Jump to content

Trójmiejskie spoty

Recommended Posts

• Replies 25.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Aga

2769

• tzd

1881

• AdaSch

1439

• kropkowicz

1397

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Bardzo miło było spotkać się z @keyman i @bmbm  To miejsce śmiało możemy nazwać spotem XV II   

Dzisiejszy iksfałowy spot  Dzięki za miłe spotkanie @Snuff , @keyman i @bmbm  

Coś się kończy coś się zaczyna.. Podobno z samochodu można cieszyć się dwa razy: raz przy kupnie, drugi przy sprzedaży. Ja poczułem smutek ale na dobrą wróżbę dla nowego właściciela robiłem dobrą

Posted Images

CZEŚĆ

Kiedy nastepne spotkanie?????

Jestem NOWY i chętnie się spotkam z Wami.

jestem z Debrzna, okolice Chojnic itp.

Ale chętnie dojadę do 3miasta :)

To piszcie kiedy i gdzie.......

czytaj wyzej. Nadal aktualne. :)

Ok. Przyjrzałem się harmonogramowi rajdu i lokalizacji OESów. Proponuję obejrzeć OESy 1,3 i 6 z tym, że OS1 w dość okrojonej formie (mam nadzieję, że Nki pojadą jako pierwsze), a dwa pozostałe w całości. Chciałbym abyśmy najpóźniej o godz. 8:00 wyjechali spod Multikina. Przyjeżdzać można dowolnie wcześnie, ale nie później niż o 7:59 :) Szczegóły dojazdu na odcinki podam na miejscu.

W skrócie: polecimy na Kartuską, miniemy obwodówkę do Żukowa i dalej do Przodkowa i na Łebno.

Jakby były inne propozycje to piszcie.

No i pisać kto chętny, bo póki co wstępnie zadeklarowali się: ja we własnej osobie, Ninja, być może Bergen oraz Kassus+ekipa z klubu Tipo.

pzdr

Seb@

PS. Zapomniałem dodać, że prowizoryczna lista zgłoszeń zapowiada się mega ciekawie, jak na rundę PZM. Mamy 9 silnych N-grupowych potworków (żeby chociaż z 5 pojawiło się na starcie ;) )i cała czołówka PZMotu. Myslę, że będzie na co popatrzeć.

Sebastian a o której planowany powrót bo sobotni wieczór mam totalnie zajęty...?

OS6 startuje o 14:03 i myslę, że będziemy na nim nie dłużej niz 1h, także w 3Mieście w okolicach 16 powinnismy sie juz pojawić. Mam nadzieję, że podpasuje ;)

pzdr

Seb@

Sorki, ze troche z innej beczki, ale dwie zalogi Subaru startujace w VIII Raidzie Dolnej Wisly, plan gry jest taki:

Proszę Państwa, umawiamy się tak:

Czekamy na Was pod Twierdzą Wisłoujście 30. wrzesnia od godziny 08:00. Prawdopodobnie wczesniej przydzielimy numery startowe poszczególnym załogom, zeby nie tracić czasu na wybieranie sobie numerów. Załogi odbierają zestawy: itinerer+tablica+naklejki sponsorów.

O 09:00 przyjeżdża tam wóz transmisyjny Radia Gdańsk - przez godzinę będą nadawali stamtąd na żywo w eter.

około 09:20 - 09:30 zaczynamy start w kolejnosci nuemrów startowych. Załogi startują co dwie minuty.

O 11:00 zwijamy powinno byc po starcie ostatniej załogi, zwijamy manele i czekamy na Was na mecie.

Mimo niespodziewanych problemów udało mi się skompletować nową załoge :)

Jadę niebieskim jako kierowca :D

No ale gdzie? Do nas czy na rajd dolnej wisły? Bo wszedł kolega i namieszał.

• 2 weeks later...

Siemka

Kiedy oraganizujecie cos nastepnego - chetnie bym sie pokazal, ale jakos tego tematu nie zauwazylem i spotkanko przeslo mi kolo nosa :(

Wiec czekam na jakiegos termina

Niniejszym pragnę Wszystkich poinformować, że Jesienny Raid był SUPER!!! Trasa rewelacyjna... w tylu nowych miejscach w ciągu jednego dnia to chyba jeszcze nigdy nie byłam ;)

Średnia prędkość przelotowa między zadaniami dochodziła do 140 km/h i momentami zastanawiałam się co te zabytki mają pod maskami skoro nie mogę za nimi nadążyć :D

Organizatorom DZIĘKUJĘ za świetną zabawę !!!

Ci którzy nie byli... mogą tylko żałować...

ŁySy --> Witaj ! jakieś spotkanko możnaby w tym miesiącu zorganizować.

Ninja, Sebastian --> ustaliliście coś może na ostatnim rajdowym spocie??

Siemka

Kiedy oraganizujecie cos nastepnego - chetnie bym sie pokazal, ale jakos tego tematu nie zauwazylem i spotkanko przeslo mi kolo nosa :(

Wiec czekam na jakiegos termina

Witam cię ŁySy, z tej Strony Wiseguy z H3M :)

• 2 weeks later...

Siemanko,

Zna ktoś jakieś fajne, równe, twarde szutrówki w okolicach 3Miasta? Może byśmy za niedługo jakąś mini-pojeżdżawkę sobie urządzili z ogniskiem na miejscu? Śniegu jeszcze nie ma, a wysoką formę trzeba jakoś utrzymywać ;) Idealne są trasy niedawnego Rajdu Kaszub. Po prostu bajka. Twardy, równy szuter pokryty małymi kamyczkami i w dodatku dość szeroko. Chyba się w środę wybiorę na mały rekonesans (może ktoś chętny?). Albo dawać jakieś inne propozycje!(?) Trzeba rozruszać towarzystwo!!!

pzdr

Seb@

Pas startowy też niezły, choć trochę furmany i opon szkoda. Na luźnym zawsze to mniejsze siły na autko działają i fajnie się bokami chodzi ;) Dawać namiary ludziska na kolejne lokalizacje. Coś się zawsze fajnego wybierze, jak będzie z czego wybierać.

pzdr

Seb@

• 3 weeks later...

Nic sie nie dzieje w tym naszym pieknym 3 miscie :cry:

Ja tutaj jestem " młodziak " wiec moze ktos e sztarszyzny zaproponuje jakis spocik w jakim fajnej miejcowce :lol:

A jako ze aure mamy nie za ciekawa to moze jakis parking podziemny typu IKEA :mrgreen:

No ja bym proponowal na poczatek wogole sie spiknąć gdziekolwiek. Wymyslimy szutry czy lotnisko i malo kto przyjedzie. Szalec nie trzeba od razu przeciez.

Konkretnie:

Miejsce: Skwer Kosciuszki Gdynia

Czas: 18 listopada o godzinie 17:00

Wiem wiem ciemno bedzie ale skwerek oswietlony jest dobrze a to jest pora gdzie ludzie juz po obiedzie są i mają wolne. Jak bedzie padać to pojedziemy na parking jakiegos centrum handlowego. Malo to ich w Gdyni...Wieć jak? Pisze sie ktos?