Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

Seba, raczej czarno widzę nasz wypad na Barbórkę :evil:

 

No to kurna niedobrze. Generalnie mamy jeszcze 2tyg. więc wierzę, że uda się usunąć usterkę. A co to dokładnie się stało? Może to tylko jakaś nieszczelność w układzie chłodzenia i sprawę uda się szybko załatwić? 3mam kciuki.

 

pzdr

Seb@

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc, wygląda to tak, jakby ktoś uderzył w wystający ponad atrapę element, co spowodowało pęknięcie plastikowego górnego zbiornika chłodnicy i ułamanie jednego z mocowań - wraz ze śladami obtarcia lakieru jak w mordę strzelił, że ktoś próbował otworzyć maskę czymś płaskim.

 

Anyway pęknięcie plastiku, rozszerzające się wraz z temperaturą i ciśnieniem płynu, to kiepska sprawa do zaklejenia. Coś mi się wydaje że bez wymiany chłodnicy się nie obędzie.

A jak wymieniać chłodnicę, to przy okazji rozrząd. Jak rozrząd, to i simmeringi, jak simmeringi, to i pompę wody... Jak się zamknie w dwóch patykach, to będzie dobrze. Już wróciłem z deski w tym roku :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ech panowie, co wy tam wiecie... :twisted:

nie ma to jak dostojny pomruk Ultera :cool:

u nas niestety czasem jest kung-fu, nie dostojeństwo ;).

 

oj, chyba jednak nie będę mógł przyjechać :( :( :(. dziewczyna mi marudzi, żeby przyjechać do niej do Torunia na weekend, bo jednak w umówionym późniejszym terminie nie będziemy mogli się spotkać :???:. ja tam bym wytrzymał, ale ona... :???:.

 

:sad: :sad: :sad:

Dobrze, że nie powiedziała"albo Ja albo Barbórka" :mrgreen:

Musiałbyś wybrać.................................................... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siła wyższa nagle spowodowała że przestałeś odbierać telefony i nie raczyłeś nawet nas uprzedzić, że nie przyjedziesz, żebyśmy na ciebie nie czekali. Byliśmy przekonani, że się spóźniasz, bo przecież robiłeś najwięcej hałasu w sprawie spotu.

 

Aluminium można spawać jedynie w osłonie argonowej, co ma mniej więcej taki sens, jak wbijanie gwoździa młotem pneumatycznym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1,75 (co na zwyczajny daje 7/4) - przez takie lekceważące traktowanie spotumowiczów (..ja tu na deszczu, wilki jakieś....) Bergenowi tak się ciśnienie podniosło że mu chłodnica poszła !

 

Czekając na Ciebie zamroziłoby nas na kość....

Czekając na Łysego umarlibyśmy z głodu....

 

Te spoty to sport ekstremalny zaczyna być :)

 

SirCastic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moment, moment.

 

1. telefonu nie odebrałem bo spałem po moim wypadku i żonka w swej wspanialości odrzuciła rozmowe :)

2. O tym, ze nie bedę na spocie wiedział Marcin12.79, Chyba rozmawiacie ze sobą? :)

Bergen, wiec sie nie unoś, bo mozesz spaść :)

 

Nie bedę każdemu z osobna wysyłał powiadomienia.

 

Pamietaj, ze mam 180 km do przejechania. A mozę nastepny spot zrobimy u mnie??? :) zobaczymy kto przyjedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bergen, wiec sie nie unoś, bo mozesz spaść :)

 

Ja się bardzo lubię unosić, ale tylko w prądach termicznych. Jak unoszę się inaczej, to zazwyczaj potem ktoś mnie wali w plery krzycząc "skok" :wink:

 

Pieniłem się, bo mi się pod maską pieniło. Przestało się pienić to przestałem się pienić :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekając na Łysego umarlibyśmy z głodu....

 

Znaczy że łysy stawia następną wyżerkę ? :wink:

 

Ok ja stawiam :mrgreen:

 

 

Ale wy placicie :twisted:

 

A tak powaznie -to na nastepnym spocie wylaczam telefon :razz:

 

Ktos jedzie na barborke - my sie wybieramy w sobote tak kolo 9.00 wiec jak cos to dawajcie znaka i mozna kordonem pojechac :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos jedzie na barborke - my sie wybieramy w sobote tak kolo 9.00 wiec jak cos to dawajcie znaka i mozna kordonem pojechac :mrgreen:

 

ŁySy, jedziemy na Barbarę w składzie ja, Bart i Ninja. Jednak my startujemy grubo wcześniej bo przed 5tą rano. O 9 to w zasadzie jest już po herbacie-sama Karowa, to trochę za mało. Jakbyś chciał się z nami na miejscu zgadać to dzwoń. Na priv zostawiam Ci mumer fona do mnie.

 

pzdr

Seb@

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...