Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

Tomek to chyba lancerem EVO 8? Tadeusz tez jechal?

Napisałem Panem Myszkierem, to chyba jasne, że Tadeusz :wink:

Adi jakbyś coś na przyszłość wiedział, to wrzucaj tu takie info

Ok. Kjs-y odbywają się średnio co miesiąc, ale ja na nie już nie jeżdże. A taki twór jak "Kryterium" był pierwszy raz, ale na pewno nie ostatni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem Panem Myszkierem, to chyba jasne, że Tadeusz :wink:

no nie do konca bo Tomek też jezdzi i jego brat rowniez i wogole cala rodzina jezdzi hehe... :)

ale juz znalazlem wyniki :)

no bylo faktycznie na co popatrzeć...

Co do Tomka Myszkiera to spotkalem go ostatnio na grunwaldzkiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS: Swojego już doprowadziłeś, to stanu używalności? Startujesz?

Techniczne tak a wizualnie nie bo mi sie koncepcja zmieniła. Startuje , trzeba się gdzieś wyszaleć no i umiejętności podszkolić :grin:

 

PS2: Będę po 9tej na Placu Zwycięstwa.

Jeżeli będziesz to napewno się spotkamy

pzdr

Seb@

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.04 (niedziela) u mnie w firmie (Fota S.A. Stryjska 24, Gdynia) w godzinach 10-17 będzie wystawiony bolid BMW Sauber F1.06 (07?) Roberta Kubicy. Wszystkich zainteresowanych zapraszam na prezentację. Ja niestety w najbliższy weekend wizytuję w Słupsku, więc ominie mnie ta przyjemność.

 

pzdr

Seb@

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniżej skromna galeria z sobotniego KJSu na słupskim lotnisku (w sumie można podciągnąć pod Trójmiejskie spoty bo raz, że niedaleko, a dwa-podobno startuje tam regularnie mocna ekipa z Trójmiasta), w którym udział zresztą brał Kuba-jbbronek (z sukcesami zresztą). Przy najbliższej imprezie Kuba wrzuci tu jakieś info, to może będą jacyś chętni do pokibicowania/wystartowania.

 

"skazani na sukces"-Porsche 911 Turbo i Cayman S:

image100uo7.th.jpg

 

Mocna ekipa M5-tek:

image096mx4.th.jpg

 

Impreza jbbronka:

image095og8.th.jpg

 

Był tez Nissan 350Z:

image099rs6.th.jpg

 

 

...i Celica Turbo 4wd (obok mocne i głośne Clio z klatką):

image102rg7.th.jpg

 

Przejazd zapoznawczy:

image105re4.th.jpg

 

Było jeszcze multum aut całkiem poważnie przygotowanych do ścigania (M3, V'teki, auta z klatkami, SC z sekwencyjną!! skrzynią itp.), ale wszystko to marność w porównaniu z dobrym kierowcą i mocnym czterołapem. Kuba do przedostatniego OESu był na drugim miejscu, tracąc do prowadzącej M3 jedynie 5sek i pogrążając te wszystkie 500-konne bestie. Dodam, że próby to nie zwykła pachołkolandia, ale naprawdę szybkie odcinki. Niestety na ostatniej próbie, złapał kapcia i...było po zawodach. Trzymamy kciuki za kolejne starty :)

 

pzdr

Seb@

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biały Williams ? Pewnie zwykłe 1.8 16v a nie Williams.

No chyba tak. Poprawione. Fakt faktem, że przemieszczało się całkiem żwawo. Zresztą, jak to określiłeś 'zwykłe' 1.8 16V ma tylko 12KM mniej od Williamsa, więc ten drugi jakoś okrutnie mu nie odjedzie.

BTW ogromny szacun dla niepełnosprawnego kierownika potężnej Hondy Odyssey. Chłopak bez nóg, poruszający się na wózku, dodatkowo mający jedynie lewą rękę do dyspozycji niejednemu mógłby pokazać jak się powinno jeździć. Byłem pod wielkim wrażeniem.

 

pzdr

Seb@

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt faktem, że przemieszczało się całkiem żwawo. Zresztą, jak to określiłeś 'zwykłe' 1.8 16V ma tylko 12KM mniej od Williamsa, więc ten drugi jakoś okrutnie mu nie odjedzie.

 

I 0,2l pojemności mniej, i kilogramy prestiżu mniej ;-) Co nie zmienia faktu, że zwykłe 16v to fajny sprzęcik :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli skad?

 

ja jak zdąże poskladać mojego to bede moim ale jak nie zdąże to bede pewnie bez auta :( albo Seatem Toledo poprostu.

 

Ale będziesz :D

 

Ja się wybieram, a nad Kosmitą jeszcze pracuję ;o)

 

Czy planowane jest jakieś jedzonko czy będziemy się tylko lansować na wietrze? :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...