Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

no wlasnie co do knajpy to cholera nie mam pojecia :( byla jeszcze jedna gospoda przy stacji statoila (albo ASO Gajos) ale z tego co wiem to tam jakis remont i parking tez po czesci zabrany. Jak tam nie wypali to na skwerze tez sa knajpy i cos znajdziemy. A zreszta zaklep tamtą a z parkingiem sobie poradzimy. 9 auto to sie postawi jakos jeden za drugi i juz. Bedzie niezly lans :mrgreen: Chyba ze do gdanska sie dotelepiemy na plac zebran ludowych. Tam wiekszy parking i knajpa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam, to jakaś chata góralska jest zaraz przy operze leśnej-nie byłem wewnątrz, ale coś mi się tak kojarzy. Może ktoś potwierdzi czy się nie mylę? No a jeżeli nie tam, to tak jak pisał Ninja-jest filia tej gospody w Gdańsku. Tam jest duuuuży parking i chata też potężna. Jest więc parę miejsc-myślę, że obgadamy na miejscu co i jak.

 

pzdr

Seb@

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do głowy przychodzi mi jeszcze Zochlina na wylocie z Gdyni, praktycznie już w Rumi ( http://www.zochlina.gd.pl/ ) obok znajduje się duuuuuży kawał łąki, a po drugiej stronie Rumi, jak wiemy, znajduje się pas startowy przedwojennego lotniska :twisted:

 

To dzwonić do sopockiej gospody ?

Jeżdzić stadnie od knajpy do knajpy raczej głupi pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygląda na to, że już jestem "sparowana" z Sebą :mrgreen: czyli powinnam zostawić kanciaka w domu i nie zabierać miejsca ładniejszym autkom :wink: :

 

Bartek --> wiedziałam, że się uda, lepsza przejażdżka Imprezą niż impreza w domu ;)

 

Przy Operze Leśniej knajpa jest sympatyczna, Parking taki sobie, ale wokół parkingu miejsca dosyć,

Tylko kto nas zobaczy w tym lesie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...być może moja małżonka przedłoży Wasze czcigodne towarzystwo ponad rozkosze Klifa/Batory/whatever .... więc +1.

 

A'propos mojego potencjalnego spóźnienia:

Skoro BERGEN ustawił na 16.00 to uderzę pewnie AUTOMATYCZNIE do Harnasia :twisted:

 

SirCastic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro BERGEN ustawił na 16.00 to uderzę pewnie AUTOMATYCZNIE do Harnasia :twisted:

 

Powodzenia ! :mrgreen:

 

Jakby co, to będziemy w Gospodzie.

 

 

UWAGA!!! chyba musze interweniowac, bo jest zamieszanie :shock:

 

Zrozumiałam, że Bergen zarezerwował Gbórszczi Mól na granicy Gdyni i Sopotu, a NIE Harnasia przy Operze Lesnej !!!

Wymienialiśmy tyle chat, że można się było pogubić. ;)

 

Proszę o sprostowanie jeśli tym razem ja coś pokręciłam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...