić nowy mechanizm do bramy za ok. tysiaka, tylko co z montażem :shock: ?

 

Ktokolwiek słyszał o jakimś złotym rączce kto takie rzeczy robi, proszę się zgłosić ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddam taka czarna wkladke (styropian/pianka/cholera wie co to) wkladana nad kolo zapasowe m.in. w legasiach MY07. Stan bliski idealowi. Jakies resztki 'systemu' mocowania kola zapasowego chyba tez sie ostaly (musze sprawdzic).

 

Ma ktos moze fele 17" do sprzedania/wynajecia? ;)

 

T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe tekst apropos ubezpieczalni i wyłudzeń na "szkodę całkowitą"

 

wypisz wymaluj akcja tzd

 

pozdrawiam

 

Gdzie?

 

Nota bene ja już dużo kasy odzyskałem :) prawie wyszedłem na zero z GTkiem ale są jeszcze inne kwestie. Czekam na pisemną odpowiedź i szykuję kolejne odwołanie.

 

A propos naszego ASO.

Dziś pan Marek zmienił mi olej, obejrzał mojego Forka, zbadał mu ABS i załamał ręce nad jakością naprawy przedniej prawej ćwiartki.

 

Mam rozwaloną wiązkę idącą do pompy ABS, rozwaloną wtyczkę, nie dziw, że wyświetla błąd czujnika i ABS nie działa.

Wiązkę ABS pilnie kupię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ćwiartki, tzn że tak źle poskładany, czy chodzi o te kable i abs.

jedno jest konsekwencją drugiego.

zdrutowana walnięta ćwiartka, wyrzeźbione i polepione taśmą klejącą kable, i najprawdopodobniej w konsekwencji właśnie tego nie działający abs - błąd brzmi "open circuit" więc prawdopodobnie gdzieś jest przerwany kabel między czujnikiem a pompą abs.

 

Spoko, wiedziałem, że jest bity, ale nie wiedziałem, że aż tak słabo naprawiony. Bez urazy dla nikogo, widziały gały co brały :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddam taka czarna wkladke (styropian/pianka/cholera wie co to) wkladana nad kolo zapasowe
Chętnie przygarnę :)

 

Zaklepane. Do odbioru prawie codziennie (ale w dziwnych godzinach) na Matarni... albo w koncu sie zbiore i w czwartek zawitam na pas(?)

 

 

 

Temat 17" ciagle otwarty... nowki na allegro juz od ~1100zl - moze sie skusic? Chce miec 2gi komplet kol - na zime (opony juz mam, dlatego 16" odpadaja).

 

T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddam taka czarna wkladke (styropian/pianka/cholera wie co to) wkladana nad kolo zapasowe
Chętnie przygarnę :)

 

Zaklepane. Do odbioru prawie codziennie (ale w dziwnych godzinach) na Matarni... albo w koncu sie zbiore i w czwartek zawitam na pas(?)

Ok to ja spróbuję w tygodniu zawitać na Matarnię (jakie to dziwne godziny?) a jak mi się nie uda do czwartku to podjadę na pas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe tekst apropos ubezpieczalni i wyłudzeń na "szkodę całkowitą"

 

wypisz wymaluj akcja tzd

 

pozdrawiam

 

Gdzie?

 

Nota bene ja już dużo kasy odzyskałem :) prawie wyszedłem na zero z GTkiem ale są jeszcze inne kwestie. Czekam na pisemną odpowiedź i szykuję kolejne odwołanie.

 

A propos naszego ASO.

Dziś pan Marek zmienił mi olej, obejrzał mojego Forka, zbadał mu ABS i załamał ręce nad jakością naprawy przedniej prawej ćwiartki.

 

Mam rozwaloną wiązkę idącą do pompy ABS, rozwaloną wtyczkę, nie dziw, że wyświetla błąd czujnika i ABS nie działa.

Wiązkę ABS pilnie kupię :)

 

Czesc, jak bedziesz miał chwilke TZD podjedz do mnie na czesci, obgadamy wiazke ABSu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak bedziesz miał chwilke TZD podjedz do mnie na czesci, obgadamy wiazke ABSu

cześć, dzięki - chwilowo mi się ABS naprawił :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

ale podjadę na pewno, niedługo coś mi się z pewnością znowu popsuje :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

skrzypi mi zawieszenie na nierównościach haha :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...