Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

niumen zwycięscą

 

Kim? :shock:

No przecież pisze :D że zwycięscą :D to znaczy wszyscy pozostali zobaczyli Twój tylni :D spojler

 

 

:mrgreen:

 

 

 

Wybiera się ktoś z Was na oglądanie żarnowieckiego w niedzielę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niumen napisał(a):

kropkowicz napisał(a):

niumen zwycięscą

 

 

Kim?

No przecież pisze że zwycięscą to znaczy wszyscy pozostali zobaczyli Twój tylni spojler

 

 

 

Jak ruszyliśmy, to wydawało mi się, że reszta cofała się do tyłu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłoszenia przyjmujemy poprzez formularz internetowy. Limit załóg 50, decyduje kolejność zgłoszeń. Inne materiały dla zawodników dostępne są na stronie internetowej rajdu w zakładce Zawodnicy.

 

Odbiór administracyjny i badanie kontrolne odbędą się w sobotę 2 października w biurze zawodów w siedzibie GOTiS w Gniewinie, ul. Sportowa 1. Tego samego dnia odbędzie się zapoznanie z trasą.

 

Zawody odbędą się w niedzielę 3 października. Odprawa zawodników przewidziana jest na godzinę 9.45. Pierwsza załoga wyjedzie na trasę po godzinie 10, na mecie spodziewana jest około godziny 16.

 

Nagrody dla najlepszych załóg - puchary ufundowane przez władze gmin Gniewino, Krokowa oraz Wicko - zostaną rozdane około godziny 19. Przewidziane są również nagrody rzeczowe.

 

Na uczestników czekać będzie w sumie 10 prób sprawnościowych, wytyczonych na prywatnych terenach, a cała trasa rajdu będzie liczyła około 100 km.

 

Wpisowe w pierwszym terminie do 24.09. wynosi 100 zł dla członków Automobilklubu Morskiego, 130 zł dla członków klubów zrzeszonych w PZM i 160 zł dla pozostałych uczestników, w drugim terminie do 1.10. wpisowe wynosi odpowiednio 130, 160 i 190zł.

 

Zapraszamy zawodników oraz kibiców, emocji zdecydowanie nie zabraknie!

 

Ja mógłbym pojechać z kimś na prawym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można by się jutro przejechać w charakterze kibica / obserwatora / fotografa :)
Ja z chęcią jak będę w stanie wstać :twisted:

W charakterze obserwatora :roll: , może jak się kryzys skończy to za rok wystartuje :evil: tylko jakiś pojeżdżawkowóz muszę sobie sprawić :?

 

To co są chętni na oglądanie :?:

Może jakiś wspólny wyjazd :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest mi trochę głupio i nieśmiało wychodzę z propozycją, ale jest to wymuszone tym że kupiłem sprzęt (performance box), który był nieplanowanym kosztem i muszę to jakoś nadrobić :oops:

Za równowartość 0,7 smirnoffa mogę zaoferować pomiar przyspieszenia 0-100 (lub dowolnego zaproponowanego), czasu przejazdu 1/4 mili, hamowania 100-0 (wynik w metrach oraz sekundach).

Rezultaty mogę przedstawić w formie wykresu.

 

Dla przykładu ceed:

0-100km/h prędkość/czas

0100.png

0-100km/h - prędkość/dystans

0100wm.png

1/4 mili prędkość/dystans

400mi.png

1/4 mili prędkość/czas

400mczas.png

 

Jeśli pomysł jest ok i znajdą się chętni można się umówić pasie i testować :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie mam nic w zamian ale z ozonowania bym skorzystał nawet odpłatnie

a jakiekolwiek pomiary z udziałem prędkości to może i chętnie, ale ja sie na takie coś pisze tylko ok. 2-3 w nocy.

 

Ano nie ma problemu, właśnie sprowadziłem taką maszynkę produkującą podobno 7g ozonu na godzinę. Po 10minutach w aucie jest sajgon...więc można to zrobić szybko i chyba skutecznie (to już sami ocenicie)...

 

Myślę, że pomiary 0-100km/h (a w zasadzie tylko tego jestem najbardziej ciekaw) można spokojnie zrobić na spocie...

 

 

jak to było z tym zapachami do auta ? wiśnia rządziła ? ma ktoś jeszcze takie coś odsprzedać ? skolka ?

Aga zbiera jeszcze zamówionka chyba...a co to jest "skolka"? :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grrrr... ErHC wyskoczylo mi w legasiu :/

Nic nie mam do kobiet-kierowcow, ale zupelnie wyjatkowo Zonka pojechala akurat subarynka do Elblaga i wtedy wyskoczylo. No jak tu wierzyc, ze to przypadek? :D

 

A wracajac do sedna - znalazlem, ze to Error High speed Can communication malfunction. Zrodlo:

http://img178.imageshack.us/img178/8825 ... rcodes.jpg

 

Google mowi:

"Called Subaru tech assist and they said the error code is a communication code - one module did not see another module. You need to have a Subaru dealer check all onboard systems to see if you have a problem, or if your computer just hiccuped."

 

"The main "brain" of the car is under the floor mat on the passenger side front seat. A couple of the connectors to the brain had cracked housings and would (apparently) work loose coming up my 1/2 mile gravel, washboard driveway."

 

Ludzie pisza tez, ze blad sam znika... Gdyby nie zniknal - mam kabel obd2 (vag, ecuExplorer na tym smiga) - czy da rade czyms podejrzec wiecej info o tym bledzie? Ew. skasowac CELa?

 

T.

 

-- 2 paź 2010, o 20:48 --

 

Ano nie ma problemu, właśnie sprowadziłem taką maszynkę produkującą podobno 7g ozonu na godzinę.

Masakra. Moja maszynka robi 200-600mg i po godzince jest cacy ;) Co Ty bedziesz ozonowac? Jakies duze pomieszczenia?

 

a co to jest "skolka"? :shock:

Pytanie o cene ;)

 

T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tummi, skasować błąd nie problem - na takich starociach jak 01-05 działa bez problemu to się ogarnie kablem jak piszesz (pogoogluj za LearningView [forum romraidera]) tam jest 'ecu reset'

Jak pamiętam są dwie magistrale CAN - 'szybka' i 'wolna'. na szybkiej jest m-innymi silnik, wolna jest do pozostałych 'pierdół'.

jak znam CAN to będzie problem kabli/wtyków. przyznaj się od razu co było robione w autku (z myciem silnika włącznie) :wink:

 

Moja maszynka robi 200-600mg

moja też jest jakaś lajtowa, na pełnym gazie da się chwilę wytrzymać wąchając i oczy nie wypływają :mrgreen: .... 7g to MASAKRA, nie odbarwia ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grrrr.... rozpisalem sie i zezarlo :(

 

kropkowicz, moj legas to MY07. LV sciagniety, jutro przetestuje ;)

 

Przy autku dawno nic nie robilem (czego zaluje) z braku czasu... dzisiaj 14h w pracy - ledwo siedze :D Przez cale wakacje... i wrzesien (urlop) tylko km nabijalem :) Elektronika zeswirowala w rekach Zonki - zrobila 200km legasiem, podobno bardzo ostroznie i powoli. Wiecej sie nie dowiem hehe

 

oczy nie wypływają .... 7g to MASAKRA, nie odbarwia ??

Tylko teczowke ;)

 

T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tummi napisał(a):

Moja maszynka robi 200-600mg

 

moja też jest jakaś lajtowa, na pełnym gazie da się chwilę wytrzymać wąchając i oczy nie wypływają .... 7g to MASAKRA, nie odbarwia ??

 

Do tej pory działałem na 600mg/h, teraz sprowadziłem te 7g z ciekawości. Jest to o tyle lepsze rozwiązanie, że nie trzeba czekać 30min. bo znacznie lepszy efekt uzyska się dużo szybciej. Myślę, że przy tak "krótkotrwałych" zabiegach nic nie powinno się dziać niepożądanego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...