Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

Niedziela wieczór to prawie jak w tygodniu ;)

 

W zeszłym roku do Wieżycy jeździliśmy w tygodniu: otwarte do 22.00 więc na godzinkę koło 20.00 tam się meldowaliśmy. Stok co prawda mocno zjeżdżony był ale ludzi mało, a po 10-20 zjazdach z tego kretowiska i tak mieliśmy już dosyć.

 

Jedynym ogranicznikiem na Przywidz jest to, że planują go dopiero uruchomić ok. 1 lutego bo Koszałkowo (Wieżyca) z tego co widze już chodzi.

http://www.wiezyca.pl/modules.php?name=camPortal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to w takim razie pozostaje Wieżyca w tygodniu pod warunkiem, że wyciągi (szczególnie ten dla początkujących :smile:) będzie dobrze doświetlony. Może w końcu przypomnę sobie jak się na deskach jeździ. Jak wygląda sprawa wypożyczalni? Sprzęt, cennik itp? Jaki dzień obstawiamy? Środa, czwartek?

 

pzdr

Seb@

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie narty to dętki :mrgreen: też jest przecież wyciąg i chętnie spróbuję, a przynajmniej pozostaniemy w tonie motoryzacyjnym.

 

Seba tu masz linka do cenników : http://www.wiezyca.pl/modules.php?name=narty

 

Ninja - to może wypożyczysz chociaż szorty, to prawie jak własne stopy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduję, że zwiedziłam wczoraj obie lokalizacje.

Drogi między Przywidzem a Wieżycą kompletnie ośnieżone tylko główne Gdynia/Gdańsk- Żukowo-Kościerzyna były czarne.

Wyciąg w Przywidzu jeszcze nieczynny, więc nie ma co się tam wybierać.

W Wieżycy wszystkie 4 orczyki +2 "pontonowe" czynne.

Ze wzgędu na zbyt wysoki wskaźnik ludzi/m2 nie zdecydowałam się skorzystać z przywiezionego sprzętu. Za to kulig był Super :mrgreen:

 

Proponuje podjąc ostatecznie decyzję czy jedziemy zanim śnieg całkiem popłynie ;).

Jesli tak to czy w czwartek 19-20? Czy umawiamy się na miejscu w Wiezycy czy gdzieś na trasie - np. w Żukowie.

 

No i moze więcej chętnych by się znalazło. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na kulig bym sie pisał :)

mozemy sie umowic gdzies na trasie bo bez sensu zebym z seba sie tlukl do gdyni po to zeby zaraz spowrotem jechac.

o 18:30 na parkingu Ikea w Gdansku przy obdownicy. Stamtad polecimy na zukowo prosto.

Pisac czy pasuje :mrgreen:

Moja zachorowała i w wyrku bedzie lezec wiec pojade sam :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam: czwratek (01.02) godz 18:30 moze być parking IKEA

 

A propos Kuligu:

W weekend kulig chodzi non-stop (za 10zł/os), ale w tygodniu trzebaby się gdzieś "dokoptować" bo mało nas. Lepiej wcześniej zadzwonić niż jechac "w ciemno", bo możemy się nie załapać, ale to już up to you.

 

Pisać czy jest więcej chętnych to coś zorganizujemy!. Tylko z grzańca będziemy musieli zrezygnować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być. Pojadę pod warunkiem, że nie będzie mokro i nie będzie to miało związku z nartami wodnymi. Może dodatkowo uda mi się dziewczynę namówić. Narty to nie jest nasza mocna strona, ale z odrobiną szczęścia powinno się udać zjechać z 10m :mrgreen:. W środę/czwartek w oparciu o warunki atmosferyczne, dam znać czy się pojawię na 'oślej łączce' :lol: .

 

pzdr

Seb@

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szykujecie jakąś pojeżdżawkę, ale niekonieczni ena nartach :mrgreen: ?

Jakby co to ja się chętnie piszę. Tydzień śniegu- więc już wystarczająco się rozgrzałem. Może coś w lesie, w grupie, żeby można było zabezopieczyć teren?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szykujecie jakąś pojeżdżawkę, ale niekonieczni ena nartach ?

Jakby co to ja się chętnie piszę. Tydzień śniegu- więc już wystarczająco się rozgrzałem. Może coś w lesie, w grupie, żeby można było zabezopieczyć teren?

 

Dołączam do pytania.

 

 

 

 

P.S. SebastianZ1, mam nadzieję, że uwzględnisz mnie w swoich planach, jak ustalicie jakieś upalanko :twisted: Wiele nie potrzebuje, wystarczy kawałek siedzenia w srzebrzance :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oo Sebek mamy GT-ka w 3city! Wezcie mi fony pozostawiajcie na priv i bede słał smsy w razie naglych akcji.

Seby,Bartka,Bergena mam a oni moje. Fajnie by bylo byc w kontakcie :)

Cos sie zorganizuje ale snieg narazie wrąbało. Wczoraj z Sebkiem mielismy zamiar pojechac upalac ale...hahahahahh nie no Seba moze Ty opowiedz. :mrgreen: :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ninja, to że mamy GTka, to już dawno było wiadomo. Adi już kiedyś coś pisał nawet w tym miejscu. Zresztą pewnie za długo tego GTka już nie będzie: http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C1936421

A wczoraj to fajnie było. Posiedziałem sobie w samochodzie, rozrusznik trochę poupalałem. Na więcej mojego auta już nie było stać. Powód? Nie zaprogramowany kluczyk nr 2. :evil: (nr 1 został w pracy). Nie pojedziesz panie, nie pojedziesz :???:

 

pzdr

Seb@

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wczoraj to fajnie było. Posiedziałem sobie w samochodzie, rozrusznik trochę poupalałem. Na więcej mojego auta już nie było stać. Powód? Nie zaprogramowany kluczyk nr 2. (nr 1 został w pracy). Nie pojedziesz panie, nie pojedziesz

 

Cudownie wczoraj mruczał Twój...rozrusznik :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oo Sebek mamy GT-ka w 3city!

Był zawsze :mrgreen:

Zresztą pewnie za długo tego GTka już nie będzie

Coś się nie zanosi, narazie oglądają moje auto głównie ludzie, którzy chcieli się przejechać Subarakiem :neutral: Jak tak dalej pójdzie, to zrezygnuje ze sprzedaży

snieg narazie wrąbało

Czekam z utęsknieniem na drugą falę :roll: Jak się znowu zabieli to ja i mój GT-ek są do dyspozycji. Na taką pogodę szkoda mi opon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...