Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

Bergenowi juz obiecałem ze go przewioze moim "green froggiem" z 'trabką' :mrgreen:

Bergen, spisałeś już testament? ;) ;) ;)

 

Jak nie będzie na trasie BMek to się testament nie przyda ;)

a powiedz tak szczerze - wieszysz w to, co tutaj piszesz? ;)

 

jak to kobieta: czasem tak czasem niekoniecznie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bergenowi juz obiecałem ze go przewioze moim "green froggiem" z 'trabką' :mrgreen:

Bergen, spisałeś już testament? ;) ;) ;)

 

Jak nie będzie na trasie BMek to się testament nie przyda ;)

a powiedz tak szczerze - wieszysz w to, co tutaj piszesz? ;)

 

jak to kobieta: czasem tak czasem niekoniecznie ;)

no właśnie ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

we wsi gadają ze spadnie białe z nieba. Jak spadnie to bedziemy mieli doslownie chwilke zeby sobie cos zorganizować. Wiec moze tak:

Jak spadnie sniegus na planete to w weekend w sobote ciśniemy na skweros w Gdyni (tam gdzie wtedy) a stamtad pędzim na tor motocrossowy w Gdyni Kolibki sie poślizgać troszku. mam nadzieje ze nikt nas nie przegoni. :mrgreen:

Co wy na to? Bo cholera wie co z tym sniegiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

solo nie solo,snieg niech spadnie do licha ciężkiego to pozamiatamy troszke :mrgreen:

ale najpierw Skwerek i lansik :) Ostatnio jak bylem na skwerku to jacys Hondziarze paradowali tak żałosnie ze mialem az ochote troszke pojeździć :twisted: ale dalem sobie siana bo znow bym dostał torebka w łeb. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

solo nie solo,snieg niech spadnie do licha ciężkiego to pozamiatamy troszke

Jak ogrom białego spadnie, to ja nie wiem Ninja czy my nie będziemy musieli zamiatać, ale placyk, żeby w ogóle ruszyć na tych slickach :)

AWD fajne jest, ale w kopnym śniegu bez dobrej gumy to porażka :???:

 

pzdr

Seb@

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qrna Lysy bylo zadzwonic po mnie. Niedaleko mieszkam. Ja wczoraj troche tez szlifowalem pas na zaspie a pozniej na skwerze. Az sie golfiarze pochowali. :mrgreen: Dalo rade na letniawkach nawet bo wjechalem nie w wyslizgany snieg tylko takie blotko posniegowe gdzie jeszcze jako tako przyczepnosc łapał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niedziela za tydzien - przywidz jak najbardziej. Zabiore ze soba tez ekipe. Bo na kulig chcą jechac a moje dziewoja na nartach chce posmigac. Tylko ze ja moge jechac dopiero po 18:30 tam. Ale z tego co sie orientuje to długo tam otwarte mają i dobrze oświetlone wiec chyba nie ma problemu. Inna godzina poprostu nie pasuje mi z tego wzgledu ze dziewoja kończy szkołe dość pózno :( a sesja jest itd.wiec sami wiecie :???:

a jesli nie pasuje komus niedziela to postaram sie w tygodniu cos wykombinowac Moze czwatek przyszly? Po 16 koncze prace i mozemy jechac. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...