Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

mzy, ożesz Orzysz :mrgreen:

Chyba za krótki jestem na takie imprezy i nie mam na myśli tylko braku odpowiednich opon :roll:

 

Ale kto wie jak dżimias będzie 3 autem w rodzinie, dostanie lift, opony itp. to kto wie, może kiedyś :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skrzypi mi zawieszenie na nierównościach haha
gumy stabilizatora

 

Tego nie wiem, objawy są takie, że na poprzecznych nierównościach jak mi dziób nurkuje to gdzieś z zawiasu skrzypi :D

 

Weźmie się jakiś obluka w weekend może.

 

A jeśli to to, to kupię sobie takie coś, wygląda na oko tak jak OEM

link

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba za krótki jestem na takie imprezy i nie mam na myśli tylko braku odpowiednich opon :roll:

No, bez porządnych M/T nie ma co się wybierać, ale co do "zakrótkości" - można się zapisać do klasy grilowej i jechać zupełnie bez ciśnienia, robić co łatwiejsze pieczątki i się uczyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dużo gratów kupiłem z lidla i nie mam uwag co do jakości. Cena lidlowska jest bardzo dobra bo 40pln za 2 sztuki.

 

jakiś czas temu kupiłem świetny zestaw kluczy oczkowych - grzechotek. Teraz odkręcanie niektórych śrub to miodzio. Zestaw rozmiarów od 6 do 19 kosztował 200 pln :shock:

 

z biedronki kupiłem dysk w kieszeni seagate 1tb za śmieszne pieniądze :mrgreen:

 

no i pasta do mycia rąk w5 - nigdy lepszej nie miałem. Myje rewelacyjnie. a mam jeszr 3 producentów w domu. Przepaść do tej w5

 

wpadką jest dalmierz, który ma 2m ma prawo się mylić o 0,5m

 

niestety, napisali to dopiero w instrukcji.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy porwali w "jakimkolwiek" warsztacie to nie wiem na 100%, ale od momentu, gdy odebrałem od nich autko zdawało mi się, że syczy dużo bardziej niż wcześniej :) Fakt faktem, że niektóre rurki są już praktycznie betonowe, więc ruszanie im na pewno nie pomogło. W każdym razie wymiana się na pewno należy.

Jak to było - 3mm i 6mm są potrzebne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szanowni słuchajcie!

na SRT zbierają ekipę na następną edycję (ostatnią w tym roku!!!), udział 500zł - wpisujcie się póki miejsca są :!:

 

Dzień wcześniej niż runda V SRTC czyli 23.10.2010 (Sobota) też w Rallylandzie jest VII runda Rallyland WRC Puchar 2010 za jedyne 150zł. Dużo jazdy i bardziej rajdowy klimat, ja i paru kolegów i koleżanek wybieramy się polatać, zapraszamy http://www.rallyland.pl/?cat=21

Na następny dzień w Niedzielę jest runda V SRTC na tym samym obiekcie więc można upiec 2 pieczenie na 1 ogniu i zrobić sobie rajdowo-wyścigowy weekend :) Pomiędzy jeżdżeniem dużo jedzenia, picia i dobra zabawa :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o "częściowej wymianie podłużnicy"? Czy to się standardowo praktykuje i jest ok?

Dziś dopiero zabrali się za robienie mojego samochodu, więc podjechałem i obejrzałem, jak to ma wyglądać. Podłużnica jest trochę zgięta, a goście mówią, że wymienianie całej jest bez sensu, bo to bardzo dużo roboty (i pewnie ubezpieczyciel tego nie zatwierdził kosztowo). Planują uciąć kawałek nowej podłużnicy i go wspawać w miejsce uszkodzonego kawałka. Oprócz jeżdżenia po bułki czasem jakiś tor czy coś w tym stylu też się trafi, więc zacząłem się zastanawiać czy na jakimś wertepie fura mi się nie załamie... Nie wiem czy mam kręcić dym póki jeszcze nie zabrali się za to czy tak może być to zrobione?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lecisz 18.10 rano do lidla :?: :mrgreen: :mrgreen:

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Gdzie się podziała lista na wiśnie bo nie mogę w tym "spamie" jej znaleźć :lol: :wink:

 

Jeszcze nie zamówiłam, więc gdyby ktoś jeszcze reflektował to zapraszam 8)

 

EDIt: mam, znalazłam :)

Wiśnie:

1. Skwara 3szt.

2. Max 2szt.

3. Młody 4szt.

4. darkogda 1szt.

5. Tummi 1 szt.

6. kashe 2szt

7. Kropek 2

8. AdaSch 1

9. SebastianZ1 - 2szt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...