Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

Spoko, spoko, jeśli już ktos będzie robił pompki na dzień dobry,

to raczej nikt z zasłużonych uczestników poprzedniego zlotu (w grupach i podgrupach).

 

BTW - zapewne

a) będę

B) spóźnię się (work 'till 14.00)

 

Pozdrawiam

SirCastic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SirCastic, napisz jak bardzo możesz się spóźnić? Jeżeli dość mocno, to możemy się już przemieścić w okolice jakiejś małej bądź większej gastronomii i będzie problem. Wtedy pisz mi na priva nr fona, to się odnajdziemy bez problemu. Po prostu podjedziesz bezpośrednio pod knajpę. Jeżeli spóźnienie będzie nie duże (do ca.30-40min) to nie było tematu-poczekamy.

 

pzdr

Seb@

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę przyjechać albo uswinionym kadettem, albo może ktoś mnie zgarnie z wielkopolskiej, co? :roll:

 

Kadett spec. D zawsze mile widziany :) Ale jakbyś chciała, to najprawdopodobniej będę jechał przez Wielkopolską, więc możemy się domówić. Jakby coś, to puść priva w tygodniu to się zgadamy. Nie widzę problemu :)

 

pzdr

Seb@

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie, błagam zmobilizujcie sie.

Jadę 180 km w jedna stronę by sie z wami spotkać.

Jak będzie tylko ninja i sebastian, to sie załamie :)

 

Co chłopie panikujesz ? Nie czytasz wątku ? Widać, że będzie więcej ludzi niż na poprzednim spocie, gdzie żeśmy się na podgrupy dzielili, żeby zgromadzenia nie robić :wink: a ty tu szaty rozdzierasz...

 

Będzie dopsz, dam ci pojeździć automatem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p.s. SebastianZ1: przewieziesz mnie, co? chciałbym posłuchać tłumika w środku :).

 

Nie bardzo rozumiem. Przewieźć oczywiście mogę, ale o ile mnie pamięć nie myli, to nic nadzwyczajnego w moim układzie wydechowym od ostatnich kilku miesięcy się nie zmieniło :) No chyba, że też przymierzasz się do końcówki od WRXa i chciałbyś taką opcję potestować...

 

pzdr

Seb@

dokładnie o to mi chodzi :). bo ten nasz super-tłumik to czasem tak potrafi dać po uszach w środku, że strach :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ech panowie, co wy tam wiecie... :twisted:

nie ma to jak dostojny pomruk Ultera :cool:

u nas niestety czasem jest kung-fu, nie dostojeństwo ;).

 

oj, chyba jednak nie będę mógł przyjechać :( :( :(. dziewczyna mi marudzi, żeby przyjechać do niej do Torunia na weekend, bo jednak w umówionym późniejszym terminie nie będziemy mogli się spotkać :???:. ja tam bym wytrzymał, ale ona... :???:.

 

:sad: :sad: :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ech panowie, co wy tam wiecie... :twisted:

nie ma to jak dostojny pomruk Ultera :cool:

u nas niestety czasem jest kung-fu, nie dostojeństwo ;).

 

oj, chyba jednak nie będę mógł przyjechać :( :( :(. dziewczyna mi marudzi, żeby przyjechać do niej do Torunia na weekend, bo jednak w umówionym późniejszym terminie nie będziemy mogli się spotkać :???:. ja tam bym wytrzymał, ale ona... :???:.

 

:sad: :sad: :sad:

 

a nie mozecie sobie razem zrobić wyprawy do Trójmiasta? po spocie pojedziecie sobie do Torunia :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak uzgodniłem wcześniej z Sebą, wybrałem się wczoraj do sopockiej gospody, którą zaproponował Ninja ( http://www.gospoda.trojmiasto.pl/ ), zrobić rekonesans. Knajpa niczego sobie, ceny takie sobie, żarcie dobre, parking nie za duży. Dowiedziałem się że w andrzejki knajpa nic nie organizuje, ale pani poprosiła, żeby zadzwonić dziś i powiedzieć, ile osób i aut będzie i o której godzinie. Mi wychodzi, że na spocie stawią się auta z następującymi załogami:

 

7/4 & Mrs 7/4

Bartek & Mrs Bartek

Bergen & Mrs Bergen

Łysy

Marcin

Ninja

Seb@ & Kosmitka

SirCastic

Xavier & Kajtan

 

Co daje 14 osób i 9 samochodów, z czego wynika, że o ile w gospodzie dla nas na pewno znajdą odpowiednio duży stół, tak na parkingu może zabraknąć miejsca.

Może macie jakieś inne propozycje odnośnie knajp ?

Jeśli nie, to trzeba zadzwonić i zaklepać miejsce, a potem może będziemy kombinować, jak zaparkować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...