Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

Ok. Przyjrzałem się harmonogramowi rajdu i lokalizacji OESów. Proponuję obejrzeć OESy 1,3 i 6 z tym, że OS1 w dość okrojonej formie (mam nadzieję, że Nki pojadą jako pierwsze), a dwa pozostałe w całości. Chciałbym abyśmy najpóźniej o godz. 8:00 wyjechali spod Multikina. Przyjeżdzać można dowolnie wcześnie, ale nie później niż o 7:59 :) Szczegóły dojazdu na odcinki podam na miejscu.

W skrócie: polecimy na Kartuską, miniemy obwodówkę do Żukowa i dalej do Przodkowa i na Łebno.

Jakby były inne propozycje to piszcie.

No i pisać kto chętny, bo póki co wstępnie zadeklarowali się: ja we własnej osobie, Ninja, być może Bergen oraz Kassus+ekipa z klubu Tipo.

 

pzdr

Seb@

 

PS. Zapomniałem dodać, że prowizoryczna lista zgłoszeń zapowiada się mega ciekawie, jak na rundę PZM. Mamy 9 silnych N-grupowych potworków (żeby chociaż z 5 pojawiło się na starcie ;) )i cała czołówka PZMotu. Myslę, że będzie na co popatrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki, ze troche z innej beczki, ale dwie zalogi Subaru startujace w VIII Raidzie Dolnej Wisly, plan gry jest taki:

 

Proszę Państwa, umawiamy się tak:

 

Czekamy na Was pod Twierdzą Wisłoujście 30. wrzesnia od godziny 08:00. Prawdopodobnie wczesniej przydzielimy numery startowe poszczególnym załogom, zeby nie tracić czasu na wybieranie sobie numerów. Załogi odbierają zestawy: itinerer+tablica+naklejki sponsorów.

 

O 09:00 przyjeżdża tam wóz transmisyjny Radia Gdańsk - przez godzinę będą nadawali stamtąd na żywo w eter.

 

około 09:20 - 09:30 zaczynamy start w kolejnosci nuemrów startowych. Załogi startują co dwie minuty.

 

O 11:00 zwijamy powinno byc po starcie ostatniej załogi, zwijamy manele i czekamy na Was na mecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Niniejszym pragnę Wszystkich poinformować, że Jesienny Raid był SUPER!!! Trasa rewelacyjna... w tylu nowych miejscach w ciągu jednego dnia to chyba jeszcze nigdy nie byłam ;)

Średnia prędkość przelotowa między zadaniami dochodziła do 140 km/h i momentami zastanawiałam się co te zabytki mają pod maskami skoro nie mogę za nimi nadążyć :D

Organizatorom DZIĘKUJĘ za świetną zabawę !!!

Ci którzy nie byli... mogą tylko żałować...

 

ŁySy --> Witaj ! jakieś spotkanko możnaby w tym miesiącu zorganizować.

Ninja, Sebastian --> ustaliliście coś może na ostatnim rajdowym spocie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Siemanko,

 

Zna ktoś jakieś fajne, równe, twarde szutrówki w okolicach 3Miasta? Może byśmy za niedługo jakąś mini-pojeżdżawkę sobie urządzili z ogniskiem na miejscu? Śniegu jeszcze nie ma, a wysoką formę trzeba jakoś utrzymywać ;) Idealne są trasy niedawnego Rajdu Kaszub. Po prostu bajka. Twardy, równy szuter pokryty małymi kamyczkami i w dodatku dość szeroko. Chyba się w środę wybiorę na mały rekonesans (może ktoś chętny?). Albo dawać jakieś inne propozycje!(?) Trzeba rozruszać towarzystwo!!!

 

pzdr

Seb@

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pas startowy też niezły, choć trochę furmany i opon szkoda. Na luźnym zawsze to mniejsze siły na autko działają i fajnie się bokami chodzi ;) Dawać namiary ludziska na kolejne lokalizacje. Coś się zawsze fajnego wybierze, jak będzie z czego wybierać.

 

pzdr

Seb@

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

No ja bym proponowal na poczatek wogole sie spiknąć gdziekolwiek. Wymyslimy szutry czy lotnisko i malo kto przyjedzie. Szalec nie trzeba od razu przeciez.

 

Konkretnie:

Miejsce: Skwer Kosciuszki Gdynia

Czas: 18 listopada o godzinie 17:00

 

Wiem wiem ciemno bedzie ale skwerek oswietlony jest dobrze a to jest pora gdzie ludzie juz po obiedzie są i mają wolne. Jak bedzie padać to pojedziemy na parking jakiegos centrum handlowego. Malo to ich w Gdyni...Wieć jak? Pisze sie ktos?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...